• "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"
     • "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"

     • W minionym tygodniu klasy drugie wzięły udział w projekcie "Bezpieczna droga do szkoły". Naszych uczniów odwiedziła Pani policjantka z wydziału ruchu drogowego w Gdańsku. Dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie poruszać się po drogach, na co zwrócić szczególną uwagę. Przypomnieliśmy sobie również zasady bezpieczeństwa, które powinniśmy znać podczas drogi do szkoły i z powrotem. Było warto! Dziękujemy! 

    • Młodzi Kaszubi we Wdzydzach Kiszewskich
     • Młodzi Kaszubi we Wdzydzach Kiszewskich

     • Kaszubi z Pozytywnej Szkoły Podstawowej, w ramach zajęć z języka kaszubskiego, odwiedzili 20.10.2018 r.  Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.

      Uczniowie zobaczyli stare budynki, w których kiedyś mieszkali Kaszubi na Pomorzu. Od chatki biednego rolnika po chałupę sołtysa i największego gbura* we wsi. Niesamowita okazała się stara szkoła, w której Uczniowie odśpiewali Kaszubskie nuty, pisali prawdziwym piórem i poznali dawne metody karania wychowanków za nieuczenie się. Bardzo piękny okazał się Kościół, w którym do dzisiaj są odprawiane Msze Święte w każdą niedzielę. A widok z wieży widokowej sprawił, że każdy oniemiał. Niesamowity widok!

       

      To był miły i słoneczny dzień!

      Justyna Wilma

      * Na Kaszubach gbur to  zamożny gospodarz.

    • Klasa 3b z indeksem Politechniki Gdańskiej w kieszeni!
     • Klasa 3b z indeksem Politechniki Gdańskiej w kieszeni!

     • Klasa 3B została zaproszona na uroczystą inaugurację Polskiej Akademii Dzieci w Politechnice Gdańskiej. Uroczystego rozpoczęcia roku akademickiego dokonał Rektor Politechniki Gdańskiej a uczniowie z naszej klasy stali się jednocześnie studentami. Otrzymali indeksy PAD oraz złożyli uroczyste ślubowanie przed Rektorem Uczelni.

      Polska Akademia Dzieci to pierwszy na skalę międzynarodową bezpłatny Uniwersytet prowadzony przez dzieci. Projekt PAD jest pierwszą na taką skalę inicjatywą w Polsce, podczas której specjaliści z różnych dyscyplin naukowych głoszą bezpłatne wykłady dla słuchaczy w wieku od 6. do 12. lat, ale też Młodzi Naukowcy mają możliwość prezentowania swoich pasji i zainteresowań, również w formie wykładów i warsztatów, przedstawiają własne badania naukowe.

      Tego dnia odbył się wykład Młodego Naukowca, który w bardzo interesujący sposób opowiedział o Dubaju – największym mieście w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, położonym na południowym wybrzeżu Zatoki Perskiej. Jest to najbardziej topowe miejsce na ziemi.

      Dubaj nazywany jest "miastem ze złota": skąpanym w przepychu, gdzie bogactwo jest tak ekstremalne, że czasem trudno jest to ogarnąć rozumiem. Czy wiecie,że dubajska policja wykorzystuje auta, o których większość ludzi na świecie może tylko pomarzyć. Mundurowi jeżdżą na patrole m.in. samochodami z fabryk Aston Martina, Ferrari, czy Lamborghini. Każdy z nich kosztuje kilkaset tysięcy dolarów. Tu znajduje się najbardziej luksusowy hotel świata Burj Al Arab - jako jedyny na świecie ma 7 gwiazdek. Tu też wspina się najwyższy budynek na świecie , który liczy 206 pięter. W Dubaju powstaje też zespół sztucznych wysp – są to Wyspy Palmowe. Jest to miasto niezwykłe, bajeczne, które powstało na pustynnych wydmach.

      Następnie wysłuchaliśmy wykładu Dużego Naukowca. Był nim niezwykły, charyzmatyczny człowiek, który poruszył słuchaczy i sprawił,że wszyscy - i mali, i duzi, słuchali jego opowieści z zapartym tchem. To pan Marek Wikiera- ten, który biega po pustyniach.

      Kiedy myślimy o pustyni, prócz wspaniałych widoków, wyobrażamy sobie ogromny skwar i niekończącą sie przestrzeń. Te hektary, pokryte piachem i kamieniami trudno przemierzać pieszo. Mało kto więc uwierzy, że po pustyni można biegać, i to na dystansach maratońskich.

      Pan Marek wraz z kolegami postanowili zmierzyć się z 4 pustyniami - Saharą, Gobi, Atacamą i lodową Last Desert na Antarktydzie. Rywalizacja maratończyków ( "4 Pustynie"), uznawana jest za jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających na świecie. I nic w tym dziwnego, bo biegiem przemierzać codziennie ponad 40 km przez piach i kamienie z pełnym plecakiem na plecach, to nie lada wyzwanie. Pan Marek działa zgodnie ze swoim biegowym mottem: "Nigdy się nie poddawaj! Ból zwycięstwa trwa krótko, a gorycz porażki całe życie". Przebiegnięciem 4 pustyń do tej pory może się pochwalić zaledwie 28 biegaczy na świecie. W gronie tym znajduje się 7 Europejczyków. Marek Wikiera wraz ze swymi kolegami są pierwszymi w historii Polakami, którym udało się zmierzyć z pustynnym maratonem.

      Pan Marek zaraził nas swoją odwagą i mottem : NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!

      Danuta Sobiegraj

    • "Czekolada pod lupą"-warsztaty w Centrum Hewelianum
     • "Czekolada pod lupą"-warsztaty w Centrum Hewelianum

     • Klasa 2e wybrała się 18.10.2018 r. do Centrum Hewelianum, gdzie miała uczestniczyć, dzięki współpracy Gdańskiej Fabryki Czekolady "Bałtyk" i Centrum Hewelianum, w warsztatach pt. Czekolada pod lupą. 

      Uczniowie dowiedzieli się gdzie i jak rośnie drzewo kakaowca. Dzieci poznały trochę historii na temat tego skąd,  i dzięki komu, wzięło się kakao w Europie. Wszyscy zobaczyli jak wygląda owoc kakaowca.  

      Drugoklasiści dowiedzieli się na czym polega obróbka owoców kakaowca. A na sam koniec sami zamienili się w producentów pralinek. Wymyślali swoje połączenia smakowe. 

      To był słodki dzień!

      Wychowawczyni klasy 2E

      Karolina Sawicka 

    • Jazda na całego w klasie 5b!
     • Jazda na całego w klasie 5b!

     • 17 października 2018 roku na długo zapadnie nam w pamięć! Tego dnia pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Planety RC. Było wspaniale, cudownie, odjazdowo! Bawiliśmy się przednio!

      Auta ciężarowe, wyścigowe, terenowe – to wszystko zobaczyliśmy, dotknęliśmy, a co najważniejsze, sterowaliśmy za pomocą specjalnej aparatury. Jeździliśmy, ścigaliśmy się, wykonywaliśmy manewry i pokonywaliśmy przeszkody na specjalnej makiecie przypominającej prawdziwe ulice. Uśmiechy nie schodziły nam z twarzy!

      Zabawę poprzedził wykład. Dowiedzieliśmy się jak to działa, dlaczego jeździ, skręca i świeci. Zajęcia w Planecie RC to wygrana w kampanii „Rowerowy Maj”, w którym wzięła udział nasza szkoła, a którą wygrała w ubiegłym roku szkolnym ówczesna 4b.

      Ten dzień był bardzo intensywny. Po zabawie udaliśmy się do kina na film animowany „Hotel Transylwania 3”. Z zapartym tchem śledziliśmy przygody „paki Draka”. Bohaterowie wybrali się na wakacje ekskluzywnym statkiem… Więcej szczegółów nie zdradzimy…

      Był też czas na posiłek i wykonanie fotografii klasowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

                                                                                       

      Klasa 5b z wychowawczynią i panią pedagog

    • Lekcja z Panem Kleksem w klasie 4C
     • Lekcja z Panem Kleksem w klasie 4C

     • W piękny, październikowy dzień Uczniowie klasy 4C mieli niespodziewanego gościa na swojej lekcji języka polskiego...

      Dzieci czekały na dzień 17 października z małą obawą, bo Pani Justyna zapowiedziała im kartkówkę z treści książki Akademia Pana Kleksa Jana Brzechwy. A tu niespodzianka!

      W klasie na Dzieci czekał Pan Kleks! Uczniowie zamiast kartkówki musieli zmierzyć się z tymi zajęciami, z którymi miał do czynienia Adaś Niezgódka i inni o imieniu na A! Pan Ambroży przygotował krótkie zadania z zajęć: kleksografii, geografii, kolorystyki, przędzenia liter i rupieciarni. Wszyscy podjęli się zadania, dzięki czemu zostali przyjęci do Akademii Pana Kleksa. 

       

      Wszystkim Uczniom gratulujemy zaangażowania w pracę!

      Od dzisiaj jesteście nowymi Żakami Akademii Pana Kleksa! 

      Justyna Wilma i Pan Kleks

    • Wyniki klas młodszych,  po 1. etapie Wielkiego Maratonu Czytelniczego.
     • Wyniki klas młodszych,  po 1. etapie Wielkiego Maratonu Czytelniczego.

     • Klasy II i III czytały w tym miesiącu "Sposób na Elfa" Mariusza Pałasza. W teście wzięło udział 35 uczniów. Oto wyniki!

      Najwyższy wynik, z liczbą punktów 19/21 uzyskały: Maria Szymak z klasy 3b i Antonina Kostrzewska z              klasy 3b

      Na drugim miejscu, z liczbą 18/21 punktów znalazł się: Kacper Agaciak z klasy 2a

      Miejsce trzecie ex equo z liczbą punktów 17/21, zajęli: Adam Gort z klasy 2a, Jakub Śluzarz z klasy 2a, Konrad Siciński z klasy 3e.

      Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników i zapraszamy do kolejnego etapu.

       

      W październiku czytamy:

      „Spotkacie nowych przyjaciół” Cerasoli Anna  - "Wielkie odkrycie Bubal"

       

      Powodzenia!

      Komisja: Komisja w składzie:

      Koordynator szkolny: mgr Katarzyna Madej – Dampc

      Koordynator kl.2 – mgr Anna Kowalczyk

      Koordynator kl3 – mgr Danuta Sobiegraj

      Nadzór pedagogiczny konkursu – wicedyrektor mgr Bożena Piekarska

    • Międzynarodowy Dzień Zwierząt w PSP
     • Międzynarodowy Dzień Zwierząt w PSP

     • 4.10. obchodziliśmy w Pozytywnej Szkole Podstawowej Międzynarodowy Dzień Zwierząt. 

      Z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny na portret ulubionego zwierzaka. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu. 

      I miejsce Tobiasz Kubiak 

      II miejsce Aleksandra Tchórzewska 

      III miejsce Pola Sidorkiewicz 

      Do 19.10. nadal trwa zbiórka dla schroniska "Promyk". Dary można składać w sali A2.4. 

      Bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie! 

       

      A. Bartoszyńska 

      D. Bielińska 

      E. Ławicka

    • Wyniki po 1. etapie WMC
     • Wyniki po 1. etapie WMC

     • Wyniki po 1. etapie WMC dla kl. IV - VI

      Najwyższy wynik 20/20 punktów uzyskali:

      Starzak Pola 4 k, Stawicki Krzysztof 4g

      Drugi wynik-19/20 punktów osiągnęli:

      Pepliński Adam 4g, Baranowska Nina kl. 4 k, Heleniak Karina 4 k, Skowrońska Wiktoria 5 f

      natomiast trzeci 18/20 punktów:

      Nadolny Aleksander 5 f, Gruca Aleksandra 5h, Bogdanowicz Adam 4 e, Dąbek Magdalena 4h, Pancewicz Aimee 4i, Sznajder Katarzyna 4 k, Piekarczyk Paulina 4 l, Banaszak Antoni 4b, Pasiut Jan 4c.

      Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników i zapraszamy do kolejnego etapu.

      W październiku czytamy: Anna Czerwińska-Rydel „Zdobyć koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce”.

       

      Komisja: mgr Dorota Bielińska, mgr Weronika Krawczyk, Justyna Wilma, Milena Labuda, mgr Anna Piechowka,

      koordynatorzy szkolni: mgr Barbara Ignaciuk, mgr Magda Aniśko, mgr Sebastian Freliga, nadzór pedagogiczny konkursu: wicedyrektor mgr Bożena Piekarska.

       

      Wyniki po 1. etapie WMC dla kl. VII - VIII

      Najwyższy wynik 19/20 punktów uzyskały:

      Ola Przygoda kl. VII D i Maja Baranowska kl. VIII A

      Drugi wynik-18/20 punktów osiągnęła:

      Marta Zwolińska z kl. VII D

      natomiast trzeci 17/20 punktów – Julia Stopieńka kl. VIII A.

      Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników i zapraszamy do kolejnego etapu.

      W październiku czytamy: K. Ryrych „Król”

       

      Komisja: mgr Dorota Bielińska, mgr Weronika Krawczyk,

      koordynator szkolny mgr Barbara Ignaciuk.

    • II Wojewódzki konkurs "ZADUSZKI LITERACKIE"
     • II Wojewódzki konkurs "ZADUSZKI LITERACKIE"

     • Zapraszamy do II Wojewódzkiego Konkursu Zaduszki Literackie konkurs poezji recytowanej i śpiewanej.

      Konkurs składa się z trzech etapów. I etap (szkolny) do konkursu Zaduszki literackie II Wojewódzki Konkurs Poezji recytowanej i śpiewanej zostanie przeprowadzony w szkołach zgłaszających uczestników.

      Eliminacje szkolne przeprowadzi komisja z przewodniczącą Panią B. Ignaciuk, M. Bildziukiem, S. Freligą w oparciu o kryteria oceny występu zgodnymi z regulaminem organizatora. Po eliminacjach szkolnych komisja wyśle kartę zgłoszenia uczniów. Termin eliminacji szkolnych 24 października 2018 r. natomiast zgłoszenia chętnych poprzez Librus należy przesyłać do Pani  B. Ignaciuk – do 22 października 2018 r.

    • Żywa lekcja historii w grodzie Kerin
     • Żywa lekcja historii w grodzie Kerin

     • 1 października 2018 roku uczniowie klas 5c oraz 5g mieli przyjemność odwiedzić gród Kerin w miejscowości Subkowy.

      Podczas wycieczki uczestnicy mogli doświadczyć żywej lekcji historii. Dzięki wyszukanym rekwizytom oraz nietuzinkowej scenerii, dzieci mogły dowiedzieć się nie tylko o miejscu, do którego przybyły, ale także przenieść się do starożytnej Grecji oraz Rzymu.

      Wpisując się w obchody 100 lat Niepodległości Polski uczniowie poznali historię orła z godła Polski i wybili grosz królewski. Dowiedzieli się również wiele o codzienności rycerza i średniowiecznej rozrywce. Wśród wielu atrakcji uczniowie mogli wziąć udział m.in. w turnieju łuczniczym, rzucie włócznią oraz walce na worki. Niezapomnianym przeżyciem było tworzenie papieru oraz praca na kole garncarskim.

    • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
     • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

     • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej chcemy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom placówek Pozytywnych Inicjatyw podziękować za ich codzienny trud i zaangażowanie w podejmowaną pracę.

      Życzymy nieustającej motywacji w sięganiu po ambitne cele oraz głębokiej radości z wypracowanych osiągnięć!

       

      Z wyrazami szacunku

      Zarząd Pozytywnych Inicjatyw

    • Święto programowania. Rusza CODE WEEK 2018
     • Święto programowania. Rusza CODE WEEK 2018

     • Już w najbliższy poniedziałek 15 października, w Naszej Pozytywnie Zakodowanej Szkole rozpocznie się wielka inauguracja Europejskiego Tygodnia Kodowania 2018.

       

      Code Week to inicjatywa oddolna kierowana przez wolontariuszy, która ma kontakt z setkami tysięcy ludzi na całym świecie.

      Staniemy się częścią Tygodnia kodu, organizując działania w Naszej Szkole. Inspirując i motywując innych do działania poprzez wspólną podróż i zabawę z Robotyką, Elektroniką, Programowaniem.

       A co w pozytywnym Code Week:

      • Zaprezentowanie umiejętności i pasji do nowych technologii Naszych Uczniów.
      • Kodowanie na dywanie dla najmłodszych
      • Legorobotyka
      • Robotyka na matach
      • Elektronika
      • Programowanie Minecraft
      • Grafika Przestrzenna
      • Nowoczesne prezentacje
      • Tworzenie stron internetowych

      Zapraszamy do śledzenia naszych wspólnych zmagań na stronie Szkoły i Facebooku😊

      Z pozdrowieniami

      Zespół informatyczny

    • Wyniki konkursu „Imágenes del español en el mundo - Barwy krajów hiszpańskojęzycznych”
     • Wyniki konkursu „Imágenes del español en el mundo - Barwy krajów hiszpańskojęzycznych”

     • Bardzo dziękujemy za wszystkie złożone prace w ramach konkursu „Imágenes del español en el mundo - Barwy krajów hiszpańskojęzycznych”.

      A oto wyniki:

       

      Klasy I-III

      I miejsce - Ola Tchórzewska 1d

      II miejsce - Barbara Weiher 1a

      III miejsce - Ewa Duzinkiewicz 1a

      Wyróżnienie:  Amelia Iwańska 1d

       

      Klasy IV-VIII

      I miejsce – Pola Zastawska 8e

      II miejsce – Adrianna Bagnowska 8b

      III miejsce – Michał Łysiak 7b

      Wyróżnienie:

      Miłosz Brzeski 4d

      Aleksandra Weiher 6d

      Michał Peranowski 5b

       

      Serdecznie gratulujemy laureatom!

      Rozdanie nagród odbędzie się w piątek, 19 października, w trakcie przerwy, o godzinie 11:45, przy pokoju nauczycieli języków obcych. Zapraszamy!

    • Wybory do Samorządu Uczniowskiego
     • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

     • Opiekunowie Samorządu uczniowskiego ogłaszają nabór kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie z klas IV-VIII, którzy pragną kandydować proszeni są o zgłaszanie się do opiekunów SU pana Mariusza Szpejewskiego lub pana Piotra Podlewskiego. Zadaniem kandydatów do rady Samorządu Uczniowskiego jest przygotowanie prezentacji swojej osoby.
      Regulamin_kampanii_wyborczej_do_SU_PSP.pdf

      Opiekunowie SU

      Mariusz Szpejewski

      Piotr Podlewski

    • eko-Pasowanie 2018
     • eko-Pasowanie 2018

     • 12 października w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczystość – Pasowanie na Ucznia. Tematem przewodnim była ekologia.

      Pierwszaki w tym roku spotkały się w lesie, wśród zwierząt, aby im udowodnić, że potrafią zadbać o przyrodę. Wykonywały trudne zadania – segregowanie śmieci, rozpoznawania liści z drzew i ich owoców, zbieranie darów lasu. Dzieci śpiewały piosenki, mówiły wierszyki, aby przekonać leśne zwierzęta, że są prawdziwymi przyjaciółmi lasu. Niedźwiedź, wiewiórka, sowa i jeż obserwowali dzieci podczas wykonywania zadań. Kiedy nadszedł moment ślubowania i wszyscy wypowiedzieli „Ślubujemy!” w sali była cisza. Dzieci stały się uczniami poprzez pasowanie zieloną, świeżą gałązką.

      Od poniedziałku, 15 października w naszej szkole będą pełnoprawni uczniowie, na których można mówić eko-pierwszaki.

      Anetta Bartoszyńska

    • Pozytywna uroczystość Dnia Edukacji Narodowej!
     • Pozytywna uroczystość Dnia Edukacji Narodowej!

     • W miniony piątek, 12.10.2018 r. Uczniowie przygotowali apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

      Apel poprowadzili Uczniowie klas ósmych pod opieką Pani Beaty Bułat i Pani Anny Piechówki. Przedstawili wszystkie najważniejsze przedmioty w szkole i zadbali o muzyczną atmosferę. Uczniowie klasy 4C, z duchowym wsparciem Pani Justyny Wilmy i Pani Iwony Hoffmann, zaśpiewali wesołą piosenkę stworzoną z popularnych tekstów nauczycieli. Nogi rwały się do tańca, co widać na załączonym nagraniu.

      Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły.  To święto każdego, kto należy do naszej wspaniałej, szkolnej społeczności. Niech każdy dzień będzie kolorowy i pozytywny!

       

      Beata Bułat i Justyna Wilma

    • Lekcja z policjantką w klasie 4G
     • Lekcja z policjantką w klasie 4G

     • W dniu 11.10.2018 roku, klasę 4G uczestniczyła w bardzo ciekawej lekcji, której gościem była Pani Policjantka.

      Uczniowie podczas spotkania mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat pracy policjanta. Podczas zajęć dzieci rozmawiały na temat bezpiecznego zachowania na drodze i o zachowaniu w szkole. Uczniom tak bardzo spodobały się zajęcia, że wśród nich znalazły się osoby chętne do wykonywania zawodu policjanta w przyszłości. Postać umundurowanej policjantki wzbudziła ogromne zainteresowanie, a z ust uczniów padło wiele pytań dotyczących zawodu policjanta. Na koniec wizyty wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie.

      Oskar Skomski 
      Wychowawca 4G

    • Pozytywna Szkoła Podstawowa po raz kolejny włącza się do akcji "Mikołaje, łączcie się!".
     • Pozytywna Szkoła Podstawowa po raz kolejny włącza się do akcji "Mikołaje, łączcie się!".

     • Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!  

      Pozytywna Szkoła Podstawowa po raz kolejny włącza się do akcji  "Mikołaje, łączcie się!". 

      Akcja polega na przygotowaniu prezentów dla dzieci chorych i osieroconych, a także ich rodzeństwa. Jest organizowana przez Fundację Hospicyjną. Na stronie fundacji dostępna jest imienna lista dzieci wraz z prezentami. Zachęcamy do klasowego zorganizowania prezentów dla wybranych dzieci. Z przedstawionych list można wybrać dowolną rzecz. 

      Więcej informacji na stronie internetowej http://fundacjahospicyjna.pl/pl/wsparcie-socjalne/mikolaje-laczcie-sie .

      Prosimy o zgłaszanie chętnych klas do p. Doroty Bielińskiej lub p. Ewy Ławickiej do dnia 19.10.2018 r. Informacja musi zawierać numer, imię dziecka oraz rzecz (rzeczy), którą zakupi dana klasa. Na gotowe prezenty czekamy do 23.11.2018 r.  

      Pokażmy, że potrafimy pomagać! 

      Organizatorzy 

      Koło wolontariatu 

    • Jak CIĘ KOCHAĆ POLSKO?
     • Jak CIĘ KOCHAĆ POLSKO?

     • Szkolny konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej dla klas IV-VIII

      Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Tematyka ma  nawiązywać do  wydarzeń dotyczących historii Polski, polskich tradycji narodowych oraz  100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.  

      Szczegóły dotyczące konkursu w REGULAMINIE. 

      Każdy uczestnik musi dostarczyć OŚWIADCZENIE RODZICA


      Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie

      Marcin Bildziuk

  • Kontakty

   • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
   • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
   • (+58) 341-25-06
   • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
   • Joanna Pijewska, Sabina Woźniak-Piwko tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie poniedziałek 7:45 - 15:45 wtorek 8:45 - 16:45 środa 8:45 - 16:45 czwartek 7:45 - 15:45 piątek 7:45 - 15:45
   • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
   • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałek w godzinach 8:15-9:00 oraz w środę 15:00-16:30
  • Logowanie