• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2017 / 2018

    • międzynarodowy

        • Anna Siejka

        • LAUREAT
        • Międzynarodowy Konkurs - "Kangur Matematyczny" · międzynarodowy · 2017 / 2018
        • Następujący uczniowie zostali wyróżnieni i otrzymują dyplom oraz nagrodę:

          Klasy 2:
          Wilczyński Szymon - wyróżnienie

          Klasy 3:
          Siejka Anna - laureat
          Krystian Dominik - wyróżniony
          Artur Chmura - wyróżniony
          Konstancy Jarosiński - wyróżniony
          Marta Kamińska - wyróżniona

          Klasy 4:
          Szczygieł Karol - bardzo dobry
          Mateusz Odya - wyróżniony
          Kozikowski Jakub - wyróżniony
          Kuba Kuczyński - wyróżniony

          Klasy 5
          Kotłowski Igor - wyróżniony
          Szporko Gabriel - wyróżniony

          Klasy 7
          Gawin Szymon - wyróżniony
          Szporko Zuzanna - wyróżniona
    • krajowy

        • Karol Szczygieł

        • 5
        • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Leon · krajowy · 2017 / 2018
        • Nasi Laureaci to:

          1. Karol Szczygieł 93%
          miejsce 5
          2. Jakub Kozikowski 84%
          miejsce 10


          Pozostali uczestnicy zajęli następujące miejsca:


          1. Kuba Kuczyński 82%
          miejsce 11
          2. Aleksandra Nadolny 82%
          miejsce 11
          3. Maciej Maliszewski 77%
          miejsce 14
          4. Paulina Cesarz 77%
          miejsce 14
          5. Aleksandra Stawiany 74%
          miejsce 16
          6. Adrian Wieczorek 68%
          miejsce 19
          7. Hanna Uszlińska 67%
          miejsce 20
          8. Tymon Lewandowicz 67%
          miejsce 20
          9. Michał Peranowski 63%
          miejsce 22
          10. Tatiana Mróz-Dobkowska 60%
          miejsce 24
          11. Hanna Stawarz 60%
          miejsce 24
          12. Aniela Ogłozińska 58%
          miejsce 25
          13. Patrycja Jaroszyńska 58%
          miejsce 25
          14. Piotr Janczak 56%
          miejsce 26
          15. Zofia Dąbkowska 56%
          miejsce 26
          16. Szymon Szymański 49%
          miejsce 30
          17. Gabriela Dessauer 47%
          miejsce 31
          18. Józefina Lobry-Wilkołek 37%
          miejsce 37
          19. Oliwia Wiercińska 37%
          miejsce 37


          Przyznawane są miejsca Ex aequo.

          Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do wspólnej realizacji kolejnych konkursów.


          Z poważaniem,

          Dorota Kaczmarczyk
        • Jakub Kozikowski

        • 10
        • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Leon · krajowy · 2017 / 2018
        • Nasi Laureaci to:

          1. Karol Szczygieł 93%
          miejsce 5
          2. Jakub Kozikowski 84%
          miejsce 10


          Pozostali uczestnicy zajęli następujące miejsca:


          1. Kuba Kuczyński 82%
          miejsce 11
          2. Aleksandra Nadolny 82%
          miejsce 11
          3. Maciej Maliszewski 77%
          miejsce 14
          4. Paulina Cesarz 77%
          miejsce 14
          5. Aleksandra Stawiany 74%
          miejsce 16
          6. Adrian Wieczorek 68%
          miejsce 19
          7. Hanna Uszlińska 67%
          miejsce 20
          8. Tymon Lewandowicz 67%
          miejsce 20
          9. Michał Peranowski 63%
          miejsce 22
          10. Tatiana Mróz-Dobkowska 60%
          miejsce 24
          11. Hanna Stawarz 60%
          miejsce 24
          12. Aniela Ogłozińska 58%
          miejsce 25
          13. Patrycja Jaroszyńska 58%
          miejsce 25
          14. Piotr Janczak 56%
          miejsce 26
          15. Zofia Dąbkowska 56%
          miejsce 26
          16. Szymon Szymański 49%
          miejsce 30
          17. Gabriela Dessauer 47%
          miejsce 31
          18. Józefina Lobry-Wilkołek 37%
          miejsce 37
          19. Oliwia Wiercińska 37%
          miejsce 37


          Przyznawane są miejsca Ex aequo.

          Gratulujemy sukcesów i zapraszamy do wspólnej realizacji kolejnych konkursów.


          Z poważaniem,

          Dorota Kaczmarczyk
        • Michał Łysiak

        • 1
        • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny – Orzeł. · krajowy · 2017 / 2018
        • Maja Westphal

        • 3
        • Moja mała ojczyzna, moje miejsce na ziemi · krajowy · 2017 / 2018
    • regionalny

        • Oliwia, Natalia, Kinga, Zuzanna, Paulina, Weronika, Oktawia,Martyna, Laura

        • II
        • Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w mini-piłce dziewcząt · regionalny · 2017 / 2018
        • PSP wystąpiła w składzie :
          1. Oliwia Kamińska
          2. Natalia Płoska
          3. Kinga Bolimowska
          4. Zuzanna Ramos
          5. Paulina Jarantewicz
          6. Weronika Lange
          7. Oktawia Sawicka
          8. Martyna Krzykowska
          9. Laura Warecka (nieobecna z przyczyn zdrowotnych w finale wojewódzkim, wspierała koleżanki w finale gdańskim)
        • Bartosz, Franciszek, Zosia, Patryk

        • 1
        • Konkurs plastyczny · regionalny · 2017 / 2018
        • Konkurs plastyczny ,,Gdańsk Miasto Przyszłości''. Drużyna zajęła pierwsze miejsce i wygrała 2500 złotych do wykorzystania na materiały plastyczne
    • lokalny

        • Zuzia Szporko

        • 2
        • Sparing Międzyszkolny z Chemii · lokalny · 2017 / 2018
        • Matylda Grządka

        • 3
        • Sparing Międzyszkolny z Chemii · lokalny · 2017 / 2018
        • Maja Westphal

        • 3
        • Bookers - Reading Adventure · lokalny · 2017 / 2018
        • Natalia Świerczek

        • 3
        • Bookers - Reading Adventure · lokalny · 2017 / 2018
        • Oliwia, Iga, Martyna, Nadia, Hanna, Aleksandra, Zuzanna, Agata

        • SREBRO
        • Zawody w pływaniu drużynowym sztafeta · lokalny · 2017 / 2018
        • Zawody odbyły się w formule drużynowej, gdzie do klasyfikacji generalnej liczyły się zarówno starty indywidualne jak i sztafeta.
          W startach indywidualnych w roczniku 2008, 2007 medale wywalczyły:
          srebro - Zuzanna Stygar 25m stylem dowolnym
          srebro - Hanna Skórzyńska 25m stylem dowolnym.

          W roczniku 2006, 2005
          brąz - Martyna Duzowska 25m stylem motylkowym
          srebro - Nadia Kaczyńska 25m stylem grzbietowym
          złoto - Iga Jurkowska 25m stylem klasycznym
          złoto - Oliwia Kamińska 25m stylem dowolnym
    • szkolny

        • klasa 2B

        • 1
        • Najpiękniejsza Marzanna · szkolny · 2017 / 2018
        • Miejsce I

          Klasa 2 B ( Marzanna Matylda)

          Miejsce II 

          Klasa 2 F ( Marzanna Róża)

          Miejsce III

          Klasa 3 D ( Marzanna Tosia)

          Specjalne wyróżnienie otrzymała klasa 3A.
      • Kontakty

        • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego w Gdańsku
        • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
        • (+58) 341-25-06
        • ul. Azaliowa 18 88-177 Gdańsk
        • Anna Mieleszko, Joanna Pijewska tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 7:45 - 16:45
        • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
        • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środę w godzinach 8:30-9:30 oraz 15:00-16:00
      • Logowanie