• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2018 / 2019

    • szkolny

        • Tobiasz Kubiak 1d

        • 1
        • Międzynarodowy Dzień Zwierząt - konkurs plastyczny · szkolny · 2018 / 2019
        • 2 miejsce Aleksandra Tchórzewska 1d
          3 miejsce Pola Sidorkiewicz 3b
        • Pola Zastawna 8e

        • I
        • „Imágenes del español en el mundo - Barwy krajów hiszpańskojęzycznych” · szkolny · 2018 / 2019
        • Klasy IV-VIII
          I miejsce – Pola Zastawska 8e
          II miejsce – Adrianna Bagnowska 8b
          III miejsce – Michał Łysiak 7b
          Wyróżnienie:
          Miłosz Brzeski 4d
          Aleksandra Weiher 6d
          Michał Peranowski 5b
        • Ola Tchórzewska 1d

        • I
        • „Imágenes del español en el mundo - Barwy krajów hiszpańskojęzycznych” · szkolny · 2018 / 2019
        • Klasy I-III
          I miejsce - Ola Tchórzewska 1d
          II miejsce - Barbara Weiher 1a
          III miejsce - Ewa Duzinkiewicz 1a
          Wyróżnienie:  Amelia Iwańska 1d
    • 2017 / 2018

    • międzynarodowy

        • Anna Siejka

        • LAUREAT
        • Międzynarodowy Konkurs - "Kangur Matematyczny" · międzynarodowy · 2017 / 2018
        • Następujący uczniowie zostali wyróżnieni i otrzymują dyplom oraz nagrodę:
          Klasy 2:
          Wilczyński Szymon - wyróżnienie
          Klasy 3:
          Siejka Anna - laureat, Krystian Dominik - wyróżniony, Artur Chmura - wyróżniony, Konstancy Jarosiński - wyróżniony, Marta Kamińska - wyróżniona
          Klasy 4:
          Szczygieł Karol - bardzo dobry, Mateusz Odya - wyróżniony, Kozikowski Jakub - wyróżniony, Kuba Kuczyński - wyróżniony
          Klasy 5
          Kotłowski Igor - wyróżniony, Szporko Gabriel - wyróżniony
          Klasy 7
          Gawin Szymon - wyróżniony, Szporko Zuzanna - wyróżniona
    • krajowy

        • Karol Szczygieł

        • MIEJSCE 5.
        • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Leon · krajowy · 2017 / 2018
        • Nasi Laureaci to:
          1. Karol Szczygieł 93% miejsce 5
          2. Jakub Kozikowski 84% miejsce 10

          Pozostali uczestnicy zajęli następujące miejsca:
          1. Kuba Kuczyński 82% miejsce 11
          2. Aleksandra Nadolny 82% miejsce 11
          3. Maciej Maliszewski 77% miejsce 14
          4. Paulina Cesarz 77% miejsce 14
          5. Aleksandra Stawiany 74% miejsce 16
          6. Adrian Wieczorek 68% miejsce 19
          7. Hanna Uszlińska 67% miejsce 20
          8. Tymon Lewandowicz 67% miejsce 20
          9. Michał Peranowski 63% miejsce 22
          10. Tatiana Mróz-Dobkowska 60% miejsce 24
          11. Hanna Stawarz 60% miejsce 24
          12. Aniela Ogłozińska 58% miejsce 25
          13. Patrycja Jaroszyńska 58% miejsce 25
          14. Piotr Janczak 56% miejsce 26
          15. Zofia Dąbkowska 56% miejsce 26
          16. Szymon Szymański 49% miejsce 30
          17. Gabriela Dessauer 47% miejsce 31
          18. Józefina Lobry-Wilkołek 37% miejsce 37
          19. Oliwia Wiercińska 37% miejsce 37
        • Jakub Kozikowski

        • MIEJSCE 10.
        • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Leon · krajowy · 2017 / 2018
        • Nasi Laureaci to:
          1. Karol Szczygieł 93% miejsce 5
          2. Jakub Kozikowski 84% miejsce 10

          Pozostali uczestnicy zajęli następujące miejsca:
          1. Kuba Kuczyński 82% miejsce 11
          2. Aleksandra Nadolny 82% miejsce 11
          3. Maciej Maliszewski 77% miejsce 14
          4. Paulina Cesarz 77% miejsce 14
          5. Aleksandra Stawiany 74% miejsce 16
          6. Adrian Wieczorek 68% miejsce 19
          7. Hanna Uszlińska 67% miejsce 20
          8. Tymon Lewandowicz 67% miejsce 20
          9. Michał Peranowski 63% miejsce 22
          10. Tatiana Mróz-Dobkowska 60% miejsce 24
          11. Hanna Stawarz 60% miejsce 24
          12. Aniela Ogłozińska 58% miejsce 25
          13. Patrycja Jaroszyńska 58% miejsce 25
          14. Piotr Janczak 56% miejsce 26
          15. Zofia Dąbkowska 56% miejsce 26
          16. Szymon Szymański 49% miejsce 30
          17. Gabriela Dessauer 47% miejsce 31
          18. Józefina Lobry-Wilkołek 37% miejsce 37
          19. Oliwia Wiercińska 37% miejsce 37
        • Szymon Wilczyński

        • MIEJSCE 18.
        • Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" Edukacja Zintegrowana · krajowy · 2017 / 2018
        • Kuba Nycek, Igor Garbacewicz, Konstanty Jarosiński, Dominik Radkowski, Zofia Lipka

        • Wyróżnienia
        • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy - Świetlik · krajowy · 2017 / 2018
        • Michał Łysiak

        • MIEJSCE 1.
        • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny – Orzeł. · krajowy · 2017 / 2018
        • Maja Westphal

        • MIEJSCE 3.
        • Moja mała ojczyzna, moje miejsce na ziemi · krajowy · 2017 / 2018
    • regionalny

        • Anna Giebułtowska

        • MIEJSCE 9.
        • Konkurs językowy "Stand up and talk" · regionalny · 2017 / 2018
        • Uczniowie naszej szkoły

        • 1/8 finału
        • III Pomorskie Mecze Matematyczne · regionalny · 2017 / 2018
        • Pola Starzak

        • Finalistka
        • Wielki Maraton Czytelniczy "Spotkacie nowych przyjaciół" · regionalny · 2017 / 2018
        • Pola Starzak 3k - finalistka
        • Karol Szczygieł, Mateusz Odya

        • MIEJSCE 5.
        • Wojewódzki konkurs "Matematyczny Czar Par" · regionalny · 2017 / 2018
        • Jakub Kępka

        • PIERWSZE
        • Mistrzostwa Polski Północnej o Puchar Burmistrza Miasta Rumia · regionalny · 2017 / 2018
        • Jakub Kępka kl. 5B trenuje taniec towarzyski z partnerką Weroniką w Klubie Black Dance Pani Ewy Czarneckiej.
          Zajmując pierwsze miejsce i otrzymali klasę taneczną „D”. Zwycięski duet pokonał trzynaście par!
        • Marta Zwolińska

        • PIĄTE
        • Wielki Maraton Czytelnczy · regionalny · 2017 / 2018
        • Oto lista nagrodzonych z PSP:
          LAUREACI ( 160-140 pkt)
          FINALIŚCI ( 139-126 pkt)
          5. pozycja na liście, nasza finalistka: Zwolińka Marta z kl. VI D - 139 p (uczennica mgr B. Ignaciuk),
          WYRÓŻNIENI (125-119 pkt)
          Potulski Rafał 122 p i Przygoda Aleksandra120 p z kl. VI D (uczniowie mgr B. Ignaciuk)
          WYRÓŻNIENI (133-125)
          Pola Zastawska kl. VII E127 p. (uczennica p. mgr M. Wenty)
        • Karol Narel, Jagoda Rink, Weronika Pukaluk, Maja Baranowski, Zofia Lipka, Aleksandra Przygoda, Marcin Lesiak

        • Finaliści
        • Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego · regionalny · 2017 / 2018
        • Miłosz Kohnke, Alicja Neumann

        • Finaliści
        • Konkurs przedmiotowy z matematyki · regionalny · 2017 / 2018
        • Zofia Lipka

        • Finalistka
        • Konkurs przedmiotowy z j. polskiego · regionalny · 2017 / 2018
        • Jan Antkowiak

        • MIEJSCE 2.
        • Wojewódzki Konkurs "Ortograficzne Asy" · regionalny · 2017 / 2018
    • Kontakty

      • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego w Gdańsku
      • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
      • (+58) 341-25-06
      • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
      • Anna Mieleszko, Joanna Pijewska tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 7:45 - 16:45
      • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
      • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środę w godzinach 8:30-9:30 oraz 15:00-16:00
    • Logowanie