• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2017 / 2018

    • szkolny

        • Paulina Iskra

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs fotograficzny "Barwy jesieni okiem fotografa" · szkolny · 2017 / 2018
        • W poniedziałek 4 grudnia odbyło się rozdanie nagród za udział w konkursie pt. ’’BARWY JESIENI OKIEM FOTOGRAFA’’. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III. Spłynęło wiele ciekawych prac. W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na oryginalne ujęcia oraz odpowiedni format zdjęcia.

          A oto nagrodzeni:
          I miejsce - Paulina Iskra, uczennica klasy 3b
          II miejsce - Ewa Duzinkiewicz, uczennica klasy 0a
          III miejsce - Nina Dederowska, uczennica klasy Ie oraz
          Alexander Suwik, uczeń klasy 2e

          Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
        • Karolina Broskowska, Maksymilian Politewicz

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs plastyczny " Sprzątamy nasze podwórko" · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce – Karolina Broskowska, Maksymilian Politewicz,
          II miejsce – Konrad Siciński, Pola Zastawna,
          III miejsce – Olga Bałdyga, Zofia Lipka,
          Wyróżnienie – Michał Peranowski
        • Zofia Skórzyńska, Przemysław Klawikowski

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs plastyczny na najpiękniejszy różaniec · szkolny · 2017 / 2018
        • Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego na NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wręczenie nagród już wkrótce.

          KATEGORIA I - kl. 0 - III:

          Miejsce 1. Zofia Skórzyńska
          Miejsce 2. Patryk Pinker
          Miejsce 3. Konrad Siciński

          Wyróżnienia:
          Natalia Płoska
          Natalia Rowińska
          Amelia Tryba
          Julia Rożek
          Maciej Pontus
          Karolina Zielińska


          KATEGORIA II - kl. IV - VI
          Miejsce 1. Przemek Klawikowski
          Miejsce 2. Wiktoria Komorowska
          Miejsce 3. Hanna Skórzyńska
        • Adam Bogdanowicz

        • MIEJSCE 1.
        • Śladami legend gdańskich · szkolny · 2017 / 2018
        • "Śladami legend gdańskich"- konkurs na podstawie książek Jerzego Sampa dla uczniów klas trzecich. W konkursie brało udział 40-scioro uczniów.

          I miejsce :Adam Bogdanowicz 3E ( 180 pkt) 

          II miejsce : Konstatnty Jarosiński 3h ( 178 pkt)

          III miejsce: Michał Warszewski 3I ( 174pkt)
        • klasa 2B

        • MIEJSCE 1.
        • Najpiękniejsza Marzanna · szkolny · 2017 / 2018
        • Miejsce I

          Klasa 2 B ( Marzanna Matylda)

          Miejsce II 

          Klasa 2 F ( Marzanna Róża)

          Miejsce III

          Klasa 3 D ( Marzanna Tosia)

          Specjalne wyróżnienie otrzymała klasa 3A.
    • Kontakty

      • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego w Gdańsku
      • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
      • (+58) 341-25-06
      • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
      • Anna Mieleszko, Joanna Pijewska tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 7:45 - 16:45
      • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
      • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środę w godzinach 8:30-9:30 oraz 15:00-16:00
    • Logowanie