•     

     Koszt posiłków dla uczniów Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku od 1 września 2021 roku w ramach karnetu przy odgórnej opłacie za minimum  5 posiłków wynosi:

     1. zestaw obiadowy ZGD/wege: zupa + danie główne + deser = 7,00 zł,

     2. zestaw obiadowy ZG/wege: zupa + danie główne = 6,50 zł,

     3. zestaw obiadowy GD/wege: danie główne + deser = 6,50 zł,

     Zasilenie indywidualnego konta ucznia można dokonywać osobiście w formie gotówkowej lub bezgotówkowej (blik, płatność kartą) w sekretariacie uczniowskim w godzinach jego otwarcia albo przelewem24 (rekomendowana forma) lub przelewem na rachunek bankowy: Santander Bank nr 19 1090 1102 0000 0001 3482 1322.

     W tytule wpłaty należy podać następujące dane: imię i nazwisko dziecka, klasę do której uczęszcza dziecko oraz zestaw lub posiłek, za który dokonywana jest wpłata. Przykład; “opłata za obiady Tomek Nowak, klasa 3a, zestaw obiadowy ZGD.

     Korzystając z metody płatności przelewy24 środki automatycznie pojawiają się indywidualnym koncie i można zadeklarować posiłki.

     W przypadku płatności w sekretariacie szkoły lub przelewem tradycyjnym dopiero po zaksięgowaniu na indywidualnym koncie otrzymanych środków, rodzic otrzyma potwierdzenie zaksięgowania środków. Jeśli w przelewie zadeklarowano posiłek (np. zestaw GD) deklarację posiłków dokona pracownik instytutu. W innym przypadku rodzic samodzielnie deklaruje posiłki na poszczególne dni (minimum 5 posiłków, do kwoty posiadanej na indywidualnym koncie).

     Korzystając z indywidualnego konta możesz samodzielnie deklarować posiłki, możesz samodzielnie odwoływać posiłki, masz wgląd do historii należności i wpłat oraz do bieżącego salda.

     Jeśli jeszcze nie masz indywidualnego konta poproś o jego założenie wysyłając prośbę na adres biuro@instytutgastronomii.eu

     Logowanie do serwisu e-stołówka

     Regulamin jadalni szkolnej

       

  • Kontakty

   • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
   • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
   • (58) 341-25-06
   • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk 80-177 Gdańsk Poland