• Szanowni Państwo,

      rozpoczynamy zapisy na półkolnie podczas ferii zimowych.
      Szczegóły są dostępne w zakładce Oferta / Półkolonie / Pozytywne Ferie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
      • Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki rejonowego etapu Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego. Wcześniej etap szkolny udało się przejść czterem uczniom: Basi Tokarczuk z 8b, Zuzi Marusiak z 8b, Maksymilianowi Karnasiewiczowi z 8c, oraz Karolowi Szczygłowi z 8c.
        • Przez ostatnie tygodnie uczniowie klas IV-VIII w ramach zajęć plastyki i techniki oraz w czasie kółka plastycznego prowadzonego przez Marcina Baryłkiewicza i Marcina Bildziuka poznawali tajemnice ceramiki. Uczniowie uczyli się podstaw pracy z gliną, cierpliwości w oczekiwaniu na wypał prac w piecu ceramicznym oraz różnych metod szkliwienia. Zajęcia te przyczyniły się do rozwinięcia zdolności manualnych oraz wyobraźni. Powstało wiele interesującyc
         • W sobotę 11.12.2021 odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Przy dźwiękach kolęd kaszubskich uczniowie naszej szkoły w grupach wiekowych wykonywali szopki betlejemskie. Wspólnie też każda z grup stroiła choinkę i śpiewala kaszubskie kolędy.
          • Od 20 grudnia nowe zasady funkcjonowania szkoły.

           W okresie czasowego zawieszenia zajęć stacjonarnych w oddziałach 1-8 w Pozytywnej Szkole Podstawowej będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość jakie umożliwia Librus oraz darmowe narzędzie Google G Suite.
            • Gdańskie lekcje obywatelskie

             Wizyta naszych uczniów w ECS

             Dnia 12 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w inauguracji Gdańskich Lekcji Obywatelskich w Europejskim Centrum Solidarności. To jedno z wydarzeń towarzyszących Tygodniowi Demokracji.

             Uczestników spotkania powitała Monika Chabior, zastępczyni prezydenta Gdańska ds. rozwoju społecznego i równego traktowania.

            • Budżet Obywatelski

             My już zagłosowaliśmy! A Ty?

             Drodzy Uczniowie,

             czy wiecie, że Wy także możecie mieć wpływ na zmiany w naszym mieście?

             Wystarczy, że jesteście mieszkańcami Gdańska, a Wasi rodzice wyrażą zgodę na głosowanie w Budżecie Obywatelskim.

             Podobnie, jak w poprzednich edycjach, można zagłosować na lokalne projekty dzielnicowe i szerokie działania ogólnomiejskie. Nie można tu zapomnieć o Zielonym Budżecie Obywatelskim, którego celem jest stworzenie atrakcyjnych terenów zielonych, w szczególności parków, zieleńców oraz skwerów.

            • „Wciąganie w czytanie”

             Wciąganie w czytanie” to kolejna akcja realizowana w naszej szkole. Zaangażowali się w nią ósmoklasiści. Działają na rzecz swoich najmłodszych koleżanek i kolegów. Wszystkie dzieci dobrze wiedzą, że czytanie książek jest bardzo ważne. Pobudza wyobraźnię, rozwija słownictwo, uczy właściwych postaw i wiele kolejnych zalet można byłoby jeszcze wymieniać…

            • Konkurs z języka niemieckiego dla klas 7 - 8

             Szanowni uczniowie,

             zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z języka niemieckiego.

             Przedmiotem konkursu jest samodzielne przygotowanie w zespołach 2-osobowych prezentacji PowerPoint w języku polskim, w której uczniowie zaprezentują wybrany przez siebie jeden kraj związkowy Niemiec za pomocą ciekawych informacji, zdjęć, obrazków, rysunków, diagramów, statystyk etc. Innymi słowy, jak przedstawić jeden kraj związkowy tak zwany Bundesland na tle całych Niemiec.

            • DAJEMY DZIECIOM SZANSĘ NAUKI!

             Członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego „Eurostella-Gryf i DKE im. prof. Jerzego Sampa zapraszają do: ADOPCJI SERCA !

             Dostrzegając stale rosnące potrzeby pomocy w kształceniu najbiedniejszych dzieci i młodzieży świata, włączyliśmy się w adopcję grupową, która jest odpowiedzią na apel misjonarzy.

            • Pomorska Liga Zadaniowa

             ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W POMORSKIEJ LIDZE ZADANIOWEJ ZDOLNI Z POMORZA!

             Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” i zakłada popularyzację przedmiotów ścisłych oraz tych, które rozwijają kompetencje społeczne. Organizatorem Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku.

            • Ninja Warrior Pozytywna

             Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w Ninja Warrior Pozytywna. Zawody odbywać się będą podczas lekcji wychowania fizycznego. Każda klasa wybierze reprezentację ( 10 osób: 5 dziewcząt i 5 chłopców). Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego. Do wygrania ciekawe nagrody! Zachęcamy do wzięcia udziału 🙂

            • #Dzieci sieci

             "Dzieci sieci" - obchody dnia bezpiecznego internetu przez 1d

             Dnia 04.10.2021 dzieci z klasy 1d obejrzały spektakl internetowy pt: "Dzieci Sieci - Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów" zorganizowany przez Polskie Centrum Programu Safer Internet. Dzieci poznały przygody Filipa i Oli. Poznały dobre i złe strony korzystania z multimediów i internetu. Po obejrzeniu spektaklu był Live z Plikiem i Folderem: było przywitanie, nawiązanie do spektaklu, wstęp do pracy online o bezpiecznych zachowaniach w internecie. Po czym nastąpiła praca w grupach live za pośrednictwem czatu YouTube - uruchomiono mapę myśli.

            • "Matematyka w ekonomii"

             Trzecia Misja Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

             Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 na darmowe zajęcia "Matematyka ekonomii" realizowane przez Uniwersytet Warszawski. Kursy odbywać się będą w formule zdalnej dla uczestników z całej Polski,.

             Zajęcia prowadzone będą przez kadrę akademicką i zwieńczone zostaną uzyskaniem imiennych certyfikatów.

             Na zajęciach omawiane są wybrane praktyczne zastosowania matematyki w analizie danych ekonomicznych i podejmowaniu decyzji w oparciu o te dane.

             Celem głównym zadania jest rozwój wiedzy i kompetencji uczniów ostatnich klas szkół podstawowych w zakresie rozumienia wybranych zagadnień matematycznych (mathematical literacy) i finansowych (financial literacy), wraz z elementami makroekonomii na bazie opracowanego nowatorskiego programu dydaktycznego.

             Kurs jest podzielony na dwa moduły tematyczne:

             1) Tajniki statystyki (9h lekcyjnych)

            • Kolorowe kredki czyli wielki kredkowy recykling

             Już po raz drugi nasza szkoła włącza się do akcji "kolorowe kredki". Jest to akcja proekologiczna, wspierająca recykling. Grupa ludzi postanowiła z kredek, które w wielu przypadkach wylądowałyby na śmietniku tworzyć dzieła sztuki, pozniej przekazując je na różne aukcje, a także kompletować piórniki, które trafiają np do domów dziecka czy szpitali.
             Jeśli macie Państwo w domu kredki ołówkowe, które leżą i nikomu juz sie nie przydadzą - zachęcam do ich przynoszenia. W sali 103 bedzie znajdowało się pudło, do którego można kredki wrzucać. Prosimy, aby osoby przynoszące kredki wpisywały się na listę.
             Akcja trwa do 15 października.
             W razie pytań proszę o kontakt z koordynatorkami szkolnymi - Marią Kolendo lub Agnieszką Souczek.

            • Dzień chłopaka w 1 a

             30 września odwiedziliśmy Muzeum Morskie w Gdańsku. Dzieci miały możliwość zapoznania sie z zagadnieniami ratownictwa morskiego oraz dowiedziały się dlaczego morze jest słone. Czas uprzyjemniły zabawy na sali gdzie mogły poczuć sie jak załoga statku, posterować okrętami oraz zjechać na specjalnej zjeżdżalni.

            • CODE WEEK 2021- Europejski Tydzień Kodowania

             CODE WEEK 2021- Europejski Tydzień Kodowania

             W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku po raz kolejny weźmie udział w Code Week 2021. W ramach inicjatywy w dniach 10-14 października 2021r. podczas lekcji edukacji informatycznej odbędą się warsztaty dla uczniów "Eko sprzątanie to programowanie". Uczniowie zaprogramują interaktywne roboty Wonder za pomocą aplikacji mobilnej blockly przy użyciu tabletów. W tym tygodniu na szkolnych korytarzach zobaczymy znane Nam niebieskie Dashe, które za pomocą dodatkowych akcesoriów "spychaczy" będą utrzymywać porządek w szkole. Dzieci będą programować roboty w taki sposób aby poruszały się w wybranych kierunkach, rozpoznawały kolory i reagowały na bodźce z otaczającego środowiska. Zajęcia zostaną poprowadzone w myśl nauki poprzez zabawę i przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-10 lat. Dzięki zaplanowanemu wydarzeni

            • Dzień Chłopaka w 7c

             W miniony czwartek klasa 7c świętowała Dzień Chłopaka

             Dziewczyny z klasy do tego dnia przygotowywały się już od kilku dni. Tego dnia każdy chłopak z 7c poczuł się wyjątkowo, dostając z serca płynące życzenia, piękne podkładki pod myszkę oraz samodzielnie wykonane, spersonalizowane krawaty.

             Raz jeszcze dla wszystkich chłopaków małych i dużych wszystkiego najlepszego.

            • "Pinokio” Carlo Collodiego

             Pinokio” Carlo Collodiego na lekcji j. polskiego.

             24 września 2021 r. uczniowie klasy 5 d w ramach omawianej lektury, powieści dla dzieci z gatunku fantasy-autorstwa Carla Collodiego - której głównym bohaterem jest drewniany pajacyk o imieniu Pinokio, zmierzyli się z trudnym zadaniem albowiem mieli wykonać nosy dla siebie, a wiedzieli, że rośnie nos, kiedy się zmyśla. Jednak zdają sobie sprawę, że ta powieść zaliczana jest do klasyki literatury dziecięcej i jest bardzo pouczająca.

            • Wycieczka integracyjna do Tuchlina

             Klasowa wycieczka integracyjna do Tuchlina.

             01 października 2021 roku, z okazji Dnia Chłopaka i w ramach integracji, klasy 4b i 4d wybrały się na wycieczkę do zoo egzotycznego w Tuchlinie. Dzieci miały okazję poznać różne zwierzęta. W podwodny świat wprowadził nas film 3d. Wycieczka zakończyła się wspólnym posiłkiem i zabawą.

            • Dzień chłopaka

             Dzień chłopaka w świetlicy szkolnej.

             Dzień chłopaka.

             wczoraj wszyscy chłopcy, którzy byli w świetlicy szkolnej świętowali „swój dzień”. Dla uczniów przygotowane były różne zabawy. Jak tradycja nakazuje, bohaterami dnia byli oczywiście chłopcy. Po różnych zabawach, grach i quizach chłopcy otrzymali dyplomy, medale oraz słodki poczęstunek.

            • PÓŁNOCNY POMAGA

             IV Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA

             Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w IV Biegu Charytatywnym PÓŁNOCNY POMAGA . Aktywność była ogromna! Uczniowie Pozytywnej Szkoły Podstawowej pokazali, że zawsze można na nich liczyć! Poprzez udział w akcji wsparli Hospicjum.

             W ubiegłym roku, w wirtualnej edycji III Biegu Charytatywnego Północny Pomaga, w którym uczestniczyliśmy, wzięło udział 1855 osób i uzbierano blisko 65 tysięcy złotych. Wierzę w to, że dzięki Wam w tym roku ten wynik się powtórzy.

            • "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I WIELKIE TEMATY"

             Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I WIELKIE TEMATY" - NIE LĘKAJCIE SIĘ

             Drodzy uczniowie!

             Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I WIELKIE TEMATY" - NIE LĘKAJCIE SIĘ organizowanego przez Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni.
             Wojewódzki Konkurs "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", jak co roku adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego. Termin konkursu związany został z datą wyboru Jana Pawła II na Papieża. Konkurs został wpisany do kalendarza imprez Kuratorium Oświaty w Gdańsku.
             Rokrocznie tematem konkursu jest hasło Dnia Papieskiego ogłaszanego na dany rok przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W tym roku mottem będą słowa Papieża - „Nie lękajcie się”, wypowiedziane w 1978 r. podczas inauguracji pontyfikatu. W dobie pandemii nabierają one nowego znaczenia. Żyją

            • Bieg Fair Play PKOl

             Bieg Fair Play PKOl z okazji Światowego Dnia Fair Play.

             Dnia 7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony w 2020 roku przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP). To inicjatywa mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu codziennym.

             Nasza szkoła w dniach 7-10 września na zajęciach wychowania fizycznego przyłączyła się do akcji, której celem jest szeroka promocja postawy fair play wśród młodych ludzi. Uczniowie klasy 4-8 mieli zadanie wykonać bieg terenowy wokół zbiornika retencyjnego Kiełpinek.

            • Dzień chłopaka w 1d

             Klasa 1d postanowiła zacząć tydzień od świętowania dnia chłopca.

             W tym celu 27.09.2021 udała się do kina na film pt: "Wielka stopa. W rodzinie siła." Nim rozpoczął się seans klasa miała warsztaty na temat charakterystycznych postaci z bajek i bajek w których występują (było m. in o syrence, o yeti) zakończone quizem. Po super seansie udaliśmy się na plac zabaw po czym wróciliśmy do szkoły. Zarówno dziewczynki jak i chłopacy wrócili zmęczeni ale szczesliwi.

            • Wirtualne podróże

             Inauguracja międzynarodowego projektu edukacyjnego "Wirtualne podróże"

             Ahoj, przygodo!

             Inauguracja międzynarodowego projektu edukacyjnego "Wirtualne podróże", dzięki " Nauka w plecaku" poszerzymy wiedzę o Polsce i świecie, kształtując postawę otwartości wobec świata i ludzi.

             Motywem przewodnim lekcji w klasie 2c, będą podróże. To kontynuacja naszych podróży z roku poprzedniego. Podróżować będziemy po świecie zewnętrznym, ale udamy się też w kolejną podróż w głąb siebie, poznamy emocje oraz kulturę świata. Szykuje się ciekawy rok. Klasa 2c wraz z wychowawczynią Anną Kowalczyk wyrusza w podróż i przygotowuje albumy wirtualnego podróżnika do zapisywania relacji. Wierzymy, że przeżyjemy wiele niezapomnianych przygód.

            • W parku baśni i legend kaszubskich

             W parku baśni i legend kaszubskich

             W sobotę 25.09.2021 uczniowie uczący się w naszej szkole języka kaszubskiego wybrali się w ramach nauki tego języka na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Swoją wiedzę na temat legend i baśni kaszubskich pogłębiały w parku znajdującym się we Wieżycy. Podczas pobytu poznali m. in. legendę związaną z powstaniem haftu kaszubskiego oraz o krośniętach, a wszystko w trójwymiarze. Obejrzeli też przedstawienie teatralne. Spróbowali też swych sił podczas warsztatów tworząc trójwymiarowe wzory kaszubskie za pomocą papieru. Na koniec na dzieci czekało ognisko oraz chwila relaksu na placu zabaw.

            • Pola nadziei

             Inauguracja akcji "Pola nadziei"

             Wolontariusze Pozytywnej Szkoły Podstawowej po raz kolejny zasadzili żonkile przed szkołą. Tym samym zapoczątkowali akcję "Pola nadziei", której celem jest szerzenie idei ruchu hospicyjnego i wsparcie działalności Hospicjum Domowego. Mamy nadzieję, że w tej edycji pandemia nie przeszkodzi nam w działaniach.

            • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

             Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych od klas IV w roku szkolnym 2021/2022

             W roku szkolnym 2021/2022 Pozytywna Szkoła Podstawowa zgłosiła swój udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych z j. polskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego matematyki, historii, geografii, biologii, fizyki, chemii, informatyki oraz organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Zgodnie z ramowym regulaminem wojewódzkich konkursów przedmiotowych w I stopniu (szkolnym) konkursów może wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej od klasy IV.

            • Stypendium św. Mikołaja

             Ruszył nabór wniosków o Stypendium św. Mikołaja

             Fundacja Świętego Mikołaja rozpoczęła nabór wniosków o stypendium. Nabór potrwa do 1 października 2021.

             O Stypendium mogą ubiegać się uczniowie naszej szkoły, którzy spełnią poniższe kryteria:

             Kryteria formalne:

             1. średnia ocen w roku poprzednim nie niższa niż: 4,4,

            • Projekt „Zdolni z Pomorza”

             Projekt „Zdolni z Pomorza” na rok szkolny 2021/2022

             Projekt „Zdolni z Pomorza” na rok szkolny 2021/2022

             Informujemy, że do 30 września 2021r. trwa rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do projektu Zdolni z Pomorza na przedmioty: matematyka, fizyka, informatyka, biologia, chemia, kompetencje społeczne.

            • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

             Bezpłatna akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie.

             Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

             nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w piątek 1 października 2021 r. w czasie długich przerw.
             Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia tabliczkowych zaległości po wakacjach.

             Chętni uczniowie będą mogli w naszej szkole aktywnie uczestniczyć w akcji poprzez wybieranie losów z zadaniami z tabliczki mnożenia odpowiednie dla danej klasy. Jeżeli uczeń poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł: Ekspert Tabliczki Mnożenia.

             Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: www.wmtday.org

            • Pozytywne Sprzątanie Świata

             Pozytywne Sprzątanie Świata

             W ubiegłym tygodniu w teren ruszyli uczestnicy wydarzenia "Pozytywne Sprzątanie Świata" zorganizowanego w ramach akcji "Sprzątanie Świata 2021". Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy poświęcili swój wolny czas na posprzątanie terenów zielonych oraz osobom, które im pomagały. Jesteście super!

            • Kartki urodzinowe dla Blanki

             Kartki urodzinowe dla Blanki

             Blanka to dziewczynka, u której wykryto guza mózgu. We wrześniu obchodzi swoje 4 urodziny. Dziewczynka pragnęła z tej okazji otrzymać wiele kartek urodzinowych.

             Uczniowie Pozytywnej Szkoły Podstawowej spełnili marzenie Blanki. Przygotowali piękne, kolorowe kartki, które już wyruszyły w drogę do małej jubilatki. Dzięki tym wspaniałym kartkom i życzeniom na twarzy dziewczynki z pewnością pojawi się uśmiech.

            • Spotkanie Rady Rodziców

             W nadchodzący wtorek (21 września) o godzinie 17:30 w szkolnej jadalni odbędzie się spotkanie Rad Oddziałowych.

             W imieniu Prezydium Rady Rodziców serdecznie zapraszam na spotkanie w jadalni szkolnej.

             Małgorzata Panków

             Przewodnicząca Rady Rodziców

            • POZNAJCIE SIMBĘ :)

             POZNAJCIE SIMBĘ :)

             SIMBA - takie właśnie imię zostało przez Was wybrane podczas głosowania, które zorganizował samorząd uczniowski. Imię to otrzyma jedno z kociąt, które jest synem Maolie i Abu - kotów pustynnych z #GdańskiOgrodZoologiczny, które objęliśmy opieką.

             Czy podobnie jak Simbę ze znanej wszystkim bajki Król Lew będzie cechowała go otwartość na nowe przyjaźnie? Na razie łączy ich ilość energii i chęci do zabawy.

            • Informatyka też jest eko:)

             Informatyka też jest eko:)

             Lekcje edukacji informatycznej w naszym ogrodzie odbyły się w niekonwencjonalny i oryginalny sposób. Cieszyliśmy się słońcem późnego lata.
             Podczas zwiedzania ogrodu korzystaliśmy z tabletów z aplikacjami do rozpoznawania roślin.
             Połączenie technologii, nauki poprzez zabawę na łonie natury... Zobaczcie sami:)

            • Plan lekcji

             Aktualizacja planu lekcji

             Szanowni Państwo,

             został opublikowany plan lekcji na kolejne 3 tygodnie. Z dniem 13 września będą realizowane wszystkie zajęcia nieobowiązkowe. W indywidualnym planie lekcji na platformie Librus poszczególne zajęcia nieobowiązowe będą się pojawiały sukcesywnie.

            • Zajęcia pozalekcyjne

             Drodzy Rodzice i Uczniowie,

             informujemy, że rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne rozpocznie się 9 września.

             W zakładce zajęcia pozalekcyjne znajdą Państwo informacje o zajęciach pozalekcyjnych.

             Nauczyciele prowadzący zajęcia pozalekcyne wyślą do Państwa zaproszenie (do jutra do godziny 10). Do wiadomości dołączą sylabus.

            • Pozytywne Sprzątanie Świata

             Pozytywne Sprzątanie Świata

             Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

             Po raz kolejny we wrześniu nasza szkoła weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. W ramach tej akcji, podobnie jak w roku ubiegłym, serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Pozytywnej Szkoły Podstawowej do udziału w wydarzeniu „Pozytywne Sprzątanie Świata”.

            • Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego

             Szanowni Uczniowie i Rodzice!

             Zgodnie z obowiązującym prawem i wytycznymi 1 września rozpoczynamy naukę w trybie stacjonarnym. Uwzględniając wytyczne MEN, MZ i GIS dla szkół dotyczące ograniczenia przebywania w szkole osób z zewnątrz do niezbędnego minimum i w wyznaczonych obszarach, rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dwóch turach w wyznaczonych salach.

         • Librus Synergia
         • Godziny dzwonków

          Piątek 21.01.2022
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Galeria zdjęć

           brak danych
         • Kontakty

          • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
          • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
          • (58) 341-25-06
          • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
          • Justyna Liebert tel. (58) 341-25-06 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 6:45 - 14:00
          • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. (58) 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
          • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. (58) 341 25 06 wew. 105 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałek w godzinach 8:15-9:00
          • Pedagogo/Psycholog tel. (58) 341 25 06 wew. 125 tel. 539 111 857 pedagog@pozytywneinicjatywy.pl
         • Logowanie