• Relacja z pierwszego turnusu POZYTYWNYCH WAKACJI
     • Relacja z pierwszego turnusu POZYTYWNYCH WAKACJI

     • Pierwszy turnus odbywał się między 25.06 a 29.06. 

      Podczas pierwszego tygodnia wakacji uczniowie uczestniczyli w trzech wariantach:

      Pozytywne Wakacje w Szkole,

      Pozytywni Łowcy Przygód,

      Robotyka Kreatywnie.

      Uczniowie spędzili wspaniały czas podczas różnych atrakcji. Było malowanie kredą szkolnego patio, pikniki, zajęcia w bibliotece (z fraszką Jana Kochanowskiego), na świeżym powietrzu i na basenie. Inne grupy miały okazję wyjechać na wycieczkę do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego Sea Park w Sarbsku, gdzie zobaczyli z bliska piękne i utalentowane foki m.in. Barney'a Lwa Morskiego! Na wycieczce w Kiełpinie Uczniowie poznali czynności, z którymi codziennie trudni się każdy właściciel gospodarstwa rolnego: dojenie krów, dbanie o zwierzęta, odróżnianie zbóż. Każdy ulepił tam "swój kawał chleba", miał przejażdżkę wozem drabiniastym i upiekł sobie kiełbaskę nad wielkim ogniskiem. Niesamowitą atrakcją dla dzieci było mobilne planetarium! Przepiękne wizualizacje zachwyciły każdego z nas! Prowadzący zajęcia w kosmosie zaznaczyli jak bardzo ważne jest dbanie o środowisko, dlatego na zakończenie koloniści robili swoją EKOtorbę. Na robotyce młodzi informatycy tworzyli WŁASNE ROBOTY LEGO. Poznali nowe, twórcze programy komputerowe, dzięki którym mogli rozwinąć swoją kreatywność. Uczniowie mogli bliżej przyjrzeć się działaniu drukarki 3D.

      Przez cały turnus były organizowane konkursy: „Moje marzenie”, „Wzorowy kolonista" oraz „Bezpieczne wakacje”. W ostatnim dniu Pani Dyrektor Anna Olkowska nagrodziła wszystkich zwycięzców. Konkursy sprawdziły nie tylko to, kto jest najgrzeczniejszym kolonistą, ale również talent plastyczny i pracę w grupach przy tworzeniu scenki dotyczącej bezpiecznego zachowania się na wakacjach.

       

      Wszyscy świetnie się bawiliśmy! 

      Życzymy wszystkim dalej bezpiecznych, kolorowych i pozytywnych wakacji!

       

    • Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu na uroczystej gali Termosfery w Europejskim Centrum Solidarności
     • Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu na uroczystej gali Termosfery w Europejskim Centrum Solidarności

     • 20.06.2018 roku wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej ich pracę w ramach gry Termosfera organizowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

      W trakcie roku szkolnego aktywni wolontariusze wykonywali misje i zadania zlecone przez organizatorów. Dzięki temu miedzy innymi zebrali pieniądze na rehabilitację niepełnosprawnego Brunona, napoili setki biegaczy w trakcie IV Gdańsk Maratonu i posadzili kwiatki wokół naszej szkoły. Teraz udają się na zasłużone wakacje. Mamy nadzieję, że we wrześniu wrócą wypoczęci i pełni zapału do dalszej pracy na rzecz innych. Bardzo Wam dziękujemy za dotychczasową pracę i zapraszamy do działania w przyszłym roku szkolnym. 

      Koordynatorki:

      Dorota Bielińska

      Ewa Ławicka 

    • Zakończenie cyklu Gdańskich Miniatur
     • Zakończenie cyklu Gdańskich Miniatur

     • 20 czerwca br. w Instytucie Kultury Miejskiej odbyło się zakończenie kolejnego cyklu Gdańskich Miniatur – gry miejskiej z zagadkami dla szkół i grup. Po gdańskich parkach i terenach zielonych spacerowało 2 200 osób, które przekazało łącznie 1 098 odpowiedzi w quizie. Czekało na nich aż 1 440 nagród od Partnerów projektu. 

      W Instytucie Kultury Miejskiej odbyło się uroczyste podsumowanie II semestru projektu Gdańskie Miniatury – edycji Zielone Miasto połączone z rozdaniem nagród dla najbardziej aktywnych uczestników i uczestniczek spacerów. Nagrodami w programie są warsztaty i bilety wstępu do trójmiejskich instytucji kultury.

      Tematem przewodnim Gdańskich Miniatur były tereny zielone Gdańska. Uczestnicy i uczestniczki odwiedzili parki, zieleńce, współczesne i dawne cmentarze. Spacerowaliśmy po Siedlcach, Starym Przedmieściu, Grodzisku, Srebrzysku, Oliwie, Aniołkach, Dolinie Królewskiej, Nowych Ogrodach,…

      Uczniowie PSP już nie mogą się doczekać udziału w kolejnej edycji Gdańskich Miniatur, ale latem można spacerować samodzielnie przy pomocy mapki i opisu trasy oraz zagadek, które znajdują się na stronie www.gdanskieminiatury.ikm.gda.pl.

      Nagrody, które otrzymali członkowie DKE im. prof. J. Sampa i SKE „Eurostella- Gryf” w II semestrze:

      1. Zaproszenie na warsztaty w Muzeum II Wojny Światowej,
      2. plastyczne zdobienia filiżanek w Muzeum Gdańska.
      3. Bilety wstępu do Muzeum Bursztynu, filii Muzeum Gdańska.
      4. Publikacje od:
      • Fundacji Gdańskiej,
      • Nadbałtyckiego Centrum Kultury,
      • Fundacji Wspólnota Gdańska.
      1. Dyplomy i podziękowania dla uczestników i dyrekcji szkoły.

      Organizator: Instytut Kultury Miejskiej

      Partnerami Gdańskich Miniatur byli: Teatr Wybrzeże, Miejski Teatr Miniatura, Opera Bałtycka, Gdańska Galeria Miejska, Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, Wspólnota Gdańska, Kino Helios, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Centrum Hewelianum, Gdański Teatr Szekspirowski, Europejskie Centrum Solidarności, JumpCity, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Muzeum Emigracji, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Miasta Gdyni, Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, Fundacja Gdańska, Muzeum Archeologiczne w Gdańsku oraz Akwarium Gdyńskie (na podst. Informacji Instytutu Kultury Miejskiej).

      Barbara Ignaciuk

    • Świadczenie "Dobry start" (300+) - złóż wniosek on-line!
     • Świadczenie "Dobry start" (300+) - złóż wniosek on-line!

     • Wnioski o świadczenie można składać od 1 LIPCA w formie elektronicznej za pośrednictwem portalu Emp@tia oraz bankowości elektronicznej – o informację w tym zakresie poproście Państwo w swoim banku - lub od 1 SIERPNIA w formie tradycyjnej w jednym z 8 tymczasowych punktów obsługi.

      Świadczenie nie jest uzależnione od dochodu, przysługuje raz w roku w wysokości 300 zł, na każde dziecko uczące się w szkole, do ukończenia 20 roku życia, a w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności, do 24 roku życia.

      WAŻNE

      W SPRAWIE ŚWIADCZENIA NIE BĘDZIE WYDAWANA DECYZJA.

      INFORMACJA O PRZYZNANIU ŚWIADCZENIA PRZESŁANA ZOSTANIE NA PODANY WE WNIOSKU ADRES E-MAIL.

      ŚWIADCZENIEM NIE SĄ OBJĘTE: dzieci w tzw. „zerówkach”, osoby kontynuujące naukę w szkołach policealnych i szkołach dla dorosłych, studenci.

       

      Zachęcamy do składania wniosków on-line!

       

      STAŁY PUNKT

      1. ul. 3 Maja 9

      obsługuje mieszkańców:

      w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00, jak również w wybrane soboty: 25.08.2018 r. i 29.09.2018 r. w godz. 8:00-14:00

       

      PUNKTY TYMCZASOWE

      obsługują mieszkańców:

       

      1. SP Nr 8 - Filia ul. Dragana 22 w sierpniu od poniedziałku do piątkuw godz. 11:00-17:00, we wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-18:00

      2. Klub Osiedlowy „Piastuś” ul. Piastowska 98 A w sierpniu i wrześniu w poniedziałek i czwartek w godz. 11:00-17:00 oraz we wtorek, środę i piątek w godz. 9:00-15:00

      3. ZSO Nr 2 ul. Wodnika 57 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz.11:00-17:00

      4. SP Nr 39 ul. Obywatelska 1 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

      5. SP Nr 16 ul. Ubocze 3 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

      6. SP Nr 61 ul. Sienna 26 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

      7. Pozytywna SP ul. Azaliowa 18 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

       

    • Elektroniczna forma składania wniosków 500+!
     • Elektroniczna forma składania wniosków 500+!

     • Już od 1 lipca br. Gdańskie Centrum Świadczeń rozpoczyna przyjmowanie nowych wniosków na kolejny okres zasiłkowy. Termin ten dotyczy jedynie wniosków elektronicznych 500+. Zachęcamy do korzystania z elektronicznej formy składania wniosków poprzez Platformęe-PUAP, Portal Emp@tia, Platformę Usług Elektronicznych - ZUS, czy też bankowość elektroniczną, która zapewnia komfort ubiegania się o świadczenia, a przede wszystkim, pozwala zaoszczędzić czas.

      Jeżeli nie macie Państwo możliwości by skorzystać z tej formy, od 1 sierpnia br. można udać się do jednego z tymczasowych punktów obsługi. Tak jak w ubiegłym roku będzie można złożyć w nich wnioski o świadczenie 500+, zasiłki rodzinne, świadczenia alimentacyjne oraz stypendia szkolne. Wykaz punktów poniżej. Oczywiście, tak jak w ubiegłym roku, będzie można złożyć wniosek również w naszym głównym punkcie, przy ul. 3 Maja 9.

      W ubiegłym roku z formy elektronicznej skorzystało ok. 60% gdańszczan ubiegających się o świadczenia 500+. Informacje o formie składania wniosku w zależności od rodzaju świadczenia ujęte zostały zamieszczone na stronie internetowej www.gcs.gda.pl Gdańskie Centrum Świadczeń potwierdzi otrzymanie wniosku, wysyłając do Państwa sms lub e-mail.

       

      Należy również pamiętać, że aby zachować ciągłość wypłaty, nowy wniosek o świadczenie 500+ oraz świadczenie alimentacyjne należy złożyć najpóźniej do 31 października br., a w przypadku zasiłku rodzinnego najpóźniej do 30 listopada br.

       

      STAŁY PUNKT

      1. ul. 3 Maja 9

      obsługuje mieszkańców:

      w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00, jak również w wybrane soboty: 25.08.2018 r. i 29.09.2018 r. w godz. 8:00-14:00

       

      PUNKTY TYMCZASOWE

      obsługują mieszkańców:

       

      1. SP Nr 8 - Filia ul. Dragana 22 w sierpniu od poniedziałku do piątkuw godz. 11:00-17:00, we wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-18:00

      2. Klub Osiedlowy „Piastuś” ul. Piastowska 98 A w sierpniu i wrześniu w poniedziałek i czwartek w godz. 11:00-17:00 oraz we wtorek, środę i piątek w godz. 9:00-15:00

      3. ZSO Nr 2 ul. Wodnika 57 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz.11:00-17:00

      4. SP Nr 39 ul. Obywatelska 1 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

      5. SP Nr 16 ul. Ubocze 3 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

      6. SP Nr 61 ul. Sienna 26 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

      7. Pozytywna SP ul. Azaliowa 18 w sierpniu i wrześniu od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00

    • Lato, lato wszędzie!
     • Lato, lato wszędzie!

     • Wszystkim życzymy pozytywnych wakacji!

      Uczennice klasy 5C na zakończenie uroczystości zaśpiewały piosenkę Lato FormacjI Nieżywych Schabuff. 

    • Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
     • Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

     • 22.06.2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Pozytywnej Szkole Podstawowej.

      "Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczynających się wakacji, chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom za wspólną pracę i zaangażowanie na rzecz naszych uczniów i przedszkolaków. Życzymy wszystkim dobrych wakacji!"

      Zarząd Pozytywnych Inicjatyw

    • TRZECIE KLASY NA MIERZEI WIŚLANEJ
     • TRZECIE KLASY NA MIERZEI WIŚLANEJ

     • Klasy 3c 3f 3g i 5c w dniach 13-15.06.2018 wybrały się na Zielona Szkole na Mierzei Wiślanej.

      Była zabawa na plaży, wizyta w rezerwacie "kormoran", była pieszą wycieczka po lesie, można było spróbować swoich sił w parku kinowym, ognisko, dyskoteka, obróbka i szukanie bursztynu,pieczenie podplomykow. Odwiedzilismy muzeum zalewu Wislanego (praca szkutnika i rybaka) weszliśmy na latarnie morska poznaliśmy statkiem. Jednym słowem: super przygoda za nami.

       

      Karolina Sawicka

    • Zakończenie całorocznego konkursu "Śladami legend gdańskich"
     • Zakończenie całorocznego konkursu "Śladami legend gdańskich"

     • Znani są zwycięzcy Całorocznego Konkursu Czytelniczego "Śladami legend gdańskich" na podstawie książki Jerzego Sampa dla uczniów klas trzecich. W konkursie brało udział 40-scioro uczniów A o to laureci:

      I miejsce :Adam Bogdanowicz 3E ( 180 pkt) 

      II miejsce : Konstatnty Jarosiński 3h ( 178 pkt)

      III miejsce: Michał Warszewski 3I ( 174pkt)

       

      Laureatom i uczestnikom gratuluję wytrwałości.

      Organizator:

      Karolina Sawicka

    • Gdańskie Dni Sąsiadów na Kokoszkach
     • Gdańskie Dni Sąsiadów na Kokoszkach

     • Stowarzyszenie Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki i Biblioteka Kokoszki  zapraszają bliższych i dalszych sąsiadów na spotkanie z cyklu Gdańskich Dni Sąsiadów na patio Pozytywnej Szkoły Podstawowej we wtorek 26 czerwca 2018 roku  o godz. 16.00.

      W tym roku będziemy malować  akrylami na płótnie kwiaty naszej dzielnicy. Dla dzieci przygotowaliśmy „malowanie cieni” kredą na chodniku, gry, zabawy i konkursy.

      Przynieście zdjęcia swoich ulubionych kwiatów.

      Jak zawsze mile widziane będą własne wypieki, my zapewnimy chłodne napoje.

      Liczymy na „starych” i „nowych” sąsiadów, ich dobry nastrój,  no i oczywiście na słoneczną pogodę.

      Zapraszamy!

      Organizatorzy

    • Co łączy USA i Pozytywną?
     • Co łączy USA i Pozytywną?

     • Of course, oportunities and diversity!!!

      Nasza Szkoła tak, jak Stany Zjednoczone Ameryki Północnej to kraina nieograniczonych możliwości i różnorodności. Tutaj, podobnie jak w USA, każdy może spełnić swój American Dream.

      A jak różnorodny jest kraj, który ofiarował światu Coka Cola, KFC, McDonald's, Wrigley's chewing gum, Levi's jeans, Mickey Mouse, Star Wars, Superman, Spider-Man or Disneyland możesz się dowiedzieć z ekspozycji zorganizowanej w hallu vis-a-vis gabinetu Pani Dyrektor.

       

      Your favourite British columnist,

      Jack Stop Chin Ski.

    • Opera od kulis… 
     • Opera od kulis… 

     • 18. czerwca 2018 r. o godz. 11.00 członkowie SKE „Eurostella- Gryf i DKE im. prof. J. Sampa – uczniowie kl. VII A i VI d, VI a, V e wraz z opiekunem p. B. Ignaciuk oraz wicedyrektorem p. B. Piekarską udali się do Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Zwiedzanie i zajęcia edukacyjne były jedną z nagród uzyskanych od Instytutu Kultury Miejskiej.

      Ach, co to była za wycieczka! Najpierw byliśmy w foyer, by po kilkunastu minutach przejść na widownię, scenę, a potem… No właśnie! Potem już było coraz ciekawiej. Dotarliśmy do miejsc, do których na co dzień dostęp mają tylko pracownicy Opery. Byliśmy przy stanowisku inspicjenta, stoliku rekwizytora i …w kieszeni. Następnie pokonaliśmy labirynt korytarzy, by odwiedzić magazyn kostiumów, charakteryzatornię i w końcu salę balową. Na zakończenie odbyły się zajęcia edukacyjne, połączone z grami i zabawami. Po poniedziałkowej wycieczce w Operze Bałtyckiej, potrafimy wyjaśnić, czym są opera i balet – czyli spektakle muzyczne oraz, że występujący na scenie artyści opowiadają widzom historie za pomocą śpiewu i tańca. Był także czas na lody i zimne napoje. To naprawdę wspaniale spędzony czas…niech żałuje ten, kto nie był!

       

        Dokumentacja fotograficzna Barbara Ignaciuk, prezentacja multimedialna Mateusz Jankowski z kl. VII A 

    • Do boju Polsko!
     • Do boju Polsko!

     • 19.06.2018 roku w Pozytywnej Szkole Podstawowej wszyscy wspólnie kibicowaliśmy naszym!

      Niestety mecz z Senegalem przegrany, ale jak na POZYTYWNYCH przystało wierzymy, że będzie tylko lepiej!

      Kibicujemy! Następny mecz z Kolumbią 24 czerwca! Trzymamy kciuki za naszych!

       

    • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
     • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

     • Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Pozytywnej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku odbędzie się 22.06 w dwóch turach.

      GODZ. 09:00

      KLASY: 0B, 1B, 1D, 2A, 2C, 2E, 3A, 3E, 3F, 3B, 3I, 3L, 4B, 4D, 4E, 4H, 5B, 5D, 5E, 6B, 6D, 7B, 7D.

      GODZ. 10:30

      KLASY: 0A, 1A, 1C, 1E, 2B, 2D, 2F, 3C, 3D, 3G, 3H, 3J, 3K, 4A, 4C, 4F, 4G, 5A, 5C, 6A, 6C, 7A, 7C, 7E.

       

      Po uroczystości na sali gimnastycznej klasy przechodzą wraz z wychowawcami  do swoich sal.

      W tym dniu nie ma zajęć opiekuńczych w świetlicy.

    • Lajki dla POZYTYWNYCH
     • Lajki dla POZYTYWNYCH

     • Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie potrzebne jest Wasze facebookowe wsparcie!

      Nasi Uczniowie biorą udział w konkursie firmy Baukrane. Ich zadaniem było stworzenie LOGO. Teraz wygrywa ten, kto osiągnie największą liczbę like'ów na Facebooku!

      Poniżej zamieszczamy linki do prac konkursowych, które należy polubić

      PRACA DŹWIG

      PRACA MAPA DŹWIG

      Głosowanie trwa do 22.06.2018 roku. Główna wygrana to 4000 zł! 


      Z góry bardzo dziękujemy za facebookowe wsparcie!

    • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY ŚWIETLIK
     • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY ŚWIETLIK

     • Konkurs Świetlik odbył się 13 marca 2018 roku. 

      W poniższym załączniku można zobaczyć wyniki naszych Uczniów:

      WYNIKI KONKURSU PRZYRODNICZEGO ŚWIETLIK


      Zwycięzcom oraz wyróżnionym, życzę dalszych sukcesów.

      Małgorzata Ciesielska-Bielawa

    • Zagubieni w "Labiryncie Przemocy"?
     • Zagubieni w "Labiryncie Przemocy"?

     • Wycieczka klasy 4D i 4E na przedstawienie Labirynt Przemocy

      Nić Ariadny zawiodła uczniów 4D i 4E do stojącego na ulicy Za Murami Domu Harcerza, lub może Minosa, gdzie 07/06/2018 r. Teatr Profilaktyczny ALERT wskazał drogę, jaką należy obrać, aby rozprawić się z Minotaurem, lub  raczej jego współczesnym wcieleniem - agresją. Przedstawienie Labirynt Przemocy dowiodło, że pozytywne postawa oraz podejście są w stanie  stawić czoła agresji, a poszanowanie dla inności i różnorodności oraz zapewnienie równych szans każdemu, może być źródłem radości dla wszystkich.

      Po rozprawie z kretyńską, ups …  kreteńską bestią, Nasi biorący przykład z Tezeusza herosi raczyli się na Starym Mieście słodkimi jak ambrozja lodami w towarzystwie uroczych Ariadn.

                           

                                    O czym z przyjemnością donosi Wasz ulubiony felietonista, czy raczej hellenista,

                                                                                                                                       Jack Stop Chin Ski

    • Jak bezpiecznie spędzić wakacje?
     • Jak bezpiecznie spędzić wakacje?

     • O tym, że bezpieczeństwo w czasie wakacji jest bardzo ważne, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak przypomnieć najważniejsze zasady, zwłaszcza że wakacje są tuż tuż.

       

      O tym, że bezpieczeństwo w czasie wakacji jest bardzo ważne, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak przypomnieć najważniejsze zasady, zwłaszcza że wakacje są tuż tuż.W ramach dbania o bezpieczeństwo uczniów, w naszej szkole pojawiła się pani policjantka oraz strażnik miejski, którzy opowiedzieli najmłodszym uczniom o tym, jak powinniśmy postępować w czasie wakacji i na co warto zwracać uwagę. Spotkanie miało formę pogadanki. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom, iż zawsze należy zachowywać szczególną ostrożność i czujność oraz nie bagatelizować nawet najmniejszych zagrożeń.Dodatkowo, w ramach programu Szkoła Pozytywnego Myślenia, w którym uczestniczy nasza szkoła, uczniowie klasy 4B omówili najważniejsze zasady bezpieczeństwa i przygotowali instrukcje Jak bezpiecznie spędzić wakacje - nad morzem, nad jeziorem, w górach i na drodze. Wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się w wykonanie instrukcji. Inni uczniowie również będą podejmowali to zagadnienie ze swoimi wychowawcami.Życzymy wszystkim udanych, aktywnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.W szkole, w domu, na ulicy,niech bezpieczeństwo Ci towarzyszy!

      Milena LabudaAgnieszka Kornacka

  • Kontakty

   • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
   • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
   • (+58) 341-25-06
   • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
   • Joanna Pijewska, tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 6:45 - 14:00
   • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
   • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałek w godzinach 8:15-9:00
  • Logowanie