• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2017 / 2018

    • regionalny

        • Wiktoria Komorowska

        • MIEJSCE 5.
        • Wojewódzki Konkurs Matematyczny Mistrz Rachunków · regionalny · 2017 / 2018
        • Wiktoria Komorowska- 5 miejsce w finale.
        • Oliwia, Natalia, Kinga, Zuzanna, Paulina, Weronika, Oktawia,Martyna, Laura

        • MIEJSCE 2.
        • Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w mini-piłce dziewcząt · regionalny · 2017 / 2018
        • PSP wystąpiła w składzie :
          1. Oliwia Kamińska
          2. Natalia Płoska
          3. Kinga Bolimowska
          4. Zuzanna Ramos
          5. Paulina Jarantewicz
          6. Weronika Lange
          7. Oktawia Sawicka
          8. Martyna Krzykowska
          9. Laura Warecka (nieobecna z przyczyn zdrowotnych w finale wojewódzkim, wspierała koleżanki w finale gdańskim)
        • Bartosz, Franciszek, Zosia, Patryk

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs plastyczny · regionalny · 2017 / 2018
        • Konkurs plastyczny ,,Gdańsk Miasto Przyszłości''. Drużyna zajęła pierwsze miejsce i wygrała 2500 złotych do wykorzystania na materiały plastyczne
    • lokalny

        • Oliwia, Iga, Martyna, Nadia, Hanna, Aleksandra, Zuzanna, Agata

        • SREBRO
        • Zawody w pływaniu drużynowym sztafeta · lokalny · 2017 / 2018
        • Zawody odbyły się w formule drużynowej, gdzie do klasyfikacji generalnej liczyły się zarówno starty indywidualne jak i sztafeta.
          W startach indywidualnych w roczniku 2008, 2007 medale wywalczyły:
          srebro - Zuzanna Stygar 25m stylem dowolnym
          srebro - Hanna Skórzyńska 25m stylem dowolnym.

          W roczniku 2006, 2005
          brąz - Martyna Duzowska 25m stylem motylkowym
          srebro - Nadia Kaczyńska 25m stylem grzbietowym
          złoto - Iga Jurkowska 25m stylem klasycznym
          złoto - Oliwia Kamińska 25m stylem dowolnym
        • Uczniowie klasy 5C

        • Sukces
        • TEATR I SZKOŁA - PROJEKT "Kopciuszek - wersja współczesna" · lokalny · 2017 / 2018
        • Czas na podsumowanie projektu "Teatr i Szkoła". W projekcie wzięła udział klasa Vc wraz z wychowawczynią Dorotą Bielińską. Dzięki wspólnej pracy powstał spektakl "Kopciuszek - wersja współczesna". Premiera spektaklu miała miejsce na początku grudnia, widzami byli goście z Teatru Miniatura, przedstawiciel dyrekcji szkoły, nauczyciele i uczniowie klas trzecich.
          Druga odsłona nastąpiła dwa tygodnie później, tym razem na widowni zasiedli rodzice młodych aktorów.
          Wyniki naszej pracy zostały docenione i przyjęte z wielkim entuzjazmem przez widzów.
        • Uczniowie naszej szkoły

        • MIEJSCE 1.
        • Mistrzostwa Gdańska w Dwa Ognie usportowione chłopców · lokalny · 2017 / 2018
        • W poniedziałek 27 listopada reprezentacja Pozytywnej SP wybrała się do Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdańsku na pierwszą rundę Mistrzostw Gdańska w dwa ognie usportowione chłopców.
          Nasza drużyna wylosowana z pierwszego koszyka znalazła się w gronie 5 innych reprezentacji walczących o przepustkę do kolejnej fazy tych prestiżowych i arcytrudnych rozgrywek.
          Nie było tego dnia mocnych na naszą drużynę. Po trzech pewnych zwycięstwach i remisie z pierwszego miejsca w grupie awansowaliśmy do drugiej rundy Mistrzostw zostawiając za plecami drużyny SP 8, SP 29, SP 47 oraz SP 65.
        • Konrad Siciński

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs na projekt 3D "Medal młodego ksiązkożercy" · lokalny · 2017 / 2018
        • Konrad Siciński - I miejsce,
          Dagmara Barabanow- II miejsce,
          Wyróżnienia: Nina Berenc, Karol Jankowski, Weronika Nawrocka, Szymon Paczuszka, Malina Szymańska
        • Zuzia Szporko

        • MIEJSCE 2.
        • Sparing Międzyszkolny z Chemii · lokalny · 2017 / 2018
        • Matylda Grządka

        • MIEJSCE 3.
        • Sparing Międzyszkolny z Chemii · lokalny · 2017 / 2018
        • Maja Westphal, Natalia Świerczek

        • MIEJSCE 3.
        • Bookers - Reading Adventure · lokalny · 2017 / 2018
    • szkolny

        • Antonina Struczyńska

        • MIEJSCE 1.
        • "Rymowanka matematyczna" konkurs z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia · szkolny · 2017 / 2018
        • W piątek 29 września odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W testach znajomości tabliczki mnożenia wzięli udział uczniowie klas III-VII. Najlepsi otrzymali certyfikaty wręczane przez egzaminatorów.
          Przy okazji świętowania został przeprowadzony konkurs na rymowankę matematyczną.
          I Miejsce Antonina Struczyńska z klasy 4g
          II Miejsce Józefina Lobry-Wilkołek 4d
          III Miejsce Maksymilian Politewicz 4g
          Wyróżnienia: Nadia Kutella 4 d, Michał Peranowski 4 b, Ksawery Zych 4 d.

          „Szła przez pole kozica Frania z dużym łososiem 6 razy 8 to 48.”
        • Dominik Radkowski 3k, Maksymilian Politewicz 4g

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs fotograficzny "Barwy Hiszpanii" · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce- Dominik Radkowski 3k, Maksymilian Politewicz 4g,
          II miejsce- Ania Boho 1b,
          III miejsce- Matylda Politewicz 3e
        • Marszałek Bartłomiej, Marszałek Bartłomiej

        • MIEJSCE 1.
        • Szkolny Turniej Szachowy 2018 · szkolny · 2017 / 2018
        • Szkolny Turniej Szachowy 2018
          W turnieju wystartowało ponad 30 uczestników i uczestniczek, była świetna zabawa i emocjonująca gra a potem puchary, medale i dyplomy.
          Najlepsza ósemka w kategorii klas 4-7:
          I miejsce - Marszałek Bartłomiej 7c - Mistrz Szkoły w kategorii klas 4-7
          II miejsce - Mątewka Paweł 6c - Wicemistrz Szkoły w kategorii klas 4-7
          III miejsce - Jaroszyński Bartłomiej 6c
          III miejsce - Smyk Piotr 5b
          Wyróżnienia:
          Wójcik Wiktor 5c
          Wadowski Sebastian 7c
          Rzodkiewicz Bartosz 4d
          Klawikowski Przemysław 4e
          W pierwszej ósemce w klasach 1-3 uklasyfikowali się:
          I miejsce - Telesiński Sebastian 3i - Mistrz Szkoły w kategorii klas 1-3
          II miejsce - Sinkiewicz Wiktor 2a - Wicemistrz Szkoły 1-3 w kategorii klas 1-3
          III miejsce - Sienkiewicz Karol 3i
          III miejsce - Pepliński Adam 3g
          Heleniak Maja 3k
          Kowalska Amelia 3f
          Salamonik Adam 3i
          Szałkowski Jakub 3i
        • Alissia Mihanowich, Amelia Tryba

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs Wielkanocny na wykonanie Jajka Wielkanocnego lub Koszyka Wielkanocnego · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce koszyk- Alissia Mihanowich 0a, I miejsce jajko-Amelia Tryba 2b,
          II miejsce koszyk- Hanna Kowalewska 0a, II miejsce jajko- Weronika Lobry-Wilkołek 3e,
          III miejsce koszyk- Oliwia Serkowska 0a, III mejsce jajko Michał Zawadzki 3i
        • Aleksander Dąbek

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs na autorską grę " Dbam o siebie-dbam o innych" · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce- Aleksander Dąbek 5a,
          II miejsce pr. zbiorowa 4b,
          III miejsce Zofia Zielonka 5a
        • Wiktor Skóra

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs fotograficzny "Moje zwierzątko" · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce- Wiktor Skóra 3d,
          II miejsce- Alicja Weiher 3k,
          III miejsce- Oliwia Balcerzak 3j, wyróżnienie- Kacper Wasilewski 3j, Amelia Kowalska 3f, Anna Siejka 3k.
        • Maria Szymak

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs fotograficzny "Wiosna w oczach dziecka " · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce- Maria Szymak 2b,
          II miejsce- Piotr Suchodolski 1c,
          III miejsce- Ewa Duzinkiewicz 0a,
          wyróżnienie- Konrad Siciński 2e
        • Wojciech Szałaj, Maja Heleniak

        • MIEJSCE 1.
        • Konkurs plastyczny "Co w trawie piszczy" · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce- Wojciech Szałaj 1e, Maja Heleniak 3k,
          II miejsce- Oliwia Trocka 1c, Aleksandra Czaicka 2b,
          III miejsce- Nina Dederowska 1e, Piotr Trojanowski 3b,
          wyróżnienie - Karolina Brokowska
        • Aleksander Nadolny

        • MIEJSCE 1.
        • Szkolny konkurs Ortograficzny 2018 pod patronatem Gdańskiego Towarzystwa Dysleksji · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce- Aleksander Nadolny 4f,
          II miejsce- Adrian Wieczorek 4c,
          III miejsce- Wiktoria Skowrońska 4f
        • Zofia Pypeć, Oliwia Pypeć

        • MIEJSCE 1.
        • Rodzinny konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową · szkolny · 2017 / 2018
        • I miejsce- Zofia Pypeć, Oliwia Pypeć,
          II miejsce- Marta Chylińska, Zofia Piotrowska,
          III miejsce- Przemysław Klawikowski,
          wyróżnienie- Nikodem Piastowski.
    • Kontakty

      • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusz Arama Rybickiego w Gdańsku
      • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
      • (+58) 341-25-06
      • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
      • Anna Mieleszko, Joanna Pijewska tel.(58)341-25-06 fax. (58)736-43-10 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 7:45 - 16:45
      • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. 58 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
      • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. 58 341 25 06 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w środę w godzinach 8:30-9:30 oraz 15:00-16:00
    • Logowanie