• Teatr & Szkoła

• Jeszcze film podsumowujący pracę w ramach projektu:

i biuletyn z garścią informacji:

Czas na podsumowanie projektu "Teatr i Szkoła". W projekcie wzięła udział klasa Vc wraz z wychowawczynią Dorotą Bielińską. Dzięki wspólnej pracy powstał spektakl "Kopciuszek - wersja współczesna". Premiera spektaklu miała miejsce na początku grudnia, widzami byli goście z Teatru Miniatura, przedstawiciel dyrekcji szkoły, nauczyciele i uczniowie klas trzecich.Druga odsłona nastąpiła dwa tygodnie później, tym razem na widowni zasiedli rodzice młodych aktorów.

Wyniki naszej pracy zostały docenione i przyjęte z wielkim entuzjazmem przez widzów.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Dorota Bielińska

• Komunikat 09 lutego

• Z uwagi na zmianę zmianowości w oddziałach przedszkolnych, zmiany presonalne i organizacyjne oraz nowe zadania wynikające z realizacji w szkole pomocy psychologiczno-pedagogicznej zmianie uległ plan lekcji, który obowiązuje od 12 lutego br.

Uczniów, Rodziców i Nauczycieli proszę, aby dokładnie przeanalizowali zmiany w planie lekcji.

• Baltic. Pies na krze

• 25 stycznia klasy 4b, 4d, 4g i 4h wybrały się do Teatru Miniatura na spektakl „Baltic. Pies na krze”.

Pamiętacie tę historię? O psie, który w styczniu 2010 roku przepłynął Wisłę na kawałku kry, aby w końcu – przemarznięty i przestraszony – zostać uratowany przez załogę statku badawczego gdyńskiego Morskiego Instytutu Rybackiego R/V Baltica na wodach Zatoki Gdańskiej?

Z zaciekawieniem oglądaliśmy spektakl, przypominając sobie, że takie wartości, jak dobroć, współczucie i troska o słabszych są dla nas cały czas ważne. Nie tylko w opowieściach o międzyludzkich relacjach, ale również o relacjach między człowiekiem a każdą inną żywą istotą.

Po spektaklu mogliśmy zadawać pytania aktorowi, który został specjalnie dla nas. Podziwialiśmy również z bliska Baltica.

• Komunikat 18 listopada

• Z uwagi na nowe zadania wynikające z realizacji w szkole pomocy psychologiczno-pedagogicznej kosmetycznej zmianie uległ plan lekcji, który obowiązuje od 20 listopada br.

Uczniów, Rodziców i Nauczycieli proszę, aby dokładnie przeanalizowali plan.

• Komunikat 02 listopada

• Z uwagi na nowe zadania wynikające z realizacji w szkole pomocy psychologiczno-pedagogicznej drobnej zmianie uległ plan lekcji, który obowiązuje od 06 listopada br.

Uczniów, Rodziców i Nauczycieli proszę, aby dokładnie przeanalizowali plan, ponieważ zmiany w planie lekcji oprócz zmian personalnych uwzględniają możliwe do wprowadzenia rozwiązania zgłaszane przez Rodziców lub Nauczycieli.

• Komunikat 22 października

• Z uwagi na zmiany kadrowe zmianie uległ plan lekcji, który obowiązuje od 23 października br.

Uczniów, Rodziców i Nauczycieli proszę, aby dokładnie przeanalizowali plan, ponieważ zmiany w planie lekcji oprócz zmian personalnych uwzględniają możliwe do wprowadzenia rozwiązania zgłaszane przez Rodziców i Nauczycieli.

• Komunikat 01 października

• Z uwagi na zakończoną rekrutację uzupełniającą na zajęcia RZ i U oraz zmiany organizacyjne zaktualizowano plan lekcji, który obowiązuje od 02 października br.

Uczniów, Rodziców i Nauczycieli proszę, aby dokładnie przeanalizowali plan, ponieważ zmiany w planie lekcji uwzględniają możliwe do wprowadzenia rozwiązania zgłaszane przez Rodziców i Nauczycieli.

• Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego w Gdańsku
      • Anna Mieleszko, Joanna Pijewska tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 7:45 - 16:45
      • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środę w godzinach 8:30-9:30 oraz 15:00-16:00