• Klub Młodego Czytelnika
     • Klub Młodego Czytelnika

     • W tym miesiącu klasa 4c poznała książkę "Ale patent" i stworzyli własne cudowne wynalazki!

      Wszyscy polecamy tę książkę!

    • Spektakl teatralny "Świat legend"
     • Spektakl teatralny "Świat legend"

     • Klasa 4c, 5b, 5h w środę 21. listopada byli na spektaklu "Świat Legend" Teatru Wrocławskiego In Art.

      Przedstawienie było kompilacją czterech legend polskich. Każda z nich była pokazana w inny sposób, a wszystkie zostały osadzony w wirtualnym świecie.

      Wszystkim bardzo się podobało i polecamy wszystkim ten spektakl!

       

    • Dzielimy się dobrymi uczynkami!
     • Dzielimy się dobrymi uczynkami!

     • W listopadzie klasa 4i wraz z rodzicami oraz wychowawcą Magdaleną Aniśko wzięła udział zbiórce pieniędzy oraz słodyczy dla podopiecznych hospicjum. Wspólnie udało nam się stworzyć trzy paczki, które powędrują do potrzebujących. Czas przedświąteczny przypomina nam o tym, że warto dzielić się dobrymi uczynkami przez cały rok.

      Magdalena Aniśko

    • Uczennica klasy 3b Tosia Kostrzewska z sukcesem poprowadziła wykład na Politechnice Gdańskiej
     • Uczennica klasy 3b Tosia Kostrzewska z sukcesem poprowadziła wykład na Politechnice Gdańskiej

     • W listopadzie kolejny raz klasa 3b udała się na Politechnikę Gdańską w ramach projektu Polskiej Akademii Dzieci.

      Tym razem uczennica naszej klasy Tosia Kostrzewska wiodła prym na Akademii. To właśnie ona wygłosiła wykład jako Młody Naukowiec. Tosia opowiadała młodym studentom o swojej pasji, jaką jest sport, a największą jej pasją jest tenis. Przedstawiła argumenty dlaczego sport jest ważny. Powiedziała o pozytywnym wpływie wysiłku fizycznego na organizm człowieka. A przede wszystkim przybliżyła nam tematykę ciekawego i widowiskowego sportu, jakim jest tenis. Najważniejszymi rozgrywkami tenisowymi w roku są IV turnieje tworzące tzw. Wielki Szlem: Australian Open, Roland Garros, Wimbledon oraz US Open. A czy wiecie co to jest gem? Gem to najmniejsza część rozgrywki w meczu tenisa ziemnego, część seta. Ulubionym tenisistą Tosi jest tenisista wszechczasów Szwajcar Roger Federer, a tenisistką Serena Williams.

      Roger Federer był liderem Rankingu ATP łącznie przez 302 tygodnie i jest to pierwszy wynik w historii. Dzięki zwycięstwom w 17 turniejach Wielkiego Szlema jest jedynym tenisistą w historii, który tego dokonał. Roger Federer wygrał 16 turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej oraz w 76 turniejach z cyklu ATP. Jego rekordy i technika gry sprawiają, iż rzesze fanów i ekspertów z całego świata są coraz bliżsi przyznania mu miana tenisisty wszechczasów. Serena Williams wykazuje się niebagatelnymi umiejętnościami tenisowymi, jest jedną z najsilniejszych fizycznie zawodniczek. Pomimo licznych kontuzji nigdy się nie poddaje i ciężko trenuje, aby utrzymać się w światowej czołówce żeńskiego tenisa.

      Wykład Dużego Naukowca prowadziła pani doktor Maria Rybarczyk. Jej wykład nosił tytuł ;"Węglowe nanomateriały do materii". Czy wiecie o czym to jest? Zabrzmiało bardzo poważnie! A my dowiedzieliśmy się jak przyśpieszyć ładowanie naszych smartfonów. Pani doktor przedstawiła nam proekologiczne źródła energii elektrycznej, powiedziała czym jest prąd i jak go wytwarzać oraz co zrobić, aby baterie mogły dłużej trwać.

      Tego dnia przedstawił swoje zainteresowania jeszcze jeden młody student Józef. Ukazał nam owady eusocjalne. Czy wiecie co to za owady? To termit, pszczoła i mrówka , z czego największe wrażenie na obecnych zrobił wielkogłowy termit. Posiadał wielką głowę w stosunku do tułowia, bo był to wojownik. Jednak najważniejsza wśród termitów jest królowa, a "czarną robotę " wykonują robotnice. Królowa również w życiu nie próżnuje, gdyż całe życie rodzi jaja, a żyć może nawet 50 lat. Ponadto składa ... 1000 jaj na godzinę. Tak, tak- to nie pomyłka. Jednak termity są bardzo trudne w hodowli, ponieważ bardzo szybko giną. Nawet zwykłe dotknięcie palcem człowieka może je zabić.

      Polska Akademia Dzieci jest bezcenną inicjatywą, ponieważ wprowadza do edukacji prezentowanie i obronę własnych poglądów, występowanie przed szerszą publicznością , dyskusję, a także wspiera dziecięce pasje oraz popiera postawy poszukiwania i dociekliwości młodych ludzi.

      Antosia w sposób niezwykle ciekawy i profesjonalny wygłosiła swoją prelekcję, dogłębnie odpowiadała na pytania studentów. Ze swoim wykładem została zaproszona na Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

      Życzymy Tosi powodzenia i trzymamy kciuki.

      Brawo Tosia

      wychowawczyni Danuta Sobiegraj

    • KONKURS OGÓLNOPOLSKI DLA KLAS 1-3 ”IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!” .
     • KONKURS OGÓLNOPOLSKI DLA KLAS 1-3 ”IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!” .

     • Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-3 oraz wychowanków oddziałów przedszkolnych do udziału w Ogólnopolskim Przeglądzie Plastycznym dla Dzieci

      ”IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!” .

      Na prace czekamy do 7 grudnia 2018r.

      Gotowe i podpisane prace należy składać do Pani Anny Graban oraz do Pani Katarzyny Madej-Dampc, sala A 1.10.

      Szkolna Komisja Konkursowa przeprowadzi wewnętrzny przegląd prac wykonywanych przez dzieci. Rozstrzygnięcie Szkolnej Komisji Konkursowej jest ostateczne. Zwycięskie prace zostaną zgłoszone do przeglądu na poziomie ogólnopolskim.

      Do pracy należy dołączyć zgodę rodziców. ZGODA-RODZICOW.pdf

      Regulamin i zgoda na udział w konkursie znajduje -> TUTAJ


      Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

      Organizatorki

    • Członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego „Eurostella-Gryf	 i DKE im. prof. Jerzego Sampa zapraszają do: ADOPCJI SERCA !
     • Członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego „Eurostella-Gryf i DKE im. prof. Jerzego Sampa zapraszają do: ADOPCJI SERCA !

     • Adopcja serca jest formą pomocy ubogim dzieciom z krajów Globalnego Południa. Z reguły polega ona na wsparciu finansowym konkretnego dziecka lub grupy, jej celem jest umożliwienie dzieciom edukacji. Program Adopcja serca (adopcja na odległość) obejmuje także zdolną młodzież i również wiąże się z pomocą w zdobyciu wykształcenia lub nauką konkretnego zawodu. Między ofiarodawcami, a podopiecznymi tworzy się niepowtarzalna więź, często pomagający otrzymują zdjęcia swoich podopiecznego, a nawet listy.

      W naszej szkole do akcji przyłączyło się już wielu nauczycieli oraz uczniowie z rodzinami. Wysłano deklarację Adopcji na odległość- Misje salezjańskie i zebrano datki. Pieniądze przekazywane są sukcesywnie. Wspieramy również akcję Studnia dla Południa i  schronisko dla bezdomnych zwierząt. Dziękujemy Ludziom Wielkiego Serca w imieniu dzieci i zwierzaków, prosimy o dalsze wsparcie tej pięknej akcji.

      Datki na ten cel proszę wpłacać do: p. Barbary Ignaciuk i p. Marzeny Grabowskiej oraz ks. J. Hermana.

      Więcej informacji na stronie: http://adopcjaserca.pl/

      Barbara Ignaciuk

    • Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR
     • Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

     • W dniach 14-16 listopada 2018 nasi uczniowie uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr, który odbywał się na platformie mcourser.pl.

      Zadania w tym konkursie wymagają logicznego myślenia niezbędnego matematykom, programistom i informatykom. Są trudne i dlatego chcieliśmy, żeby decyzję o udziale w konkursie podjęli sami uczniowie po tym, jak zapoznali się z zadaniami z poprzednich edycji. Konkurs odbywał się w grupach wiekowych i dlatego trwał w szkole podstawowej 3 dni. Łącznie w trzech grupach startowało w naszej szkole 52 uczniów. Dziękujemy za podjęcie intelektualnego wyzwania. Wyniki poznamy w grudniu. Na stronie bobr.edu.pl można przez cały rok zaglądać do zadań z kolejnych edycji Bobra i pracować nad rozwijaniem swoich zdolności.

      Nauczyciele informatyki

    • KONKURS „CZY ZNASZ BAŚNIE ANDERSENA?” dla klas trzecich
     • KONKURS „CZY ZNASZ BAŚNIE ANDERSENA?” dla klas trzecich

     • CELE KONKURSU:

      • kształtowanie zainteresowań czytelniczych,

      • poszukiwanie prawdy moralnej i zrozumienia świata, kontaktu z pięknem i potrzeby obcowania z nim,

      • budzenie uczuć koleżeństwa, uczynności, opiekuńczości (poszanowanie drugiego człowieka, kształtowanie pozytywnych cech charakteru),

      • bogacenie czynnego słownictwa dzieci.

       

      REGULAMIN KONKURSU:

      1. W konkursie biorą udział wszyscy uczniowie klas trzecich.

      2. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach.

      3. Oba etapy mają formę pisemną.

      4. Pierwszy etap rozegrany będzie 28.11.2018r. we wszystkich klasach i trwać będzie 20 minut.

      5. Drugi etap rozegrany będzie w styczniu 2018r., i trwać będzie 45 minut.

      6. Warunkiem kwalifikacji do drugiego etapu jest rozwiązanie, w pierwszym etapie, bezbłędnie lub z jednym błędem testu (za każdą prawidłowa odpowiedź uczestnik otrzymuje 1 punkt). W przypadku osiągnięcia wymaganego minimum przez więcej niż 20 uczniów, do drugiego etapu zakwalifikuje się tych 20 uczniów, którzy zdobyli kolejno największą liczbę punktów. W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów przez uczniów na miejscu dwudziestym i dalszych, Komisja Konkursowa ustali, czy do drugiego etapu zakwalifikuje się więcej, czy też mniej niż 20 uczniów. Jeżeli żaden z uczestników nie uzyska wymaganej liczby punktów, Komisja Konkursowa podejmie decyzję dotyczącą obniżenia wymaganej liczby punktów.

      7. Drugi etap ma za zadanie wyłonienie trzech uczniów najlepiej znających baśnie Andersena. Polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi pisemnej na trzy wylosowane przez uczestnika pytania. Jeżeli liczba zdobytych punktów uniemożliwi ograniczenie liczby finalistów do trzech, Komisja Konkursowa zdecyduje o podziale nagród lub też zorganizuje trzeci etap.

       

      KRYTERIA OCENIANIA II etapu:

      Za każdą odpowiedź pełną - 2 pkt.

      Za odpowiedź częściową - 1 pkt.

      Brak lub zła odpowiedź - 0 pkt.

       

      SKŁAD KOMISJI KONKURSOWEJ:

      Anetta Bartoszyńska

      Ewa Ławicka

      Monika Ossowska

       

      Regulamin_konkursu(2).pdf

    • 100 listów na 100-lecie niepodległości
     • 100 listów na 100-lecie niepodległości

     • W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas 6a, 6c,7a,8b i 8c tworzyli na jzyku polskim listy do Polski, w których pisali, za co kochają swoją ojczyznę. Spod pióra młodych patriotów wyszło dokładnie sto znakomitych listów.

      Dorota Bielińska

    • Wyniki II etapu "Wielkiego Maratonu Czytelniczego"
     • Wyniki II etapu "Wielkiego Maratonu Czytelniczego"

     • Klasy II i III czytały w zeszłym miesiącu "Wielkie Odkrycie Bubal" Anny Cerasoli

      W teście wzięło udział 36 uczniów.

      Najwyższy wynik, z liczbą punktów 20/21 uzyskała:

      Alicja Stopa z klasy II D

      Za nią z wynikiem 19 punktów dzielnie podążają:

      Szymon Wilczyński z klasy IIIB

      Antonina Kostrzewska z klasy IIIB

      Jakub Smyk z klasy IID

      Tuż za nimi z wynikiem 18 punktów:

      Adam Gort z klasy IIA

      Jakub Ślusarz z klasy IIA

      Paweł Sikorski z klasy IIC

      Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników i zapraszamy do kolejnego etapu!

      W listopadzie czytamy: 

      Tomasz Małkowski" ""O Kamilu, który patrzy rękami" 

       

      Pozdrawiam

      Katarzyna Madej-Dampc

    • LUSTRZANKA TAJEMNIC W PSP
     • LUSTRZANKA TAJEMNIC W PSP

     • 16. listopada Uczniowie z klasy 4C, 4E, 5B, 6A, 6C, 6E rozszyfrowywali zawartość tajemniczych skrzynek.

      Uczniowie musieli rozszyfrowywać kolejno zagadki, które otwierały kłódki. Zadanie było proste - otworzyć wszelkie zamknięte pudełka! Niesprostanie zadaniu groziło utratą dzwonków na przerwy, dlatego mobilizacja była ogromna.

      Dzieciom wszystko udało się rozszyfrować, więc w nagrodę otrzymali upominki.

      Beata Wilczyńska

    • KOMUNIKAT
     • KOMUNIKAT

     • Szanowni Państwo,

      Szkolny Doradca Zawodowy - Pani Ewa Krzysiak - zaprasza Uczniów i Rodziców na indywidualne konsultacje i porady w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego.

      Do końca semestru spotkania odbywają się w następujących terminach:

      Listopad:

      20.11.2018r. godz. 13.50-14.35

      22.11.2018r. godz. 14:40-15:25

      23.11.2018r. 10:00-10:45 oraz 12.55-13.40

      Grudzień:

      4.12.2018r. godz.13:50-14:35

      7.12.2018r. godz. 10:00-10:45, 12:55-13:40 oraz 15:30-16:15

      Styczeń:

      3.01.2019r. godz. 7:00-7:45

      4.01.2019r. godz.10:00-10:45 oraz 12:55-13:40

      8.01.2019r. godz. 13:50-14:35

      Gabinet Doradcy Zawodowego znajduje się na I piętrze w sali nr 3 (na przeciwko sali A 2.7).

      Spotkania dla Rodziców odbywają się po wcześniejszym umówieniu wizyty poprzez e-dziennik Librus.

      UCZNIOWIE I UCZENNICE

      Skorzystajcie z porad / konsultacji, spotkajcie się z doradcą zawodowym, który:

      - pomoże znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania,

      - doradzi, wysłucha,

      - wskaże kierunek kształcenia i kariery zawodowej.

      RODZICU!

      Umów spotkanie, przyprowadź swoje dziecko na spotkanie z doradcą zawodowym:

      - jeśli nie wiesz, jak pomóc dziecku w wyborze szkoły i zawodu;

      - jeśli chcesz poznać możliwości swojego dziecka;

      - jeśli zależy Ci na stabilnej przyszłości Twojego dziecka.

      Katarzyna Horny

      Wicedyrektor

    • Wyniki po 2. etapie WMC dla kl. IV - VI 
     • Wyniki po 2. etapie WMC dla kl. IV - VI 

     • W drugim etapie konkursu – 7.11.2018 r. udział wzięło 48 uczniów.

      Najwyższy wynik 19/21 punktów uzyskali: 

      Starzak Pola i Bąkiewicz Franciszek 4 k, 

      Drugi wynik-18/21 punktów osiągnęła:

      Heleniak Karina 4 k, Gruca Aleksandra 5 h

      natomiast trzeci 17/21 punktów:

      Stawicki Krzysztof 4 g i Sobolewski Maksymilian 

      Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników i zapraszamy do kolejnego etapu.

      W listopadzie czytamy: Kiermaszek Magdalena, „Jukato”.

      Komisja: mgr Dorota Bielińska, Justyna Wilma, Milena Labuda, mgr Anna Piechówka,

      koordynatorzy szkolni: mgr Barbara Ignaciuk, mgr Magda Aniśko, mgr Sebastian Freliga, nadzór pedagogiczny konkursu: wicedyrektor mgr Bożena Piekarska.

    • Przemówienia klasy 7D z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości
     • Przemówienia klasy 7D z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości

     • Mali patrioci z kl. 7 D, pod czujnym okiem Pani Barbary Ignaciuk, napisali wielkie słowa na j. polskim. Temat: „Zbliża się 100. rocznica odzyskania niepodległości. Napisz przemówienie, w którym udowodnisz, że patriotą można być zarówno w czasie wojny, jak i pokoju”. ​​​​​​​

    • Doświadczenia z wodą w klasach 0a 4b, c, d i g.
     • Doświadczenia z wodą w klasach 0a 4b, c, d i g.

     • Pan Oskar Skomski, nauczyciel geografii i przyrody, przeprowadził w klasach tęczowe doświadczenie z Skittlesami - kolorowymi drażetkami, które wszystkie dzieci, małe i duże, dobrze znają :).

    • APEL DLA NIEPODLEGŁEJ
     • APEL DLA NIEPODLEGŁEJ

     • 8 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Zobaczyliśmy piękne przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły oraz wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski i pieśni patriotyczne. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Tadeusz Zbigniew Pluta - prezes Okręgu Gdańskiego Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej.

    • Mindfulness dla Dzieci i Młodzieży
     • Mindfulness dla Dzieci i Młodzieży

     • Drodzy Rodzice!

      O potrzebie zatrzymania się i korzystania z "tu i teraz" mówimy coraz częściej. Zgłębiamy zatem filozofię, poszukujemy odpowiednich miejsc i osób, które przybliżą nam interesującą alternatywę, pomogą zredukować stres - efekt wiecznego niedoczasu i galopującego tempa życia.

      W odpowiedzi na Państwa propozycje i potrzeby naszych dzieci, i młodzieży, zapraszamy na spotkanie informacyjne prowadzone przez Panią dr Martę Znaniecką. W celu przybliżenia sylwetki naszego gościa proponuję odwiedzenie strony www.redustres.pl.

      ULOTKA INFORMACYJNA

      Bezpłatne spotkanie informacyjne odbędzie się 21 listopada 2018 r. o godzinie 17:20 w auli. naszej Szkoły.


      Serdecznie zapraszam!

      Agnieszka Kornacka

      pedagog szkolny

    • "Projekt Ziemia" w klasie 3D
     • "Projekt Ziemia" w klasie 3D

     • Ponieważ jesteśmy Polakami, kochamy nasz kraj, ale... Nie tylko! Kochamy też naszą planetę. Postanowiliśmy samodzielnie wykonać model Ziemi, tworząc zarysy kontynentów i umieszczając je na globusie! To bardzo fanastyczna nauka i zabawa. To nie wszystko! Nasze własne kule ziemskie, będą trójwymiarowe! Nie wierzycie? Już wkrótce podzielimy się z wami, efektami naszej pracy!

       

      Pozdrawiamy Ziemianie!

      Uczniowie klasy 3D wraz z Panią Kasią

    • Spektakularny sukces Positive Chefs!!!
     • Spektakularny sukces Positive Chefs!!!

     • Kulinarny guru, a zarazem właściciel Hotel Transylvania, Hrabia Dracula, wyraża swoją opinię: „Tak krwistymi specjałami jeszcze nie miałem okazji się delektować”.

                  Celebrities, które wprost po premierze najnowszego hollywoodzkiego blockbuster Hotel Transylvania 3, odwiedziły Pozytywną, aby świętować wigilię Hallows' Eve, rozkoszowały się wybornym menu na miarę globalnej sławy pięciogwiazdkowego Spa, należącego do karpackiego konesera krzepliwego trunku.

      Na iście królewskim bankiecie, znanym z niezwykle wysublimowanego podniebienia światowym gwiazdom ekranu szczególnie przypadły do gustu Jelly Worms (Glisty w galarecie), Grave Muffins (Grobowe babeczki) i A Skull Cake (Trupi Tort) na deser.

                  Nasi Czcigodni Goście, w takich osobach, jak choćby tu wspomnieć, Frankestein czy Mummy,   rozpływali się w komplementach na temat rozkoszy, której doświadczały ich niezwykle wybredne kubki smakowe, kiedy konsumowali kulinarne dzieła sztuki sporządzone na tę wyjątkową okazję przez uczestników konkursu na Najbardziej Przerażająco Smaczną Potrawę.

                  I tak Delicatessen z rąk Alissii Mihanowich (Pierwsza Nagroda), Bartka Jaroszyńskiego w duecie z Karolem Galle (miejsce drugie) i Julii Jachimowskiej (trzecia lokata) znalazły wielkie uznanie pośród tego śmiertelnie poważnego towarzystwa i nieomal nie doprowadziły do omdlenia z zachwytu amatorów kuchni nie dla jaroszy. Wegani z The Addams Family ostatecznie musieli się zadowolić makabryczną dynią na słodko, czyli Spooky Sweet Pumkin.

                  Celem spalenia zbędnych kalorii po tak sutej, albo raczej bloody treat, nasza gwiazdorska obsada ruszyła na wybieg, gdzie zaprezentowała najnowsze trendy halloweenowej Haute Couture prosto z salonów Paryża, Mediolanu i Nowego Jorku. Spoglądając na smukłe sylwetki Naszych Czcigodnych Gości, ten swego rodzaju swoisty Fitness Club wielce im służy i wydaje się godny polecenia dla rodzimych modelek, czy raczej Białych Dam znad Wisły tak, aby przynajmniej dorównywały Naszej pierwszej Chic Lady - Gabi Dessauer, i wtórującej jej Nataszy Strongowskiej oraz tajemniczej nieznajomej w warkoczykach, która na halloweenową imprezę zapewne przybyła w karecie z dyni i zagubiła swój pantofelek w drodze powrotnej.

                  Same jack-o'-lanterns, które rzuciły świeże światło na najbardziej mroczne zakamarki tego wydarzenia, wzięły udział w konkursie na najbardziej kreatywnie wykonaną dynię. I tak pierwsze miejsce zajęła klasa 8c, drugie Antosia 1c, a trzecie Laura Karczewska 3c. Wyróżnieniem uhonorowano Alicje i Barbarę Stopę.

                 

                  Zauroczeni 'strasznie' wystawną gościnnością uczniów Pozytywnej, Nasi Honorowi Goście już zapowiedzieli rewizytę z zaświatów w przyszłym roku.

                                                                                                                                 

                                                                                                                                  Happy Halloween,

                                                                                                                                  Stingy Jack-o'-Lantern    

  • Kontakty

   • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
   • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
   • (+58) 341-25-06
   • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
   • Joanna Pijewska, Sabina Woźniak-Piwko tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie poniedziałek 7:45 - 15:45 wtorek 8:45 - 16:45 środa 8:45 - 16:45 czwartek 7:45 - 15:45 piątek 7:45 - 15:45
   • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
   • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałek w godzinach 8:15-9:00 oraz w środę 15:00-16:30
  • Logowanie