• Szanowni Państwo,

      rozpoczynamy zapisy na półkolnie podczas ferii zimowych.
      Szczegóły są dostępne w zakładce Oferta / Półkolonie / Pozytywne Ferie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
      • Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki rejonowego etapu Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego. Wcześniej etap szkolny udało się przejść czterem uczniom: Basi Tokarczuk z 8b, Zuzi Marusiak z 8b, Maksymilianowi Karnasiewiczowi z 8c, oraz Karolowi Szczygłowi z 8c.
        • Przez ostatnie tygodnie uczniowie klas IV-VIII w ramach zajęć plastyki i techniki oraz w czasie kółka plastycznego prowadzonego przez Marcina Baryłkiewicza i Marcina Bildziuka poznawali tajemnice ceramiki. Uczniowie uczyli się podstaw pracy z gliną, cierpliwości w oczekiwaniu na wypał prac w piecu ceramicznym oraz różnych metod szkliwienia. Zajęcia te przyczyniły się do rozwinięcia zdolności manualnych oraz wyobraźni. Powstało wiele interesującyc
         • W sobotę 11.12.2021 odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Przy dźwiękach kolęd kaszubskich uczniowie naszej szkoły w grupach wiekowych wykonywali szopki betlejemskie. Wspólnie też każda z grup stroiła choinkę i śpiewala kaszubskie kolędy.
          • Od 20 grudnia nowe zasady funkcjonowania szkoły.

           W okresie czasowego zawieszenia zajęć stacjonarnych w oddziałach 1-8 w Pozytywnej Szkole Podstawowej będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość jakie umożliwia Librus oraz darmowe narzędzie Google G Suite.
            • Pierwszy wakacyjny turnus za nami

             Pierwszy wakacyjny turnus dobiegł końca. Było intensywnie, wesoło i wartościowo. Dowiedzieliśmy się, że w życiu bardzo ważny jest ruch, dlatego codziennie bawiliśmy w gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu.

             Poza tym: odkrywając świat wykonaliśmy wiele doświadczeń, ujawnialiśmy swoje artystyczne talenty, programowaliśmy i ożywialiśmy roboty a poza tym jeszcze poznawaliśmy tajniki dobrego odżywiania w kulinarnym studiu małych przyjemności – było smacznie i zdrowo.

            • Wyniki konkursu PAPA

             Dnia 22.06, w naszej szkole, odbył się konkurs pt. „Pozytywne Amatorskie Prezentacje Artystyczne”. Celem konkursu była integracja oraz aktywizacja dzieci i młodzieży w różnych dziedzinach artystycznych, a także promowanie najlepszych artystów z naszej szkoły.Dnia 22.06, w naszej szkole, odbył się konkurs pt. „Pozytywne Amatorskie Prezentacje Artystyczne”. Celem konkursu była integracja oraz aktywizacja dzieci i młodzieży w różnych dziedzinach artystycznych, a także promowanie najlepszych artystów z naszej szkoły.

            • Jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

             Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

             przekazujemy szczegóły dotyczących przyznawania jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ubiegania się o stypendium.


             Wniosek stanowiący załącznik do Regulaminu przyznawania jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska wypełnia rodzic/opiekun prawny/pełnoletni uczeń i składa w dwóch egzemplarzach wraz z wymaganymi dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia ucznia do sekretariatu szkoły do dnia 30 sierpnia. Jeden pozostaje w szkole, na drugim szkoła potwierdza wnioskodawcy datę wpływu. Wniosek jest rozpatrywany przez Radę Pedagogiczną szkoły oraz zostaje uzupełniony przez wychowawcę ucznia. Następnie szkoła wnosi do Prezydenta Miasta Gdańska o przyznanie jednorazowego stypendium wprowadzając dane do systemu elektronicznego przeznaczonego do realizacji pro

            • Oficjalna inauguracja Szkolnego Klubu Mediatorów

             Po długich przygotowaniach udało się zachęcić uczniów i uczennice do rozwijania kompetencji miękkich w kierunku mediacji. Swoje umiejętności zdobywali w czasie szkoleń on-line prowadzonych przez doświadczonych mediatorów i propagatorów wprowadzania mediacji w szkołach.

             Program wprowadzania mediacji rówieśniczych w szkołach został stworzony przez Instytut Edukacji Pozytywnej. Pomimo pandemii i trudności związanych ze zdalnym nauczaniem nasi uczniowie z entuzjazmem i zaangażowaniem podeszli do tworzenia Szkolnego Klubu Mediatorów. Mają wiele pomysłów, które będą realizować już od września.

            • Wiemy, jak grać w gry!

             #SOC #Granienaekranie
             Nasza Szkoła wzięła udział w projekcie badawczo-edukacyjnym „Granie na ekranie”.

             Damian Siewruk z 6i jest jednym z wybranych uczniów ze szkół w całej Polsce, który został przeszkolony przez Fundację Dbam o Mój Zasięg do poprowadzenia warsztatów dla swoich rówieśników. Damian poprowadził zajęcia dla uczniów naszej szkoły na temat odpowiedzialnego grania w gry cyfrowe. Podczas wykładu uczniowie poznali symptomy świadczące o problemie z graniem, mechanizm powodujący uzależnienie od mediów cyfrowych, dowiedzieli się, co należy robić, aby nie uzależnić się od smartfona, zaznajomili się z korzyściami płynącymi z grania w gry cyfrowe oraz zostały im przybliżone negatywne skutki nadużywania gier cyfrowych.
             W przyszłym roku szkolnym będziemy kontynuować ten projekt i poprowadzimy warsztaty dla kolejnych uczniów z naszej szkoły. Poniżej zamieszczamy prezentację zawierającą

            • Lekcje przyrody w terenie

             Powrót do edukacji stacjonarnej umożliwił nam odbycie lekcji przyrody w terenie. W ostatnim miesiącu Uczniowie klas 4 mieli okazję w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą podczas lekcji zdalnych – tworzyli szkic terenu na szkolnym patio.

             Ponadto poznawali formy terenu w okolicy szkoły – uczyli się rozpoznawać wzniesienia, zagłębienia i równiny oraz ich budowę. Udało się Im nawet zdobyć szczyt pobliskiego pagórka.

            • W zdrowym ciele – zdrowy duch!

             15 czerwca 2021 roku klasa 7b i 7d wybrały się na wycieczkę do Adventure Park Kolibki w Gdyni. To był dzień pełen atrakcji!

             Braliśmy udział w zabawach i grach terenowych. Aktywność na świeżym powietrzu pomogła nam poprawić relacje interpersonalne. Przypomnieliśmy sobie, po wielu miesiącach zdalnej nauki, że nadal jesteśmy zgraną klasą i potrafimy ze sobą współpracować. Wyzwoliliśmy niesamowicie pozytywną energię naszego zespołu i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że takich wycieczek chcemy jeszcze więcej. Podsumowaniem zabaw była wspólna biesiada przy ognisku.

             Uczniowie klasy 7b i 7d
             oraz wychowawczynie:
             Milena Labuda i Violetta Zarzycka

            • Martyna Pietrzeniec Mistrzynią Polski!

             W dniach 11-13 czerwca w Głubczycach odbyły się XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwon-do, podczas których Pani Martyna Pietrzeniec wywalczyła złoty medal w indywidualnych walkach kobiet do 56 kg.

             Tym samym obroniła tytuł Mistrzyni Polski w tej kategorii. Ponadto Pani Martyna zdobyła srebrny medal w indywidualnych układach kobiet stopni mistrzowskich III-IV DAN, a także wraz z drużyną sięgnęła po złoty medal w drużynowych układach kobiet oraz drużynowych walkach kobiet. Gdański Klub Taekwon-do, który reprezentuje Pani Martyna wygrał klasyfikację generalną i został Najlepszym Klubem Taekwon-do w Polsce!

            • Konkurs PAPA 2021

             Pozytywna Szkoła Podstawowa w dniu 22 czerwca 2021r. organizuje Pozytywne Amatorskie Prezentacje Artystyczne - PAPA 2021.

             Celem GAPY jest integracja i aktywizacja dzieci i młodzieży naszej szkoły w różnych dziedzinach artystycznych, doskonalenie warsztatu artystycznego wykonawców, a także promowanie najlepszych artystów-amatorów z naszej szkoły.

             Warunkiem uczestnictwa w PAPIE jest spełnienie wymogów określonych w regulaminach poszczególnych dziedzin artystycznych oraz przesłanie do 18 czerwca karty zgłoszeń.
             REGULAMIN do pobrania
             KARTA ZGŁOSZENIOWA do pobrania

             Wymagane materiały należy przesłać do dnia 18 czerwca br. na adresy mailowe:
             k.kucia@azaliowa.pozytywneinicjatywy.pl
             a.wojtowicz@azaliowa.pozytywneinicjatywy.pl

             Przeglądy konkursowe, w tym roku, zaplanowano w następujących kategoriach:
             godz. 10, czerwona świetlica - konfrontacje plastyczne
             godz. 11, aula - konfrontacje muzyczne, tanec

            • Dzień Dziecka w klasie 6h

             1 czerwca z okazji Dnia Dziecka klasa 6h wybrała się do teatru. Przedstawienie odbyło się w Domu Technika Not umiejscowionym w Gdańsku. Obejrzeliśmy musical pod tytułem “Fauna. Musical Nieludzki”.

             Była to słodko gorzka historia o przygodach Pimpka, jego Pani Klary oraz kilkudziesięciu zwierząt. Ponad 60 bohaterów wędrując po świecie ( i zaświatach ) będzie próbować walczyć o lepsze życie dla ponad kilku miliardów zwierząt na całym świecie. Historia opowiada o tym, że codziennie zabijamy mnóstwo zwierząt. Choć występują też śmieszne sceny, musical opowiada o realnym problemie. Polujemy, wykorzystujemy, zjadamy i zapominamy o tym, że nie tylko zwierzątka domowe umieją poczuć ból. Podsumowując historia poucza i uświadamia ludzi, ale zawiera również dużo humoru. Myślę, że musical spodobał się klasie. W niektórych momentach odczuwałam złość, smutek w innych radość i wiele innych uczuć. Mi oso

            • Dzień bez plecaka

             Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy w Naszej Szkole "Dzień bez plecaka" dla uczniów klas IV - VIII. Dzieci tego dnia zamiast zwykłych lekcji mogły wspólnie pograć, wyjść na spacer, zintegrować się na nowo.

             Akcja ta miała na celu poprawienie relacji pomiędzy uczniami, a także pomiędzy uczniami a nauczycielami.

            • Pomoc humanitarna na Ukrainie – akcja klasy 8e i… Twoja!

             My, uczniowie klasy 8e, w roku szkolnym 2020/21 wzięliśmy udział w programie „Wiem i działam” organizowanym przez Polską Akcję Humanitarną. W ramach tego projektu dowiedzieliśmy się, czym jest pomoc humanitarna oraz na co taka pomoc jest reakcją – co to jest kryzys humanitarny, jak mu przeciwdziałać i ograniczać jego skutki, a także co w tym kierunku robi PAH. Wiemy też, że niestety nie każda pomoc, nawet z najlepszymi intencjami, jest dobra. Każda pomoc powinna być przemyślania i skierowana na konkretne potrzeby ludzi w kryzysie.

            • Biegamy dla Dzieciaków

             Pamiętacie akcję Biegamy dla dzieciaków? Zachęcaliśmy nauczycieli i rodziców do aktywności fizycznej połączone z pomaganiem.

             Każdy kto chciał pomóc miał przebiec wybrany dystans i przesłać swoją aktywność do organizatorów. Część pieniędzy z pakietów została przeznaczona na wsparcie domów dziecka.

            • Ruszyła rekrutacja na Pozytywne Wakacje

             Drodzy Rodzice!

             Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w okresie wakacji letnich organizujemy dla uczniów klas 1-6 półkolonie w szkole.

             Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Pozytywnych Wakacji​​​.

             Wakacje to czas odpoczynku od nauki, czas wolny, który można przeznaczyć na przyjemności. Oczywiście najbardziej wskazany byłby wypoczynek dzieci poza miejscem zamieszkania. Z uwagi na ograniczania w przemieszczaniu się osób, Pozytywne Wakacje odbędą się na terenie szkoły (sale dydaktyczne, hala sportowa, pływalnia) wyjętek drugi turnus (stadnina koni). Założenia organizacyjne oraz warunki pobytu uczestników półkolonii są zgodne z wytycznymi opracowanymi przez MEN, MZ i GIS.

            • Dzień Dziecka w świetlicy

             Dzień Dziecka był pełny różnorodnych atrakcji i słodyczy. W świetlicy dzieci tańczyły, chłopcy brali udział w turnieju piłkarskim na świeżym powietrzu, a dziewczynki zorganizowały sobie piknik na trawie.

             W tym dniu nawet nauczyciele byli dziećmi, bawiąc się równie dobrze, jak one. Puszczaliśmy bańki mydlane, zajadaliśmy się lodami i cieszyliśmy się słońcem.Obyśmy zawsze potrafili pielęgnować w sobie dziecięcą, niezmąconą radość.


             - nauczyciele świetlicy

            • Wyniki Konkursu Biblijnego 2020/2021

             Z radością informujemy, że czworo naszych uczniów uzyskało tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego Ewangelia Św. Jana 2020/2021 (jest to konkurs kuratoryjny).

             W kategorii klas 4-6 : Milena Jórasz 6l i Tymon Stoppel 6a

             W kategorii klas 7-8: Weronika Marszk 8d i Olaf Bohdziewicz 8e

             Natomiast w formie plastycznej Konkursu Etapu Rejonowego Gdańsk 2 nagrody i wyróżnienia zdobyli:

            • Światowy Dzień Pszczół i Dzień Matki

             Świetlica szkolna znów wypełniła się radosnym gwarem, a ciepły miesiąc maj umożliwił zabawy na świeżym powietrzu. W świetlicy obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół, który miał wzmocnić świadomość naszych uczniów o roli, jaką pełnią pszczoły w naszym życiu oraz zagrożeniach, które powodują, że tym pożytecznym owadom coraz trudniej jest przetrwać w środowisku naturalnym.

            • Zajęcia ruchowe dla dzieci w trzech parkach dzielnicy Kokoszki

             Stowarzyszenie Przyjaciół Dzielnicy Kokoszki zaprasza dzieci na zajęcia ruchowe, które odbywać się będą w parkach przy ul. Goplańskiej, Osiedlowej i Azaliowej.

             Bawie się i gram, ale nie sam to projekt dla dzieci, który zaprasza do spędzania czasu na świeżym powietrzu i wspólnych zabaw pod czujnym okiem trenera.

             Od 7 czerwca do końca wakacji zabawy odbywać się będą w tych samych trzech parkach dzielnicy Kokoszki i w tych samych godzinach co gimnastyka dla dorosłych. Mile widziani są Dziadkowie z Wnukami i Rodzice z Dziećmi, którzy pod kierunkiem dwóch trenerów doskonalić będą swoją sprawność fizyczną.

             Spotkania odbywać się będą co tydzień:
             - w parku Azaliowym w poniedziałki o godz. 19:00
             - w parku przy ul. Goplańskiej w Kiełpinie Górnym - we wtorki o godz. 17:00
             - na terenie rekreacyjnym przy ul. Osiedlowej - we wtorki o godz. 18:30

             Zajęcia są bezpłatne ale obowiązuje zgłoszenie, z

            • Loteria fantowa

             14 maja samorząd uczniowski zorganizował długo wyczekiwaną przez uczniów loterię fantową. Od samego rana stoisko odwiedzały całe klasy. Było wiele radości, ale też pytania kiedy odbędzie się kolejna loteria.

             Dochód z loterii zostanie przeznaczony na działania samorządu nie zapominając o inicjatywie wspierania przez społeczność szkolną kotów arabskich z gdańskiego ZOO. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się niedługo ponownie.

            • Warsztaty z asertywności

             W tym tygodniu uczniowie klasy 3a mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach z asertywności przygotowanych przez naszą szkolną panią psycholog.

             Podczas warsztatów dowiedzieli się co to jest asertywność oraz jak być asertywnym czyli jak zaspokajać swoje potrzeby unikając konfliktów i respektując prawa innych . Od dziś możemy śmiało powiedzieć, że 3a jest asertywna!

            • Chemiczne "bziki" w 2b

             Lektura pt.: "Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą", którą ostatnio czytali uczniowie 2b, zainspirowała do wykonania różnorodnych doświadczeń chemicznych.

             Uczniowie tak jak młody Julian Tuwim złapali chemicznego "bzika", więc było mieszanie różnych składników, zabawa kolorem, malowanie, przelewanie i dolewanie, a nawet dmuchanie ale przede wszystkim oczekiwanie na efekty eksperymentów. Nauka przez zabawę to emocje i radość z odkrywania.

            • Kolejny sukces historyczny!

             Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować, iż Olo Stawiany uczeń klasy VII d został laureatem ogólnopolskiego konkursu historycznego na temat historii oręża i losów żołnierza. Olo posiadł ,,podwójną koronę" ponieważ w ubiegłym roku zdobył tytuł laureata Olimpiady Historycznej Juniorów.

             Nauczycielka historii

            • Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

             UWAGA, UWAGA! Odświeżamy temat dawcy dla naszej Milenki! Tym razem klasa VI C wykonała mini-galerię zdjęć, którą chcemy wszystkim przypomnieć o ważnej sprawie.

             Dwunastoletnia Milena jest uczennicą Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku. Już po raz drugi zmaga się z białaczką. Może właśnie Ty jesteś jej genetycznym bliźniakiem? Możesz pomóc jej i wielu innym w prosty sposób. Zostań dawcą szpiku. Zgłoś się do Fundacji DKMS. Pomóż! Masz to w genach.

            • Biegamy dla dzieciaków!

             Jest akcja! Rodzicu, Nauczycielu zróbmy coś dla dzieciaków i ruszmy się na wiosnę. Ty biegasz, a z każdego zakupionego pakietu część pieniędzy zostanie przeznaczona na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieci z domów dziecka.

             W dniach 29 maja - 1 czerwca pokonaj dystans minimum 3 km (bieg , chód, bieżnia ) Biegniesz gdzie aktualnie przebywasz. Swój udział potwierdzisz wysyłając zdjęcie, screen aktywności. Za taką aktywność należy się medal.

            • Konkurs z języka niemieckiego

             Drodzy uczniowie, zapraszamy Was do wzięcia udziału w szkolnym konkursie konkursie z języka niemieckiego, który odbędzie się 8 czerwca w naszej szkole.Podczas konkursu będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę o krajach niemieckojęzycznych jak i wykorzystać wiedzę w praktyce, którą nabyliście przez lata podczas zajęć języka niemieckiego.

            • Już 4 maja rozpoczynamy rowerową zabawę!

             Od najbliższego wtorku teren przyszkolny po raz kolejny zapełni się rowerami i hulajnogami!
             Od 4 do 24 maja Uczniowie będą przyjeżdżać do Szkoły rowerami, hulajnogami, na rolkach, na deskorolkach, itp.

             Uczniowie klas 4-8 do czasu trwania zdalnej edukacji będą brać również udział w zabawie, a za aktywne podróże będzie uznawać się przejazdy środkami aktywności mobilnej do dowolnego celu, które trwają minimum 30 minut.

            • Konkurs fizyczny

             WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS IV - VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

             Z radością informujemy o sukcesie najlepszych uczniów.

             Maksymilian Sobolewski z klasy 8c uzyskał tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym, a Julia Bułat z klasy 8c uzyskała tytuł Finalistki w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym.

            • Konkurs matematyczny

             Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym.

             Karol Szczygieł z klasy 7c i Maksymilian Sobolewski z klasy 8c uzyskali tytuł finalisty w wojewódzkim konkursie matematycznym.

             Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

            • Podziękowanie

             Drodzy Rodzice, drogie Uczennice,

             W miniony weekend zakończyliśmy pierwszy etap badań w ramach projektu naukowego Wydajność nerwowo-mięśniowa oraz poziom sprawności specjalnej młodych tenisistek w rocznym cyklu treningowym.

             Dziewczęta z Pozytywnej Szkoły Podstawowej zostały zaproszone do współpracy jako grupa kontrolna, nadmienię, że jako jedyna szkoła z Trójmiasta.

            • Werdykt 14 festiwalu „MORE THAN WORDS”

             Zwycięzcami III etapu finału wojewódzkiego, którzy otrzymali tytuł Laureata są następujący uczniowie z naszej szkoły:

             Kategoria piosenka: soliści

             Antonina Kostrzewska z kl. 5b – 2 miejsce
             Jakub Moraczewski z kl. 8b – 3 miejsce

             Dyplomy Laureatów rozesłane będą drogą elektroniczną na wskazane adresy e-mail. Tą drogą proszę też oczekiwać dalszych informacji dotyczących tegorocznej edycji Festiwalu More Than Words.

            • Podziel się dobrem, ono zawsze wraca!

             Niedziela 18 kwietnia to był wyjątkowy dzień. Spotkaliśmy się prawie całą klasą na plaży na Górkach Zachodnich. Prawie całą...ponieważ, od czwartej klasy brakuje Milenki.

             Musiała uczyć się inwidualnie w domu, ponieważ choruje na białaczkę. Celem naszego spotkania było nakręcenie filmiku promującego oddawanie szpiku. Chcieliśmy uświadomić ludziom jak ważna jest ich pomoc i jak trudno jest znaleźć genetycznego bliźniaka dla Mileny oraz dla wielu innych chorujących dzieci. A przecież tak niewiele trzeba, by uratować czyjeś życie. Dlatego zachęcamy WSZYSTKICH dorosłych do zgłaszania się do fundacji DKMS i rejestrowania się jako potencjalnego dawcy szpiku.

            • Dzień Książki i Praw Autorskich

             23 kwietnia obchodzony był "Dzień Książki i Praw Autorskich". Niestety pandemia nie pozwoliła przeprowadzić z tej okazji akcji "Babeczki za książeczki',ale klasa VIc i tak uczciła ten dzień.

             Z tej okazji uczniowie klasy VIc wraz z paniami postanowili zrobić sobie zdjęcie tzw.sleeveface. Zdjęcia te polegają na tym aby "ubrać się w książkę". Książka powinna być przedstawiona jako część ciała np. noga, włosy itp.

            • Dzień Ziemi - 22 kwietnia

             Co roku 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W 2021 r. przebiega on pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”, co ma szczególną wymowę w dobie pandemii.

             Obchody Dnia Ziemi mają na celu zwiększenie świadomości społecznej i zwrócenie uwagi na to, że o NASZĄ planetę może i powinien dbać każdy z NAS. Oprócz konkretnych działań na rzecz najbliższego środowiska - sprzątania okolicy, sadzenia drzew itp., równie ważne jest szerzenie wiedzy na temat Ziemi, niebezpieczeństw, które jej zagrażają, a także metod dbania o nią.

         • Librus Synergia
         • Godziny dzwonków

          Piątek 21.01.2022
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Galeria zdjęć

           brak danych
         • Kontakty

          • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
          • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
          • (58) 341-25-06
          • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
          • Justyna Liebert tel. (58) 341-25-06 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 6:45 - 14:00
          • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. (58) 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
          • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. (58) 341 25 06 wew. 105 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałek w godzinach 8:15-9:00
          • Pedagogo/Psycholog tel. (58) 341 25 06 wew. 125 tel. 539 111 857 pedagog@pozytywneinicjatywy.pl
         • Logowanie