• Szanowni Państwo,

      rozpoczynamy zapisy na półkolnie podczas ferii zimowych.
      Szczegóły są dostępne w zakładce Oferta / Półkolonie / Pozytywne Ferie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
      • Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki rejonowego etapu Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego. Wcześniej etap szkolny udało się przejść czterem uczniom: Basi Tokarczuk z 8b, Zuzi Marusiak z 8b, Maksymilianowi Karnasiewiczowi z 8c, oraz Karolowi Szczygłowi z 8c.
        • Przez ostatnie tygodnie uczniowie klas IV-VIII w ramach zajęć plastyki i techniki oraz w czasie kółka plastycznego prowadzonego przez Marcina Baryłkiewicza i Marcina Bildziuka poznawali tajemnice ceramiki. Uczniowie uczyli się podstaw pracy z gliną, cierpliwości w oczekiwaniu na wypał prac w piecu ceramicznym oraz różnych metod szkliwienia. Zajęcia te przyczyniły się do rozwinięcia zdolności manualnych oraz wyobraźni. Powstało wiele interesującyc
         • W sobotę 11.12.2021 odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Przy dźwiękach kolęd kaszubskich uczniowie naszej szkoły w grupach wiekowych wykonywali szopki betlejemskie. Wspólnie też każda z grup stroiła choinkę i śpiewala kaszubskie kolędy.
          • Od 20 grudnia nowe zasady funkcjonowania szkoły.

           W okresie czasowego zawieszenia zajęć stacjonarnych w oddziałach 1-8 w Pozytywnej Szkole Podstawowej będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość jakie umożliwia Librus oraz darmowe narzędzie Google G Suite.
            • Wycieczka integracyjna do Tuchlina

             Klasowa wycieczka integracyjna do Tuchlina.

             01 października 2021 roku, z okazji Dnia Chłopaka i w ramach integracji, klasy 4b i 4d wybrały się na wycieczkę do zoo egzotycznego w Tuchlinie. Dzieci miały okazję poznać różne zwierzęta. W podwodny świat wprowadził nas film 3d. Wycieczka zakończyła się wspólnym posiłkiem i zabawą.

            • Dzień chłopaka

             Dzień chłopaka w świetlicy szkolnej.

             Dzień chłopaka.

             wczoraj wszyscy chłopcy, którzy byli w świetlicy szkolnej świętowali „swój dzień”. Dla uczniów przygotowane były różne zabawy. Jak tradycja nakazuje, bohaterami dnia byli oczywiście chłopcy. Po różnych zabawach, grach i quizach chłopcy otrzymali dyplomy, medale oraz słodki poczęstunek.

            • PÓŁNOCNY POMAGA

             IV Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA

             Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w IV Biegu Charytatywnym PÓŁNOCNY POMAGA . Aktywność była ogromna! Uczniowie Pozytywnej Szkoły Podstawowej pokazali, że zawsze można na nich liczyć! Poprzez udział w akcji wsparli Hospicjum.

             W ubiegłym roku, w wirtualnej edycji III Biegu Charytatywnego Północny Pomaga, w którym uczestniczyliśmy, wzięło udział 1855 osób i uzbierano blisko 65 tysięcy złotych. Wierzę w to, że dzięki Wam w tym roku ten wynik się powtórzy.

            • "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I WIELKIE TEMATY"

             Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I WIELKIE TEMATY" - NIE LĘKAJCIE SIĘ

             Drodzy uczniowie!

             Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II I WIELKIE TEMATY" - NIE LĘKAJCIE SIĘ organizowanego przez Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni.
             Wojewódzki Konkurs "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy", jak co roku adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego. Termin konkursu związany został z datą wyboru Jana Pawła II na Papieża. Konkurs został wpisany do kalendarza imprez Kuratorium Oświaty w Gdańsku.
             Rokrocznie tematem konkursu jest hasło Dnia Papieskiego ogłaszanego na dany rok przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W tym roku mottem będą słowa Papieża - „Nie lękajcie się”, wypowiedziane w 1978 r. podczas inauguracji pontyfikatu. W dobie pandemii nabierają one nowego znaczenia. Żyją

            • Bieg Fair Play PKOl

             Bieg Fair Play PKOl z okazji Światowego Dnia Fair Play.

             Dnia 7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony w 2020 roku przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP). To inicjatywa mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu codziennym.

             Nasza szkoła w dniach 7-10 września na zajęciach wychowania fizycznego przyłączyła się do akcji, której celem jest szeroka promocja postawy fair play wśród młodych ludzi. Uczniowie klasy 4-8 mieli zadanie wykonać bieg terenowy wokół zbiornika retencyjnego Kiełpinek.

            • Dzień chłopaka w 1d

             Klasa 1d postanowiła zacząć tydzień od świętowania dnia chłopca.

             W tym celu 27.09.2021 udała się do kina na film pt: "Wielka stopa. W rodzinie siła." Nim rozpoczął się seans klasa miała warsztaty na temat charakterystycznych postaci z bajek i bajek w których występują (było m. in o syrence, o yeti) zakończone quizem. Po super seansie udaliśmy się na plac zabaw po czym wróciliśmy do szkoły. Zarówno dziewczynki jak i chłopacy wrócili zmęczeni ale szczesliwi.

            • Wirtualne podróże

             Inauguracja międzynarodowego projektu edukacyjnego "Wirtualne podróże"

             Ahoj, przygodo!

             Inauguracja międzynarodowego projektu edukacyjnego "Wirtualne podróże", dzięki " Nauka w plecaku" poszerzymy wiedzę o Polsce i świecie, kształtując postawę otwartości wobec świata i ludzi.

             Motywem przewodnim lekcji w klasie 2c, będą podróże. To kontynuacja naszych podróży z roku poprzedniego. Podróżować będziemy po świecie zewnętrznym, ale udamy się też w kolejną podróż w głąb siebie, poznamy emocje oraz kulturę świata. Szykuje się ciekawy rok. Klasa 2c wraz z wychowawczynią Anną Kowalczyk wyrusza w podróż i przygotowuje albumy wirtualnego podróżnika do zapisywania relacji. Wierzymy, że przeżyjemy wiele niezapomnianych przygód.

            • W parku baśni i legend kaszubskich

             W parku baśni i legend kaszubskich

             W sobotę 25.09.2021 uczniowie uczący się w naszej szkole języka kaszubskiego wybrali się w ramach nauki tego języka na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Swoją wiedzę na temat legend i baśni kaszubskich pogłębiały w parku znajdującym się we Wieżycy. Podczas pobytu poznali m. in. legendę związaną z powstaniem haftu kaszubskiego oraz o krośniętach, a wszystko w trójwymiarze. Obejrzeli też przedstawienie teatralne. Spróbowali też swych sił podczas warsztatów tworząc trójwymiarowe wzory kaszubskie za pomocą papieru. Na koniec na dzieci czekało ognisko oraz chwila relaksu na placu zabaw.

            • Pola nadziei

             Inauguracja akcji "Pola nadziei"

             Wolontariusze Pozytywnej Szkoły Podstawowej po raz kolejny zasadzili żonkile przed szkołą. Tym samym zapoczątkowali akcję "Pola nadziei", której celem jest szerzenie idei ruchu hospicyjnego i wsparcie działalności Hospicjum Domowego. Mamy nadzieję, że w tej edycji pandemia nie przeszkodzi nam w działaniach.

            • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

             Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych od klas IV w roku szkolnym 2021/2022

             W roku szkolnym 2021/2022 Pozytywna Szkoła Podstawowa zgłosiła swój udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych z j. polskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego matematyki, historii, geografii, biologii, fizyki, chemii, informatyki oraz organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Zgodnie z ramowym regulaminem wojewódzkich konkursów przedmiotowych w I stopniu (szkolnym) konkursów może wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej od klasy IV.

            • Stypendium św. Mikołaja

             Ruszył nabór wniosków o Stypendium św. Mikołaja

             Fundacja Świętego Mikołaja rozpoczęła nabór wniosków o stypendium. Nabór potrwa do 1 października 2021.

             O Stypendium mogą ubiegać się uczniowie naszej szkoły, którzy spełnią poniższe kryteria:

             Kryteria formalne:

             1. średnia ocen w roku poprzednim nie niższa niż: 4,4,

            • Projekt „Zdolni z Pomorza”

             Projekt „Zdolni z Pomorza” na rok szkolny 2021/2022

             Projekt „Zdolni z Pomorza” na rok szkolny 2021/2022

             Informujemy, że do 30 września 2021r. trwa rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do projektu Zdolni z Pomorza na przedmioty: matematyka, fizyka, informatyka, biologia, chemia, kompetencje społeczne.

            • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

             Bezpłatna akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie.

             Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

             nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w piątek 1 października 2021 r. w czasie długich przerw.
             Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia tabliczkowych zaległości po wakacjach.

             Chętni uczniowie będą mogli w naszej szkole aktywnie uczestniczyć w akcji poprzez wybieranie losów z zadaniami z tabliczki mnożenia odpowiednie dla danej klasy. Jeżeli uczeń poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł: Ekspert Tabliczki Mnożenia.

             Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: www.wmtday.org

            • Pozytywne Sprzątanie Świata

             Pozytywne Sprzątanie Świata

             W ubiegłym tygodniu w teren ruszyli uczestnicy wydarzenia "Pozytywne Sprzątanie Świata" zorganizowanego w ramach akcji "Sprzątanie Świata 2021". Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy poświęcili swój wolny czas na posprzątanie terenów zielonych oraz osobom, które im pomagały. Jesteście super!

            • Kartki urodzinowe dla Blanki

             Kartki urodzinowe dla Blanki

             Blanka to dziewczynka, u której wykryto guza mózgu. We wrześniu obchodzi swoje 4 urodziny. Dziewczynka pragnęła z tej okazji otrzymać wiele kartek urodzinowych.

             Uczniowie Pozytywnej Szkoły Podstawowej spełnili marzenie Blanki. Przygotowali piękne, kolorowe kartki, które już wyruszyły w drogę do małej jubilatki. Dzięki tym wspaniałym kartkom i życzeniom na twarzy dziewczynki z pewnością pojawi się uśmiech.

            • Spotkanie Rady Rodziców

             W nadchodzący wtorek (21 września) o godzinie 17:30 w szkolnej jadalni odbędzie się spotkanie Rad Oddziałowych.

             W imieniu Prezydium Rady Rodziców serdecznie zapraszam na spotkanie w jadalni szkolnej.

             Małgorzata Panków

             Przewodnicząca Rady Rodziców

            • POZNAJCIE SIMBĘ :)

             POZNAJCIE SIMBĘ :)

             SIMBA - takie właśnie imię zostało przez Was wybrane podczas głosowania, które zorganizował samorząd uczniowski. Imię to otrzyma jedno z kociąt, które jest synem Maolie i Abu - kotów pustynnych z #GdańskiOgrodZoologiczny, które objęliśmy opieką.

             Czy podobnie jak Simbę ze znanej wszystkim bajki Król Lew będzie cechowała go otwartość na nowe przyjaźnie? Na razie łączy ich ilość energii i chęci do zabawy.

            • Informatyka też jest eko:)

             Informatyka też jest eko:)

             Lekcje edukacji informatycznej w naszym ogrodzie odbyły się w niekonwencjonalny i oryginalny sposób. Cieszyliśmy się słońcem późnego lata.
             Podczas zwiedzania ogrodu korzystaliśmy z tabletów z aplikacjami do rozpoznawania roślin.
             Połączenie technologii, nauki poprzez zabawę na łonie natury... Zobaczcie sami:)

            • Plan lekcji

             Aktualizacja planu lekcji

             Szanowni Państwo,

             został opublikowany plan lekcji na kolejne 3 tygodnie. Z dniem 13 września będą realizowane wszystkie zajęcia nieobowiązkowe. W indywidualnym planie lekcji na platformie Librus poszczególne zajęcia nieobowiązowe będą się pojawiały sukcesywnie.

            • Zajęcia pozalekcyjne

             Drodzy Rodzice i Uczniowie,

             informujemy, że rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne rozpocznie się 9 września.

             W zakładce zajęcia pozalekcyjne znajdą Państwo informacje o zajęciach pozalekcyjnych.

             Nauczyciele prowadzący zajęcia pozalekcyne wyślą do Państwa zaproszenie (do jutra do godziny 10). Do wiadomości dołączą sylabus.

            • Pozytywne Sprzątanie Świata

             Pozytywne Sprzątanie Świata

             Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

             Po raz kolejny we wrześniu nasza szkoła weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. W ramach tej akcji, podobnie jak w roku ubiegłym, serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Pozytywnej Szkoły Podstawowej do udziału w wydarzeniu „Pozytywne Sprzątanie Świata”.

            • Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego

             Szanowni Uczniowie i Rodzice!

             Zgodnie z obowiązującym prawem i wytycznymi 1 września rozpoczynamy naukę w trybie stacjonarnym. Uwzględniając wytyczne MEN, MZ i GIS dla szkół dotyczące ograniczenia przebywania w szkole osób z zewnątrz do niezbędnego minimum i w wyznaczonych obszarach, rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w dwóch turach w wyznaczonych salach.

            • Rekrutacja do świetlicy szkolnej

             29 sierpnia (w dniu publikacji planu lekcji) umożliwimy wysyłanie prośby o przyjęcie dziecka do świetlicy. Kartę zgłoszeniową do świetlicy będzie można wysłać za pomocą formularza google.​ Na etapie wypełniania karty zgłoszeniowej należy dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu.

             Etapy rekrutacji do świetlicy szkolnej:

            • Jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

             Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

             Przypominamy, że jeszcze tylko do 30 sierpnia 2021r. można ubiegać się o przyznanie jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ubiegania się o stypendium.

             Wniosek stanowiący załącznik do Regulaminu przyznawania jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska wypełnia rodzic/opiekun prawny/pełnoletni uczeń i składa w dwóch egzemplarzach wraz z wymaganymi dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia ucznia do sekretariatu szkoły do dnia 30 sierpnia 2021r. Jeden pozostaje w szkole, na drugim szkoła potwierdza wnioskodawcy datę wpływu.

            • Podręczniki szkolne

             Rodzicu, już dziś sprawdź jakie publikacje zapewnia szkoła a jakie musisz zakupić!

             Szkoła podstawowa, oddział przedszkolny: Wszystkie publikacje zakupują rodzice.

             Szkoła podstawowa I-III klasa: Twoje dziecko dostanie podręczniki. Jedyne, za co będziesz musiał zapłacić, to podręczniki do przedmiotów dodatkowych: język niemiecki lub język hiszpański, religia.

            • Strój szkolny

             Zakup stroju szkolnego jest obowiązkiem Opiekunów dziecka. Każdy Opiekun dziecka jest zobowiązany dokonać zakupu indywidualnie. Szkoła jedynie sugeruje zakup przez stronę internetową: WWW.NEXT.COM.

             Części składowe stroju powinny być zakupione według poniższego "wzornika" zaczerpniętego ze strony next.

            • Narodziny w naszej kociej rodzinie

             Mamy to! Dzielimy się z Wami cudowną wiadomością! 3 czerwca w Gdańskim ZOO urodziły się 4 KOTY PUSTYNNE (dawna nazwa gatunkowa - koty arabskie). To dzieci Maoli i Abu, które objęliśmy opieką jako społeczność Pozytywnej Szkoły Podstawowej.

             Pracownicy ZOO sprawdzili płeć i jest to 1 dziewczynka oraz 3 chłopaków . Każde z nich waży niespełna 0,5 kg. Przypomnijmy , że Maoli ( czyt. Moli ) przyjechała do ZOO w Gdańsku w zeszłym roku z Francuskiego ogrodu zoologicznego Parcs Zoologiques Lumigny.

            • Kibicujemy!

             Minęło 5 lat od odwiedzin w naszej szkole Piotra Myszki - zawodnika AZS AWFiS w windusurfingowej klasie RS:X. Wtedy odwiedził nas przed startem na olimpiadzie w Rio de Janeiro (gdzie zajął 4 miejsce).

             Opowiadał naszym uczniom jak wyglądają przygotowania , jak wiele osób jest w to zaangażowanych i o tym jak ważne jest to wydarzenie dla każdego sportowca. Pomimo ciężkich treningów i życia w ciągłej podróży mogliśmy liczyć na jego wsparcie podczas organizowanych przez nas finałów WOŚP. Tym razem zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a my trzymamy kciuki za jego starty i zdobycie wymarzonego medalu. #PiotrMyszka to zawodnik na medal. Olimpijskie emocje trwają!

            • Kolejny tydzień wakacji za nami!

             Minął kolejny tydzień wakacyjnych wydarzeń. Tym razem oprócz zajęć muzycznych, plastycznych, przyrodniczych, informatycznych, sportowych były również zajęcia w stajni Equestria Star.

             W czasie pobytu w stajni nauczyliśmy się pielęgnacji koni, sprzątania w boksach oraz mieliśmy okazję pojeździć. Był tez czas zabawy oraz pieczenia kiełbasek. Tydzień tak szybko minął. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy dalszego wakacyjnego odpoczynku.

            • Pierwszy wakacyjny turnus za nami

             Pierwszy wakacyjny turnus dobiegł końca. Było intensywnie, wesoło i wartościowo. Dowiedzieliśmy się, że w życiu bardzo ważny jest ruch, dlatego codziennie bawiliśmy w gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu.

             Poza tym: odkrywając świat wykonaliśmy wiele doświadczeń, ujawnialiśmy swoje artystyczne talenty, programowaliśmy i ożywialiśmy roboty a poza tym jeszcze poznawaliśmy tajniki dobrego odżywiania w kulinarnym studiu małych przyjemności – było smacznie i zdrowo.

            • Wyniki konkursu PAPA

             Dnia 22.06, w naszej szkole, odbył się konkurs pt. „Pozytywne Amatorskie Prezentacje Artystyczne”. Celem konkursu była integracja oraz aktywizacja dzieci i młodzieży w różnych dziedzinach artystycznych, a także promowanie najlepszych artystów z naszej szkoły.Dnia 22.06, w naszej szkole, odbył się konkurs pt. „Pozytywne Amatorskie Prezentacje Artystyczne”. Celem konkursu była integracja oraz aktywizacja dzieci i młodzieży w różnych dziedzinach artystycznych, a także promowanie najlepszych artystów z naszej szkoły.

            • Jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

             Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

             przekazujemy szczegóły dotyczących przyznawania jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ubiegania się o stypendium.


             Wniosek stanowiący załącznik do Regulaminu przyznawania jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Gdańska wypełnia rodzic/opiekun prawny/pełnoletni uczeń i składa w dwóch egzemplarzach wraz z wymaganymi dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia ucznia do sekretariatu szkoły do dnia 30 sierpnia. Jeden pozostaje w szkole, na drugim szkoła potwierdza wnioskodawcy datę wpływu. Wniosek jest rozpatrywany przez Radę Pedagogiczną szkoły oraz zostaje uzupełniony przez wychowawcę ucznia. Następnie szkoła wnosi do Prezydenta Miasta Gdańska o przyznanie jednorazowego stypendium wprowadzając dane do systemu elektronicznego przeznaczonego do realizacji pro

            • Oficjalna inauguracja Szkolnego Klubu Mediatorów

             Po długich przygotowaniach udało się zachęcić uczniów i uczennice do rozwijania kompetencji miękkich w kierunku mediacji. Swoje umiejętności zdobywali w czasie szkoleń on-line prowadzonych przez doświadczonych mediatorów i propagatorów wprowadzania mediacji w szkołach.

             Program wprowadzania mediacji rówieśniczych w szkołach został stworzony przez Instytut Edukacji Pozytywnej. Pomimo pandemii i trudności związanych ze zdalnym nauczaniem nasi uczniowie z entuzjazmem i zaangażowaniem podeszli do tworzenia Szkolnego Klubu Mediatorów. Mają wiele pomysłów, które będą realizować już od września.

            • Wiemy, jak grać w gry!

             #SOC #Granienaekranie
             Nasza Szkoła wzięła udział w projekcie badawczo-edukacyjnym „Granie na ekranie”.

             Damian Siewruk z 6i jest jednym z wybranych uczniów ze szkół w całej Polsce, który został przeszkolony przez Fundację Dbam o Mój Zasięg do poprowadzenia warsztatów dla swoich rówieśników. Damian poprowadził zajęcia dla uczniów naszej szkoły na temat odpowiedzialnego grania w gry cyfrowe. Podczas wykładu uczniowie poznali symptomy świadczące o problemie z graniem, mechanizm powodujący uzależnienie od mediów cyfrowych, dowiedzieli się, co należy robić, aby nie uzależnić się od smartfona, zaznajomili się z korzyściami płynącymi z grania w gry cyfrowe oraz zostały im przybliżone negatywne skutki nadużywania gier cyfrowych.
             W przyszłym roku szkolnym będziemy kontynuować ten projekt i poprowadzimy warsztaty dla kolejnych uczniów z naszej szkoły. Poniżej zamieszczamy prezentację zawierającą

            • Lekcje przyrody w terenie

             Powrót do edukacji stacjonarnej umożliwił nam odbycie lekcji przyrody w terenie. W ostatnim miesiącu Uczniowie klas 4 mieli okazję w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą podczas lekcji zdalnych – tworzyli szkic terenu na szkolnym patio.

             Ponadto poznawali formy terenu w okolicy szkoły – uczyli się rozpoznawać wzniesienia, zagłębienia i równiny oraz ich budowę. Udało się Im nawet zdobyć szczyt pobliskiego pagórka.

            • W zdrowym ciele – zdrowy duch!

             15 czerwca 2021 roku klasa 7b i 7d wybrały się na wycieczkę do Adventure Park Kolibki w Gdyni. To był dzień pełen atrakcji!

             Braliśmy udział w zabawach i grach terenowych. Aktywność na świeżym powietrzu pomogła nam poprawić relacje interpersonalne. Przypomnieliśmy sobie, po wielu miesiącach zdalnej nauki, że nadal jesteśmy zgraną klasą i potrafimy ze sobą współpracować. Wyzwoliliśmy niesamowicie pozytywną energię naszego zespołu i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że takich wycieczek chcemy jeszcze więcej. Podsumowaniem zabaw była wspólna biesiada przy ognisku.

             Uczniowie klasy 7b i 7d
             oraz wychowawczynie:
             Milena Labuda i Violetta Zarzycka

         • Librus Synergia
         • Godziny dzwonków

          Piątek 21.01.2022
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Librus Synergia
         • Galeria zdjęć

           brak danych
         • Kontakty

          • Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
          • azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl
          • (58) 341-25-06
          • ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk
          • Justyna Liebert tel. (58) 341-25-06 azaliowa@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 6:45 - 14:00
          • Sekretarz Szkoły Anna Ruczyńska tel. (58) 341 25 06 wew. 106 tel. 604 420 063 a.ruczynska@pozytywneinicjatywy.pl Godziny otwarcia codziennie 8:00 -16:00
          • Dyrektor Szkoły Sebastian Krawczyk tel. (58) 341 25 06 wew. 105 Interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje w poniedziałek w godzinach 8:15-9:00
          • Pedagogo/Psycholog tel. (58) 341 25 06 wew. 125 tel. 539 111 857 pedagog@pozytywneinicjatywy.pl
         • Logowanie