• „Sekrety Enigmy”
     • „Sekrety Enigmy”

     • 5 czerwca 2018 r. uczniowie kl. VI D i VII A (31 osób) udali się wraz z p. Barbarą Ignaciuk, Anną Snopkowską i Małgorzatą Ciesielską-Bielawą do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, na zajęcia edukacyjne: „Sekrety Enigmy”.

      Celem dwugodzinnych zajęć było uzyskanie wiedzy o sukcesie zespołu polskich matematyków, którzy – jako pierwsi na świecie – złamali szyfr generowany przez niemiecką maszynę szyfrującą Enigma. Miało to ogromne znaczenie dla losów wojny. Przekazanie Brytyjczykom metod opracowanych przez Polaków, umożliwiło przetrwanie przez Wielką Brytanię pierwszego, krytycznego etapu wojny w latach 1939-1943. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznali się z losami autorów tego sukcesu, czyli Mariana Rejewskiego, Henryka Zygalskiego i Jerzego Różyckiego. Przeszli krótki kurs kryptografii, poznali również zasadę działania niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma, dzięki czemu, będą mogli w pełni zrozumieć, przed jak poważnym wyzwaniem kryptologicznym stanęli w latach trzydziestych Polacy. Zajęcia realizowano z wykorzystaniem makiet-wirników i repliki Enigmy. Należy dodać, że Projekt edukacyjny „Sekrety Enigmy” został uhonorowany wyróżnieniem w konkursie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sybilla 2015.

      Członkowie DKE im. prof. J. Sampa wykorzystali nagrodę – voucher i nie musieli płacić za zajęcia. Podczas wycieczki delektowali się również pysznymi lodami Grycana.

      To był naprawdę udany dzień!

      Więcej zdjęć można obejrzeć na naszym Facebooku - GALERIA.

       

      Barbara Ignaciuk

      Odniesienia do podstawy programowej

       

    • Dzień Dziecka klasy 3F
     • Dzień Dziecka klasy 3F

     • 3f 29.05.2018 spędziła Dzień Dziecka w Gdańsku Morenie. Najpierw wybraliśmy się do kina 3d na "Zwierzaki na ratunek" a następnie świetnie bawiliśmy się w papugarni i zjedliśmy pyszne lody!

      To był wspaniały dzień!

      Karolina Sawicka

    • II EDYCJA KONKURSU „BUDUJ Z BAUKRANE!”
     • II EDYCJA KONKURSU „BUDUJ Z BAUKRANE!”

     • Nasz Pozytywny Uczeń Jakub Moraczewski bierze udział w konkursie „BUDUJ Z BAUKRANE!” i walczy o główną nagrodę w wysokości 4000 zł! Trzymajmy kciuki!

      Jakub przygotował film, w którym pokazuje w jaki sposób wykonał prace projektową. W naszej pracowni komputerowej trwał wydruk pracy za pomocą drukarek 3d. Łączny czas wydruku wyniósł ponad 50 h! 

      Gratulujemy bardzo solidnego wykonania pracy i kreatywności. Wszyscy trzymamy mocno kciuki!

      Więcej informacji na temat konkursu możecie znaleźć -> TUTAJ.


      Paweł Hommel

    • Akcja „Zaczytani” zakończona.
     • Akcja „Zaczytani” zakończona.

     • Dziękujemy wszystkim, którzy się do niej włączyli. Razem uzbieraliśmy 896 książek-dla małych i dużych czytelników z różnych placówek. Spakowaliśmy je do 13 kartonów, które tata Szymona z klasy 2d wraz z Panią Kasią Madej –Dampc zawieźli do magazynu do Gdyni.

      Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam w przyszłym roku.

       

       

      Iwona Hoffmann

    • Dzień Dziecka klasy 3 j
     • Dzień Dziecka klasy 3 j

     • Z okazji Dnia Dziecka klasa 3j wyruszyła na wyprawę do Gdańska.

      Zwiedzaliśmy niezwykle tajemnicze Muzeum Zegarów Wieżowych. Z wieży kościoła Świętej Katarzyny roztaczał się przepiękny widok na nasze miasto. Później jedliśmy pyszne lody i, co najważniejsze, kupowaliśmy pamiątki!

      To był wspaniały Dzień Dziecka.

       

      Anna Olkowska i Iwona Hoffmann.

    • WORLD ORIENTEERING DAY - CAŁA POLSKA BIEGA Z MAPĄ
     • WORLD ORIENTEERING DAY - CAŁA POLSKA BIEGA Z MAPĄ

     • 23 maja siódme klasy Pozytywnej Szkoły Podstawowej wzięły udział w biegu na orientację. Impreza odbyła się pod ścianą lasu, na końcu ul. Otomińskiej.

      Nasi uczniowie startowali w 3-5 osobowych grupach, na trasie rodzinnej, która liczyła 2 km i 8 punktów kontrolnych. Zadaniem grupy  było  jak najkrótszym czasie odnalezienie z mapą wszystkich punktów kontrolnych i zameldowanie się na linii mety. Najlepszy zespół stawił się na mecie już po 25 minutach! Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzymał pamiątkowy medal oraz słodkości. 

      Bardzo dziękujemy uczniom, którzy wzięli aktywny udział w zabawie.

       

       

      Ze sportowym pozdrowieniem 

      koordynatorki biegu

      Patrycja Wójcik i Katarzyna Zapart

       

    • Wyniki z Międzynarodowego konkursu "Kangur Matematyczny" 2018
     • Wyniki z Międzynarodowego konkursu "Kangur Matematyczny" 2018

     • Następujący uczniowie zostali wyróżnieni i otrzymują dyplom oraz nagrodę:


      Klasy 2:

      Wilczyński Szymon - wyróżnienie


      Klasy 3:

      Siejka Anna - laureat

      Krystian Dominik - wyróżniony

      Artur Chmura - wyróżniony

      Konstancy Jarosiński - wyróżniony

      Marta Kamińska - wyróżniona


      Klasy 4:

      Szczygieł Karol - bardzo dobry

      Mateusz Odya - wyróżniony

      Kozikowski Jakub - wyróżniony

      Kuba Kuczyński - wyróżniony


      Klasy 5 

      Kotłowski Igor - wyróżniony 

      Szporko Gabriel - wyróżniony


      Klasy 7

      Gawin Szymon - wyróżniony

      Szporko Zuzanna - wyróżniona


      Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiagniętych wyników!

      Życzymy w dalszym ciągu zaciętości i zaangażowanie w poznawaniu interesujących zagadnień matematycznych. 

      WYNIKI SZCZEGÓŁOWE KONKURSU KANGUR 2018

      Sposób obliczania punktów


      Z gratulacjami,

      Monika Stepnowska  i  Nauczyciele matematyki

    • Pozytywne dziewczyny drugie na Pomorzu!
     • Pozytywne dziewczyny drugie na Pomorzu!

     • Dnia 28.05.2018r. Reprezentacja Pozytywnej Szkoły Podstawowej rozegrała XLVI Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w mini-piłce nożnej dziewcząt. W turnieju brały udział zwycięskie drużyny z poszczególnych powiatów, w tym reprezentująca Gdańsk Pozytywna Szkoła Podstawowa.

      Turniej rozgrywany był w systemie "każdy z każdym". Po pierwszym spotkaniu, przegranym, aż 6:0, z drużyną z Polnicy (jak się później okazało zwycięzcą turnieju), nadzieje na uzyskanie dobrego wyniku wydawały się odległe, ale waleczna postawa w kolejnych meczach sprawiła, że w ostatnim spotkaniu graliśmy o historyczne drugie miejsce. Mecz zakończył się "zwycięskim remisem" i zdobyciem tytułu Wicemistrza Województwa Pomorskiego w mini-piłce nożnej dziewcząt!

      Należą się gromkie brawa dla naszych dziewczyn!

      PSP wystąpiła w składzie :

      1. Oliwia Kamińska 

      2. Natalia Płoska 

      3. Kinga Bolimowska 

      4. Zuzanna Ramos

      5. Paulina Jarantewicz 

      6. Weronika Lange 

      7. Oktawia Sawicka

      8. Martyna Krzykowska 

      9. Laura Warecka (nieobecna z przyczyn zdrowotnych w finale wojewódzkim, wspierała koleżanki w finale gdańskim)

       

      Ze sportowym pozdrowieniem,

      Mateusz Ptaszyński 

    • Podziękowanie dla Pozytywnej Szkoły Podstawowej
     • Podziękowanie dla Pozytywnej Szkoły Podstawowej

     • "Składamy gorące podziękowania dla Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku za zbiórke na rzecz naszych małych bohaterów. Dzięki Wam Kochani udało się zapewnić aż 100 godzin opieki medycznej. Dziękujemy za zrozumienie idei hospicyjnej oraz za to, że wraz z Nami dokładacie życia do dni naszych nieuleczalnie chorych dzieci. Cudownie, że jesteście :)."

      Hospicjum Pomorze Dzieciom

    • Projekt klasy VI D
     • Projekt klasy VI D

     • 24 maja 2018 r. w ramach lekcji j. polskiego uczniowie kl. VI d wykonali projekt do: „Ostatecznej rozgrywki” Lyn Gardner na podstawie fragmentu książki „Wiejemy do lasu”.

      Praca wymagała działań grupowych, aby wykonać grę planszową, w której uwzględniono: wątek zdobycia czarodziejskiej piszczałki; ukazanie bohaterów, miejsca, przedmioty, instrukcję. Dzieci bardzo zaangażowały się w pracę, to naprawdę wspaniała zabawa, zachęcamy inne szóste klasy.

       

      Barbara Ignaciuk.

    • Zielone miasto.  Jesion – Oliwa
     • Zielone miasto.  Jesion – Oliwa

     • 23 maja 2018 roku członkowie DKE im. prof. J. Sampa i SKE „Eurostella-Gryf, uczniowie kl. VI D i VII A oraz jeden wyjątkowy uczestnik – chłopiec z klasy pierwszej, Nicolas Bernecki z bratem Maksem (klasa czwarta), mieli przyjemność uczestniczyć w spacerze z cyklu „Gdańskie Miniatury” – w kolejnej grze miejskiej. Projekt edukacyjny Instytutu Kultury Miejskiej tym razem pozwolił na nowo odkrywać Oliwę – dzielnicę słynącą z pięknych ogrodów, otoczoną wzgórzami i porośniętymi lasem.

      Nazwa dzielnicy nawiązuje do drzewa oliwnego, chociaż ten gatunek nie występuje w Polsce, ponieważ potrzebuje więcej słońca i ciepła. W zastępstwie oliwki towarzyszyło nam inne drzewo z rodziny oliwkowatych, jedno z najbardziej okazałych spośród tych, które możemy spotkać w naszych lasach i parkach, a mianowicie jesion wyniosły. Głównym celem spaceru był Park Oliwski im. A. Mickiewicza – jeden z najstarszych parków w naszym mieście o bardzo ciekawej formie i historii. Dowiedzieliśmy się, kto był jego założycielem oraz kto rozwinął go do dzisiejszych rozmiarów. Odwiedziliśmy też oliwski cmentarz – trzecią co do wielkości nekropolię w naszym mieście. Zachowały się tam groby z pierwszej połowy XX wieku i spoczywa tam wiele zasłużonych osób, m.in. autorzy książek o Gdańsku i Pomorzu – Jan Kilarski oraz Franciszek Mamuszka, a także znany malarz Stanisław Chlebowski.

      Później udaliśmy się do Katedry oliwskiej, a na zakończenie zjedliśmy wspaniałe lody, żeby trochę się ochłodzić, gdyż było bardzo gorącą. Zadowoleni z kolejnej porcji wiadomości o naszym regionie, udaliśmy się do szkoły na lekcje.

      Barbara Ignaciuk.

       

    • Co mają wspólnego tytułowi „Książę i żebrak” oraz Pozytywni?
     • Co mają wspólnego tytułowi „Książę i żebrak” oraz Pozytywni?

     • Oczywiście empatię. Wiekopomny klasyk Marka Twaina, The Prince and the Pauper, afirmuje nieprzemijającą zdolność, z którą utożsamia się każdy uczeń Naszej Szkoły, niezależnie czy wczuł się w rolę królewskiego syna, Edwarda, czy ubogiego Toma Canty'ego.

      17 maja, w Multikinie Gdańsk-Wrzeszcz, sceniczna adaptacja opowiadania ojca amerykańskiej literatury, spod pióra którego wyszły takie perełki, jak Przygody Tomka Sawyera, czy Hucka Finna, pozwoliła choćby na chwilę uczniom klas 4a i 4e to put themselves in the Prince or the Pauper's shoes, czyli inaczej mówiąc: postawić się w sytuacji 'ubogiego księcia' lub 'zamożnego żebraka', bez względu na to czy zajęli miejsca na galerii czy też parterze.

                 

      O czym donosi wygodnie usadowiony w loży dla VIP-ów Wasz oddany felietonista,

      Jack Stop Chin Ski.

       

       

       

       

       

       

    • Akrobacje klas siódmych!
     • Akrobacje klas siódmych!

     • Na ostatnich wf-ach uczniowie klasy 7B,7D, 7E sprawdzali się w gimnastyce akrobatycznej, a dokładniej, tworzyli piramidy tójkowe i grupowe. Udało uchwycić się kilka piramid.

      Nie zawsze było łatwo, ale Panowie spisali się na medal!

    • WF na wesoło!
     • WF na wesoło!

     • Wykorzystując ładną pogodę uczniwie z klasy 5B, 5D i 7C, 7D, 7E  zagrali na lekcji wfu w balonową siatkówkę, wykorzystując ręczniki.

      Zabawa była udana!

    • Zaproszenie na spotkanie Rad Oddziałowych
     • Zaproszenie na spotkanie Rad Oddziałowych

     • Gdańsk, 2018-05-29

      Rada Rodziców zaprasza przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych (trójek klasowych) na zebranie Rady Rodziców w dniu 07.06.2018 roku o godz. 18. Zebranie odbędzie się w jadalni szkolnej. 

      Prezydium Rady Rodziców

      Przewodnicząca Rady Rodziców: Małgorzata Panków 

      Z-ca Przewodniczącej Rady Rodziców: Dorota Baranowska

      Członek Prezydium: Adam Aleksiejuk

      Członek Prezydium: Przemysław Baranowski

      Członek Prezydium: Marek Jankowski

      Członek Prezydium: Jakub Jastrzębski

    • Konkurs „Medal młodego książkożercy” rozstrzygnięty!
     • Konkurs „Medal młodego książkożercy” rozstrzygnięty!

     • Laureaci konkursu:

      I MIEJSCE -  Konrad Siciński

      II MIEJSCE - Dagmara Barabanow

      III MIEJSCE - Vanessa Lewandowska

      Wyróżnienia: Nina Berenc, Karol Jankowski, Weronika Nawrocka, Szymon Paczuszka, Malina Szymańska.

      Zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród i dyplomów te osoby, które nie mogły uczestniczyć w uroczystym ogłoszeniu wyników konkursu.

      Wystawę medali można oglądać w Bibliotece Kokoszki do 8 czerwca.

       

      Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w projektowaniu 3D!

    • Półkolonie Letnie w PSP
     • Półkolonie Letnie w PSP

     • Przypominamy, że 28 maja upływa termin zapisania dzeici na półkolonie organizowane przez naszą szkołę.

      Tegoroczna oferta POZYTYWNYCH WAKACJI:

      TURNUS 1 w terminie 25.06.2018 – 29.06.2018 

      oraz

      TURNUS 2 w terminie 02.07.2018 – 06.07.2018

      WARIANT I POZYTYWNE WAKACJE W SZKOLE

      WARIANT II POZYTYWNI ŁOWCY PRZYGÓD

      WARIANT III ROBOTYKA KREATYWNIE-POZYTYWNIE

      WARIANT IV POZYTYWNE WAKACJE SPORTOWE

      WARIANT V POZYTYWNE WAKACJE ARTYSTYCZNE

      WARIANT VI POZYTYWNE WAKACJE JĘZYKOWE

      TURNUS 3 w terminie 09.07.2018 – 13.07.2018

      WARIANT I POZYTYWNE WAKACJE W SZKOLE

      WARIANT II POZYTYWNI ŁOWCY PRZYGÓD

      WARIANT III ROBOTYKA KREATYWNIE- POZYTYWNIE

      WARIANT IV POZYTYWNE WAKACJE SPORTOWE

      Warunkiem udziału w półkoloniach jest:

      - złożenie w sekretariacie szkoły prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku w nieprzekraczalnym terminie do 28 maja 2018r. (poniedziałek) (z uwagi na obowiązek zgłoszenia wypoczynku do MEN termin jest ostateczny, nieakceptowana jest wersja elektroniczna przesłana na e-mail szkoły);

      - w przypadku wyboru wariantu II, III, IV, V lub VI dokonanie opłaty w sekretariacie szkoły w terminie do 28 maja 2018r.

      W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w półkoloniach rodzice lub opiekunowie prawni dziecka zobowiązani są do pisemnego poinformowania organizatora najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem turnusu, co uprawnia do zwrotu 90% opłaty (warunkiem zwrotu jest posiadanie oryginału paragonu z kasy fiskalnej). Za nieobecność uczestnika lub rezygnację w trakcie trwania turnusu zwrot opłaty nie przysługuje.

      Sebastian Krawczyk

      Dyrektor Szkoły

    • POZYTYWNY DZIELNICOWY – FESTYN RODZINNY
     • POZYTYWNY DZIELNICOWY – FESTYN RODZINNY

     • W Dzień Matki – 26 maja – Rada Dzielnicy Kokoszki, SMKK Stowarzyszenie Miłośników Kolei Kokoszkowej i Pozytywna Szkoła Podstawowa zorganizowała „POZYTYWNY DZIELNICOWY – FESTYN RODZINNY”. Uroczystość cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Było wspaniale: dopisała nam pogoda, frekwencja i wspaniałe nastroje.

      Festyn rozpoczął się o godzinie 10:00. Na wszystkie Rodziny czekało bardzo dużo różnych atrakcji na boisku szkolnym, jak i w salach naszej Pozytywnej Szkoły.

      Wewnątrz szkoły odbywały się WARSZTATY ARTYSTYCZNE, na których uczestnicy mogli przedstawić swoją wizję miasta w 2044 roku. W innej klasie znajdowało się stanowisko PRZYCHODNI KALINA, gdzie można było zmierzyć sobie ciśnienie i zasięgnąć porad zdrowotnych. Dzieci i Rodzice mieli okazję przenieść się w czasie oglądając WYSTAWĘ STARYCH ZABAWEK. Na prawdziwych poliglotów czekały GRY I ZABAWY JĘZYKOWE. Qumple zorganizowali WARSZTATY SZYCIA i, dla łakomczuchów, lody z ciekłego azotu z owocami. Odbywały się także, dla miłośników wszelkich technologii, WARSZTY KODOWANIA i ZABAWY Z ROBOTYKĄ. Na WARSZTATACH FIZYCZNYCH I CHEMICZNYCH każdy mógł zrobić własne, pachnące mydełko, albo mocno się naelektryzować! KrewAktywni szkolili z udzielania pierwszej pomocy i robili masaże lecznicze i relaksacyjne. Na zakończenie podróży po salach czekali Nasi Pozytywni Rodzice, którzy częstowali pysznymi ciastami i orzeźwiającą lemoniadą przygotowaną przez Koło Wolontariatu.

      W WiMBP Kokoszki, o pełnych godzinach, odbywało się czytanie bajek i wykonywanie „Laurek dla Mamy”. O godzinie 12:00 został rozstrzygnięty konkurs na „Medal młodego książkożercy”, który polegał na zaprojektowaniu medalu i wydrukowaniu go w naszej szkolnej drukarce 3D.

      Na boisku szkolnym odbywały się konkurencje taneczno-sportowe. Pozytywna Brygada Qumpli zorganizowała dużo różnych sportowych konkurencji. Młodzi sportowcy, za zaliczenie każdej stacji otrzymywali pieczątkę. Gdy zebrali wszystkie, czekało na nich koło fortuny, w którym losowali nagrody. Każdy chętny mógł zakupić, lub sprzedać, swoje zabawki na PCHLIM TARGU. Przed boiskiem znajdowała się scena, na której rewelacyjny występ dał Wiktor Sinkiewicz z klasy 2A. Nasz zdolny Uczeń zadziwił wszystkich bardzo dobrą grą na perkusji! Uczniowie klas pierwszych, i Pan ze Straży Miejskiej, nauczyli wszystkich numerów alarmowych, dzięki którym możemy uratować ludzkie życie. Dzieci i Rodzice chętnie potańczyli z Naszą Panią Olą. Wszyscy rozruszali swoje ręce, nogi, biodra i poznali kilka ciekawych, nowych ruchów tanecznych. Z JUST Dance uczestnicy festynu połączyli taniec z wysiłkiem sportowym w wesołej ZUMBIE. Dla Najmłodszych taneczne zabawy prowadziła Pani Karolina. Odbył się również konkurs, znany nam z telewizji, „Jaka to melodia”. Na wszystkich tancerzy i uczestników konkursów czekały wspaniałe nagrody. Czas na zewnątrz umiliły występy taneczne grupy STUDIO A, QUMPLI i pokazy, z Panem Sylwestrem, KARATE SONKEI. Wspaniały koncert Pana Waldka zwieńczył nasz Rodzinny Festyn.

      Na podwórku szkolnym były różne stacje. Polska Akcja Humanitarna mówiła najmłodszym jak bardzo ważna jest woda dla naszego świata. Eurostella Gryf Junior prowadziła na stoisku unijnym loterię fantową oraz różne gry i zabawy dla dzieci. Każdy chętny mógł zapisać się do DKMSu i zostać bohaterem – zostać potencjalnym dawcą szpiku. Strażacy i Straż Miejska zapraszała do oglądania swoich samochodów i wyposażenia. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Segregujemy Odpady i oglądanie śmieciarki od strony kierowcy.

      Wszyscy uczestnicy mogli korzystać z darmowych atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni i zamków, karuzeli i trampolin. Na każdego czekały kiełbaski z grilla i ciasto. Dla łakomczuchów czekały gofry i wata cukrowa.

      Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom i Organizatorom, dzięki którym mogliśmy wszyscy wspaniale spędzić ten sobotni, rodzinny dzień:

      • Ziaja

      • Rada Rodziców Pozytywnej Szkoły Podstawowej

      • Wydział Gospodarki Komunalnej UM Gdańsk Czyste Miasto Gdańsk

      • SUEZ

      • Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego InwestGDA

      • Biuro Europosła Jarosława Wałęsy

      • Fiat Schewe Dealer Fiata i Abarth

      • Salvit

      • SMKK Stowarzyszenie Miłośników Kolei Kokoszkowej

      • Auchan

      • Rënk

      • DKMS

      • Polska Akcja Humanitarna

      • Biblioteka Kokoszki

      • Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom

      • Qumple

      • Pływak Pływalnia Gdańsk-Kokoszki

      • Klub Karate SONKEI

      • Studio A

      • JUST Dance

      • Centrum Kalina

      • Europejska Fundacja KrewAktywni

      • Piekarnia Kidzyńscy

      • Gastrohouse

      • Bistro „Co ludzie powiedzą”

      • Pizza „Prosto z ognia”

      • Eurostella Gryf Junior

      • Nauczyciele Pozytywnej Szkoły Podstawowej

      • Prowadzący Festyn: Pani Karolina i Pan Marcin

      WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ -> FOTORELACJA Z FESTYNU

      Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, dobrą zabawę i wspaniale spędzony dzień!

       

      Organizatorzy:

      Pozytywna Szkoła Podstawowa

      Rada Dzielnicy Kokoszki

      SMKK Stowarzyszenie Miłośników Kolei Kokoszkowej

       

    • ZAPRASZAMY DO SZKOLNEGO OGRODU!
     • ZAPRASZAMY DO SZKOLNEGO OGRODU!

     • W naszym szkolnym ogrodzie zrobiło się kolorowo! Posadziliśmy truskawki, pomidory, kwiaty, posialiśmy warzywa: sałatę, rzodkiewkę, marchewkę oraz pietruszkę. 

      Zapraszamy na słodkie truskawki:-) Już są;-)

      Pozdrawiamy słonecznie!

      Klasa 1 "C" wraz z Panią wychowawczynią.

    • "Eksperymenty" z solą
     • "Eksperymenty" z solą

     • W kwietniu uczniowie klas 1 podczas zajęć edukacji kreatywnej wykonywały kolorowe obrazki na soli.

      Uczniowie przy użyciu barwników spożywczych oraz kredy mieli okazję wyczarować własne i niepowtarzalne kolorowe obrazki. Efekty ich pracy można podziwiać na zdjęciach. 

       

      Agnieszka Marszałkowska

  • Kontakty

   • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
   • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
   • (+58) 341-25-06
   • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
   • Joanna Pijewska, Sabina Woźniak-Piwko tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie poniedziałek 7:45 - 15:45 wtorek 8:45 - 16:45 środa 8:45 - 16:45 czwartek 7:45 - 15:45 piątek 7:45 - 15:45
   • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
   • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałek w godzinach 8:15-9:00 oraz w środę 15:00-16:30
  • Logowanie