• 2020/2021
        • Rok szkolny 2020/2021

          Rok szkolny 2020/2021

          W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym na temat historii oręża i losów żołnierza
          Laureat: Aleksander Stawiany 7 D
          W Wojewódzkim Konkursie Informatycznym

          Laureaci: Wiktoria Żochowska 8 D, Adam Bogdanowicz

          Finaliści: Maksymilian Sobolewski 8 C, Konrad Sićiński

          W Wojewódzkim Konkursie Matematycznym

          Finaliści: Maksymilian Sobolewski 8 C, Karol Szczygieł 7C

          W Wojewódzkim Konkursie z Fizyki

          Laureat: Maksymilian Sobolewski 8 C

          Finalistka: Julia Bułat 8C

          W Wojewódzkim Konkursie z Chemii

          Laureatka: Wiktoria Stencel 8D

      • 2019/2020
        • Rok szkolny 2019/2020

          Rok szkolny 2019/2020

          W Wojewódzkim Konkursie Informatycznym

          Laureaci: Michał Łysiak 8 B, Maksymilian Sobolewski 7 C

          Finalistka: Wiktoria Żochowska 7 D

          W Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego

          Finalistka: Marta Zwolińska z kl. 8 D 

          W Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego

          Laureatka: Aleksandra Przygoda z kl. 8 D

          W Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego

          Laureat: Cyryl Piechowski z kl. 7

          W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej Juniorów

          Laureat: Aleksander Stawiany 6D

      • 2018/2019
        • Rok szkolny 2018/2019

          Rok szkolny 2018/2019

          W Wojewódzkim Konkursie z Biologii
          Laureatka: Jagoda Rink 8a 
          Finalistka: Pola Zastawska 8c 

          W Wojewódzkim Konkursie Informatycznym
          Laureat: Piotr Uszyński 8d 
          Finalista: Michał Łysiak 7bSzymon Gawin 8d 
          W Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
          Finalistka: Zuzanna Szporko 8c 

          W Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego

          Finalistka: Zofia Lipka 8d 

          W Wojewódzkim Konkursie z  Języka Angielskiego

          Finalistki: Zofia Lipka 8dAleksandra Przygoda 7d 

          W Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego

          Finalista: Cyryl Piechowski 6z 

    • Kontakty

      • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
      • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
      • (58) 341-25-06
      • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk 80-177 Gdańsk Poland