•                              

     Ferie to czas odpoczynku od nauki, czas wolny, który można przeznaczyć na przyjemności. Oczywiście najbardziej wskazany byłby wypoczynek dzieci poza miejscem zamieszkania. Z uwagi na ograniczania w przemieszczaniu się osób, Pozytywne Ferie odbędą się na terenie szkoły  (sale dydaktyczne, hala sportowa, pływalnia) w terminie:

     • 14 - 18.02. (turnus I)
     • 21 - 25.02. (turnus II)

      

     Założenia organizacyjne oraz warunki pobytu uczestników półkolonii są zgodne z wytycznymi opracowanymi przez MEN, MZ i GIS. 

     Program Pozytywnych Ferii spełnia cele sportowo-rekreacyjne, edukacyjne i społeczno-wychowawcze. Wspólne zajęcia tematyczne, gry i zabawy różnego typu, wzbogacają życie dziecka i wszechstronnie wpływają na rozwój jego osobowości. Wyrabiają nie tylko sprawność fizyczną, ale także rozwijają umysł i wzbogacają wiedzę.

     W ramach Pozytywnych Ferii proponujemy:

     - profesjonalną opiekę w godzinach 7:30 - 16:30;

     - każdego dnia cztery 90 minutowe zajęcia tematyczne: Robotyka i aktywne programowanie (3),  Odkrywanie i poznawanie świata przez twórcze eksperymentowanie (4), Kuźnia talentów młodego artysty (4), W zdrowym ciele zdrowy duch (6) w tym dwa bloki sportowe na pływalni,  Gry i zabawy integracyjne (3)

     - zestaw obiadowy (zupa + danie główne + deser) w godzinach 11:30-12:00

     - przekąska (np. tost z serem i szynką, hot-dog, zapiekana) w godzinach 15:30-16:00

      

     Chcesz by Twoje dziecko skorzystało z Pozytywnych Ferii, wypełnij Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku

     - pobierz Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku

     - dostarcz do 25 stycznia do godziny 13:00 do szkoły wypełnioną kartę kwalifikacyjną (osobiście w godzinach pracy sekretariatu lub do skrzynki podawczej przy wejściu główny do szkoły w godzinach pracy recepcji szkolnej lub prześlij skan na adres a.pellowska@pozytywneinicjatywy.pl, z uwagi na konieczność zgłoszenia wypoczynku  termin jest ostateczny.

     - do karty kwalifikacyjnej dołącz potwierdzenie uiszczenia opłaty (paragon, potwierdzenie przelewu) 250 zł (za jeden turnus) pokrywającej część kosztów wypoczynku dziecka, opłatę można dokonać gotówkowo lub bezgotówkowo (kartą, blikiem) w sekretariacie szkoły albo zlecić przelew na konto bankowe w tytule przelewu wpisując imię i nazwisko dziecka.

     REGULAMIN PÓŁKOLONII ZIMOWYCH/LETNICH W_PSP

     Nr rachunku do wpłat za pośrednictwem przelewu bankowego.

     Santander Bank Polska S.A.

     23 1090 1102 0000 0001 2323 5376

     Właściciel - Pozytywne Inicjatywy - Edukacja sp. zo.o.

  • Kontakty

   • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
   • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
   • (58) 341-25-06
   • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk 80-177 Gdańsk Poland