• TURNUS 3 w terminie 09.07.2018 – 13.07.2018

WARIANT I POZYTYWNE WAKACJE W SZKOLE (dla dzieci z kl.0-7; ilość miejsc nieograniczona) - bezpłatny

• Zajęcia muzyczne.
          • Zajęcia w bibliotece.
          • Zajęcia artystyczne.
          • Krótki seans filmowy.
          • Zajęcia sportowe.
          • Zajęcia komputerowe.
          • Budowanie z klocków LEGO.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku 3.1

TURNUS_III__POZYTYWNE_WAKACJE_W_SZKOLE.pdf

GRUPA A GRUPA B - NIEBIESKA III

GRUPA C GRUPA D - ŻÓŁTA III

GRUPA E GRUPA F - ZIELONA III

GRUPA G - CZERWONA III

WARIANT II POZYTYWNI ŁOWCY PRZYGÓD (dla dzieci z kl.0-7; ilość miejsc nieograniczona) – koszt 400zł
          Proponowane zajęcia tematyczne:

• Wycieczka autokarowa: Wyjazd do Sławutówka, wizyta w „Parku Ewolucji”. Spotkanie z Arnoldem - wygadanym i zabawnym dinozaurem, który przedstawi historię i dzieje powstania naszej planety. Batyskaf – wirtualna podróż po głębinach mórz i oceanów. Makiety ze scenami z życia człowieka pierwotnego: polowanie na mamuty i walka o ogień. Przejażdżka pojazdem Flintstonów. Makiety dinozaurów w naturalnych rozmiarach. Plac zabaw. Przejazd do Władysławowa przejście trasą parku linowego „Tarzanpark”.
          • Wycieczka autokarowa: Wyjazd do Tuchlina. Wizyta w ZOO - EGZOTYCZNE KASZUBY z wieloma zwierzętami z Afryki, Ameryki czy Azji. Niezapomniane przeżycia. Okazy można dotykać! Dowiedzieć się ciekawostek na ich temat, zrobić sobie zdjęcie z gadem! Największe węże świata, 17 gatunków ptaszników, a do tego seans przyrodniczy w profesjonalnym kinie 3D. Ognisko z kiełbaskami.
          • Wycieczka autokarowa: Kino / Plaża.
          • Zajęcia sportowe.
          • Zajęcia muzyczne.
          • Zajęcia plastyczne/techniczne.
          • Krótki seans filmowy.
          • Zajęcia komputerowe.
          • Budowanie z klocków LEGO.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku 3.2

TURNUS_III__POZYTYWNI_LOWCY_PRZYGOD.pdf

POZYTYWNI ŁOWCY PRZYGÓD III LISTA UCZNIÓW

WARIANT III ROBOTYKA KREATYWNIE-POZYTYWNIE (dzieci z kl.1-7; ilość miejsc ograniczona) – koszt 500zł
          Proponowane zajęcia tematyczne: Moduł 1 Robotyka na sportowo

• Roboty Dash i Dot w języku angielskim.
          • Nintendo Switch czyli Robo-dance grupowo, hity muzyczne 2018 oraz konkursy taneczne z nagrodami.
          • Legorobotyka - stwórz i steruj wymarzonym Robotem z klocków Lego.
          • Lądujemy na marsie za pomocą gier planszowych do nauki programowania Scottie Go i tabletów na świeżym powietrzu.
          • Gramomotoryka czyli programowanie dźwięków muzycznych.
          • Programowanie Scratch jr, coding for fun i wiele innych.
          • Mecz piłki nożnej Robotów oraz wyrzutnie piłek.
          • Wyścigi Robotów z przeszkodami i Poszukiwacze skarbów.
          • Kodowanie na dywanie czyli logika i algorytmy na matach edukacyjnych.

Proponowane zajęcia tematyczne: Moduł 2 Elektronika naukowo

• Roboty Sam Labs – Ednologia programowanie silników, przekładni.
          • Sam Labs – budowa latarek, robotów, wyścigówek.
          • Kodu -Tworzenie torów wyścigowych, gier 3d, (programowanie i projektowanie).
          • Tinkecad – projektowanie pojazdów i wydruk 3d.
          • Pivot – tworzenie animacji.
          • Gimp – tworzenie rysunków, animacji.
          • Minecraft – Gran na wspólnych serwerach, gra zespołowa.
          • Gry edukacyjne – zabawa w Kahhot i Quizizz.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku 3.3

Turnus_III_ROBOTYKA_KREATYWNIE.pdf

ROBOTYKA KREATYWNIE III LISTA UCZNIÓW

WARIANT IV POZYTYWNE WAKACJE SPORTOWE (dla dzieci z kl.4-7; ilość miejsc ograniczona) – koszt 350zł
          Proponowane zajęcia tematyczne:

• Zajęcia na basenie: styl klasyczny, dowolny, grzbietowy; piłka wodna łapana, rzucana, odbijana; zabawy z nurkowaniem; gra w ringo wodne.
          • Świat innych dyscyplin: tenis stołowy i ziemny; badminton; skok w dal; frisbee; rzut piłeczka palantową; skok przez przeszkody; wspinaczka sportowa; biegi lekkoatletyczne.
          • Gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, piłka koszykowa, piłka ręczna, rugby, krykiet, futbol amerykański, hokej na trawie, baseball, palant, ringo, unihokej, piłka ręczna na trawie.
          • Wycieczka autokarowa: Wyjazd do Tuchlina. Wizyta w ZOO - EGZOTYCZNE KASZUBY z wieloma zwierzętami z Afryki, Ameryki czy Azji. Niezapomniane przeżycia. Okazy można dotykać! Dowiedzieć się ciekawostek na ich temat, zrobić sobie zdjęcie z gadem! Największe węże świata, 17 gatunków ptaszników, a do tego seans przyrodniczy w profesjonalnym kinie 3D. Ognisko z kiełbaskami.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku 3.4

Z uwagi na małe zainteresowanie wariant IV nie będzie realizowany.