• Rok szkolny

• Szymon Gawin 8d

• FINALISTA
        • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki · regionalny · 2018/2019
        • Za uzyskanie tytułu finalisty konkursu przedmiotowego przyznaje się 7 punktów branych pod uwagę podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej oraz najwyższą pozytywną oceną roczną z przedmiotu objętego konkursem.
        • Zofia Lipka 8d

• FINALISTKA
        • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego · regionalny · 2018/2019
        • Aleksandra Przygoda 7d

• Pola Zastawska 8c

• Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii · regionalny · 2018/2019
        • Zofia Lipka 8d

• Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego · regionalny · 2018/2019
        • Jagoda Rink 8a

• LAUREATKA
        • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii · regionalny · 2018/2019
        • Zgodnie z regulaminem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych tytuł laureata uprawnia ucznia do najwyższej pozytywnej oceny ocznej z przedmiotu objętego konkursem oraz do przyjęcia w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej w pierwszej kolejności.
        • Piotr Uszyński 8d

• LAUREAT
        • Zosia Lipka

• Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka polskiego · regionalny · 2018/2019
        • KOLEJNY SUKCES POZYTYWNYCH!
          Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,
          Z wielką przyjemnością informuję, iż nasza uczennica Zosia Lipka z klasy 8d dostała się do III finałowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego. Zosia uzyskała drugi wynik na liście w konkursie po drugim etapie. Nauczycielem przygotowującym Zosię do konkursu jest Pani Milena Labuda. III etap konkursu odbędzie się 8 lutego.
          Serdecznie gratulujemy Zosi sukcesu i trzymamy mocno kciuki!

• Szymon Gawin, Piotr Uszyński, Michał Łysiak

• Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki · regionalny · 2018/2019
        • Uczniowie dostali się do trzeciego, zarazem ostatniego, etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

Gratulacje!
        • Pola zastawna, Jagoda Rink

• Laureatki
        • Konkurs przedmiotowy z biologii · regionalny · 2018/2019
        • Z wielką przyjemnością informujemy, iż kolejni uczniowie naszej szkoły dostali się do ostatniego etapu Konkursów Przedmiotowych z j. angielskiego, biologii oraz j. niemieckiego.

Serdecznie gratulujemy:

Zofii Lipce z 8d, Aleksandrze Przygodzie z 7d, które już 5 marca przystąpią do finału Konkursu z j. angielskiego.

Poli Zastawskiej z 8e, Jagodzie Rink z 8a, które przystąpią do finału Konkursu z biologii 27 lutego.

Cyrylowi Piechowskiemu z 6z, który zmierzy się w finale Konkursu z j. niemieckiego z uczniami innych szkół.

• Cyryl Piechowski

• Laureat
        • Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego · regionalny · 2018/2019

• Zofia Lipka, Aleksandra Przygoda

• Laureatki
        • Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego · regionalny · 2018/2019

• Zuzanna Szporko

• 3 miejsce
        • Konkurs biblijny - Księga Wyjścia · regionalny · 2018/2019
        • 8 marca odbyły się rejonowe eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Księga Wyjścia.
          Z radością informujemy, że trójka uczniów z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego:
          Zuzannna Szporko z kl. 8c ( zajmując 3 miejsce wsród 40 uczestników ze szkół gdańskich)
          Michał Warszewski z kl. 4i (7 miejsce).
          Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w konkursie wojewódzkim, który odbędzie się w Rumii 6 kwietnia.
        • Łukasz Kołakowski

• 5 miejsce
        • Michał Warszewski

• 7 miejsce
        • Kosma Afranowicz II C

• Wojewódzki Konkurs Ortograficzny · regionalny · 2018/2019
        • Z trudnościami ortograficznymi mierzyli się nasi uczniowie z klas I-III w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym organizowanym w Szkole Podstawowej nr 57 w Gdańsku. Konrad Siciński z klasy III e zdobył pierwsze miejsce w kategorii uczniów klas trzecich oraz Kosma Afranowicz z klasy II c zdobył trzecie miejsce w kategorii uczniów klas drugich. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych ortograficznych sukcesów. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konkursu za dzielne zmagania z ortografią.
        • Konrad Siciński III e

• Wojewódzki Konkurs Ortograficzny · regionalny · 2018/2019
        • Leonard Braniecki, Amelia Korecka

• LAUREAT
        • Gdański konkurs grafiki komputerowej M-A-G-I-A Ś-W-I-Ą-T · regionalny · 2018/2019
        • Zuzanna Szporko

• 3 miejsce
        • Archidiecezjalny konkurs wiedzy o św. Stanisławie Kostce · regionalny · 2018/2019
    • lokalny

• KLASA 2E

• KLUB ZACZYTANYCH DETEKTYWÓW · lokalny · 2018/2019
        • Klasa 2e brała udział w konkursie czytelnicy "Klub zaczytanych detektywów" organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę publiczną (filia Manhattan). Uczniowie wraz z wychowawcą stworzyli wiersz oraz ilustracje do wiersza.
          Od 01 do 07.06 trwało głosowanie. Klasa 2e zdobyła 2 miejsce.
          Finał odbył się 17.06 w siedzibie w/w biblioteki. Uczniowie i wychowawca otrzymali dyplomy, obejrzeli też występ iluzjonisty.